Anahk1 Anahk1 komentáře u knih

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jée to zase byla parádička.. za mě super, jako všechny předchozí knížky s Erikou.. no a zvěsti o tom, že už nebude žádný další Eričin připad, beru jako pokus o špatný vtip :-) .. to nám Roberte nemůžete udělat.. :-)

28.03.2019 5 z 5

Strážce nádrže Strážce nádrže Zdeněk Svěrák

Moc milé a i vtipné počtení.. velmi odpočinková kniha, která mě zahřála na duši..

10.01.2019 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Němci, Sověti nebo kdokoli jiný není asi úplně podstatný, ale to čeho lidi byli a jsou schopni je zdrcující.. dechberoucí, děsivý příběh tisíců lidí, kteří i přes to všechno, co museli prožít a přežít, v sobě našli sílu žít dál.. všem jim tleskám a smekám.. mají můj velký obdiv.. tato kniha se mi dostala pod kůži a zůstane tam navždy.

08.01.2019 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Moc hezky a čtivě napsaný příběh, chvílema smutný, až jsem slzy ronila, chvílema milý a dojemný.. každopádně je mi smutno z představy, že někdy někde byly (nebo nedejbože jsou) děti, které musely prožívat podobné situace, které jsou popsány v této knize..

02.01.2019 5 z 5

" S tím, čeho se na nás dopustili druzí, s tím už se nějak vyrovnáme.. horší je to, čeho jsme se na sobě dopustili sami.. " ... Martina našla sílu a víru sama v sebe.. kéžby to bylo takhle "jednoduché" i v reálném světě... knížka je pro mě velkou inspirací, vzhledem k tomu, že mám dvě dcery a každé by se to mohlo týkat...

28.12.2018 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Trošku jiné, než jsem u něj zvyklá, ale je to Robert Bryndza, takže za mě opět super.. no a už se těším na další příběh..

25.12.2018 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Malinko červená knihovna ( ale opravdu malinko :-) ), krásný, ikdyž smutný příběh jedné lásky každopádně stojí za přečtení..

08.12.2018 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Musím uznat, že chvilkama mi některé situace přišly dost nereálné a hrozně mě vytáčel postoj policie, ale zřejmě to byl záměr.. ve finále se mi kniha líbila a opravdu se lehce četla.. no a stejně jako pro ostatní - obálka je TOP..

08.12.2018 4 z 5

Obeť bez tváre Obeť bez tváre Stefan Ahnhem

Hmm.. dobrá práce!!! Moc mě knížka bavila.. ikdyž, chvilkama mi běhal mráz po zádech z té vrahovi zvrácenosti ...

20.11.2018 4 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Velmi chytlavá knížka.. úplně mě i mou představivost pohltila.. a jak jsem Eleně rozuměla.. těšim se na další pokračování..

18.10.2018 4 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Kruté... jako všechny příběhy a knihy zabývající se touto tématikou.. ale velké díky za ně!!!

01.10.2018 5 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Teda velké překvapení!!! Kniha mě moc bavila a dobře se četla. Skvěle vymyšlená zápletka. Doporučuji..

16.09.2018 4 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Knížku jsem dostala, jako dárek a teda stálo to za to!!! Čtivé.. mohu doporučit..

06.09.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Jo tak tohle bylo zase dobrý!!! Ano, brzy trochu předvídatelné, ale mě to bavilo.. v podstatě se to četlo samo..

14.08.2018 4 z 5

Za mě docela dobrý!!! Odlehčené čtení, které pobavilo.. a některé situace mi přišly důvěrně známé :) :) :) ...

07.08.2018 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Erika se mi nesmazatelně vryla pod kůži už v prvním dílu!!! Pro mě již po čtvrté super počtení.. už se těšim na další případ :) .. Doporučuji!!!

24.07.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Výborná kniha s mrazivým příběhem.. věnovala jsem jí celý den, nešlo nedočíst a stálo to za to!!! Ráda bych věřila, že žádný takový "Jack " neexistuje! Dávám pět hvězdiček s *..

08.06.2018 5 z 5

Bez svědomí Bez svědomí Petr Cerman

Nooo tak z obsahu knihy mám velmi smíšené až smutné pocity.. jestli jsem někdy měla nějaké ideály o spravedlnosti, právu a demokracii, tak teď už je rozhodně nemám.. každopádně doporučuji!!! Všem.. zajímavé čtení..

11.05.2018 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Brutální, neuvěřitelné, kruté.. nicméně mě ani jednou nenapadlo knihu odložit.. dočetla jsem a jsem za to ráda.. ale upřímně, nevím jestli budu chtít vidět filmové zpracování.

24.04.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Čtivé, pohodové, odpočinkové.. předvídatelné.., ale i tak jsem na závěr byla překvapená..

16.04.2018 4 z 5