Anahk1 Anahk1 komentáře u knih

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Poslouchala jsem audio zpracování a musím říct, že se mi to líbilo. Celou dobu jsem Petrovi držela palce a jsem ráda, že dokázal druhou šanci využít:) .. a poslouchat o kráse Krušných hor je příjemný bonus.

07.01.2024 4 z 5

Údolí krásných žab Údolí krásných žab Stanislav Rudolf

Wow!!! V myšlenkách jsem se vracela o "hodně" let zpět :) a bylo to úchvatné.. děkuji za výzvu, bez ní bych se k této knize asi nevrátila..

15.11.2023 4 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

A mně se to taky líbilo.. čtivá, vtipná, smutná víkendovka ze života.. :) ikdyž vulgarismy a šišlání Kiki mi taky trochu vadilo, ale nemůže být vše stoprocentní .. :)

08.11.2023 4 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Audiokniha.. a za mne super, pravda hru znám, takže jsem se v ději orientovala .. pobavilo!!!

19.09.2023 5 z 5

Následky lásky a sexu Následky lásky a sexu Robert Bryndza

Coco, je prostě Coco :-) .. ona a všichni ostatní mne opět pobavili.. lehké, téměř bezstarostné letní čtení..

01.09.2023 4 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Uff!! Tak tohle bylo hodně těžké a bolestivé čtení, na pár dní jsem knihu v polovině musela odložit.. nějak to nešlo, potřebovala jsem to vstřebávat postupně.. nyní již dotčeno a bohužel nemám slov...

...Už se mi tvůj šátek v dáli ztrácí,
smutek v duši mám.
Já se pro tebe v cele na Pankráci
asi ustýskám.
A to proto jen,
že jsem měl svou zem
tak rád,
dělí nás ostnatej drát...

21.08.2023 5 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Tak jak je napsáno v mnoha komentářích, i pro mne bravurně napsaný příběh z doby, kdy svět trápila Španělská chřipka. Nicméně musím ubrat jednu *, na můj vkus se moc "handlovalo" s dětskou duší, ikdyž je mi jasné, že se něco podobného někdy někde mohlo dít...

16.08.2023 4 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Příteli Eddie... velké díky za toto skvostné dílo plné všemožných emocí a důvodů k zamyšlení...

01.08.2023 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Ahhha... tak za mě teda napínavá jízda.. velmi čtivé, měla jsem tip na vraha a celou dobu jsem si lámala hlavu, jak by to provedl a ejhle úplně jednoduše.. :-) .. konec velké překvapení!!! Doporučuji..

25.06.2023 4 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

No co říct.. souhlasím s komentářem LucieT.. nelituji přečtení, ale též jsem z knihy v rozpacích.

11.04.2023 3 z 5

Na útěku: Neuvěřitelný příběh Josefa Brykse Na útěku: Neuvěřitelný příběh Josefa Brykse Luděk Navara

Uff!! Přijde mi to až neuvěřitelné a nepředstavitelné.. nechápu kde Josef a jemu podobní brali tu sílu, chuť, bojovnost, oddanost.. velké díky a obrovský obdiv, který patří i paní Bryksové.. zároveň moc pěkně načteno panem Davidem Novotným.. Děkuji a doporučuji!!!

01.04.2023 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Tak to čekání na Genesis stálo za to, opět skvělé Carterovské čtení, které nezklamalo.. opět měl příběh vše, co čtenáři Chrise Cartera očekávají.. ikdyž zvrácenost a brutalita dosahovala opravdu vysoko, ale tak to jsme očekávali, že? :-) .. těším se na další případ moc moc moc...

31.03.2023 5 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Na tuto knihu jsem narazila ve skupině knihomolů na fb a teda velké díky za tip. Mohu jen doporučit.. kniha se krásně četla a rozhodně budu pokračovat :) ...

05.03.2023 5 z 5

Ajaj.. co napsat .. Matthew a jeho život v začarovaném kruhu. Za knihu jsem moc ráda, ukázala mi, že vše může být jinak, než se na první pohled zdá. Ztotožňuji se s komentářem od Ellinek, taky to tak vnímám. Při čtení jsem pociťovala - lítost, naštvanost, pobouřenost a zase lítost.. a pak jsem si uvědomila, že se snažím hodnotit něco, co nejsem schopna pochopit a porozumět tomu... Matthymu držím palce a přeji, aby mu ty jeho "průšvihy", již do života nevstupovaly.. a Chandlera.. pořád zbožňuju :)))

26.02.2023 4 z 5

Užívej života! Užívej života! Halina Pawlowská

Pohodové, humorné čtení, tak jak to u paní Haliny bývá. Pobavila jsem se a zároveň i zamyslela :) ...

22.02.2023 4 z 5

Mrazivé interview Mrazivé interview Chris Ewan

Audiokniha.. musím říct, že se mi kniha líbila. Nechybělo napětí a děj měl spád..

10.02.2023 4 z 5

Krycí jméno Studentka Krycí jméno Studentka Milena Štráfeldová

Nelehké čtení, které opravdu stálo za to.. střídání spíše negativních emocí.. slzy tekly.. hodně těžko na duši.. ale velké díky za tuto knihu, doporučuji ji dalším a dalším čtenářům.. někdy mám pocit, že někteří zapomněli, ale doufám, že je to jen špatný pocit..

10.01.2023 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

To bylo příjemné čtení plné různých emocí a námětů k zamyšlení ..

07.12.2022 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Úplně souhlasím s komentářem tami1 .. Lépe bych to nenapsala. Kniha se četla sama..

05.12.2022 4 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Moje první od Karin a mohu jen doporučit.. velmi čtivé, moc se mi kniha líbila..

05.12.2022 5 z 5