Anahk1 Anahk1 komentáře u knih

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Za mě je pět hvězdiček málo.. velmi silné čtení.. další příběh z hrůzostrašné doby, co se mi vryl pod kůži...

02.04.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Prečteno jedním dechem během dvou dnů.. nemohla jsem se od příběhu odtrhnout, napínavé, smysluplné.. vřele doporučuji!!!

18.03.2018 5 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Děsivé až odpudivé, přesto jsem moc ráda, že se mi kniha dostala do ruky.. přečetla jsem ji jedním dechem za jeden den.. nezasloužila si, abych ji odložila.. opět velmi silný příběh, který ve mě zanechal spoustu otázek bez odpovědí a hodně smutku..

12.03.2018 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Příběh po jehož přečtení, jsem vděčná za "svůj průběh života".. pochopíte, až si knihu přečtete.. vřele doporučuji.. kniha se mi opravdu líbila..

10.03.2018 5 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Velmi čtivý, zajímavý a zároveň velmi děsivý příběh.. kniha se mi moc líbila, mohu doporučit...

26.02.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Když jsem knihu dostala, hned mi bylo jasné, že opět nebudu zklamaná.. Robert Brynza prostě umí!!! Zatím jeho třetí kniha o Erice a já jenom doufám, že ve své tvorbě bude dále pokračovat.. už se moc těším.. Temné hlubiny mohu doporučit, pro mě napínavý příběh s překvapivým koncem..

14.01.2018 5 z 5

Dokud žijeme, musíme se rozhodovat Dokud žijeme, musíme se rozhodovat Manfred Lütz

I když byla kniha psaná jako intervium, nevadilo mi to.. hezky napsané a opět kniha, která mě přivedla k velkému a hlubokému zamyšlení.. obdivuhodný přístup k dalšímu životu a schopnost "odpuštění".. To mě opravdu fascinuje.. nejsem si jistá, že bych tuhle sílu i přes velkou snahu v sobě našla..

01.01.2018 4 z 5

Hra na mlčení Hra na mlčení Greg Iles

Čtivé, napínavé, srozumitelné.. mohu jen doporučit.. sama jsem byla překvapená, jak mě kniha upoutala ..

01.01.2018 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Třetí a opět velmi povedené dílo paní Mornštajnové, které jsem přečetla jedním dechem.. opět mě děj vtáhl a zžila jsem se s postavami i dobou v které se příběh odehrává.. takže palec nahoru a smekám klobouk.. jen tak dál paní Mornštajnová

16.12.2017 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Velmi silný příběh.. doporučuji!!!

06.11.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

100% doporučuji.. velmi silný příběh..

17.08.2017 5 z 5

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Mohu se jen ztotožnit s ostatními komentáři... Kniha je úžasná. Moc dobře se četla a v podstatě je to čtrnáct dní po přečtení a stále se k ní v myšlenkách vracím.. Silné téma, bohužel v dnešní době aktuální.

05.07.2017 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Tato kniha mi byla doporučena s tím, že budu velmi překvapená závěrem.. No upřímě se tak stalo:-) .. A jsem za to ráda.. Moc hezká a čtivá knížka s překvapivým a řekla bych, že pro mnohé čtenáře, i nečekaným koncem.. DOPORUČUJI !!?

03.05.2017 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Velmi čtivá kniha.. V podstatě se četla sama.. (opět :-)).. Mohu doporučit..

10.02.2017 4 z 5