Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Tajemství Tajemství Anna Todd

No páni. Tentokrát to bylo o mnoho lepší než předchozí díly. Nečekané zvraty, nad kterýma jsem jenom kroutila hlavou, což mě nutilo číst až do konce, čímž jsem přečetla knihu za dva dny.

27.06.2020 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

V této knize mě štval skoro každý svým chováním, ať to byla Tessa, její matka, Hardin, Zed.
Kniha sama o sobě byla horší než první díl, prakticky se tam točilo pořád to samé dokola.
Uvidím co další díly

26.06.2020 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Na můj vkus až příliš zdlouhavé. Určitě si přečtu další díly, ale co jsem koukala, bude to delší, co se týče stránek.

21.06.2020 3 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Překvapivý konec, který jsem tak trochu tušila v průběhu čtení.

19.06.2020 4 z 5

Zkrocení zlé ženy Zkrocení zlé ženy William Shakespeare

Při čtení jsem měla velký problém v orientaci jmén, zvlášť, když si byly podobné.

04.06.2020 3 z 5

Deník bulimičky Deník bulimičky Diana Fey

Na můj vkus až moc dlouhé.

31.05.2020 3 z 5

Líbil se mi děj, ale chvílemi jsem se ztrácela.

31.05.2020 4 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

Za mě bohužel zklamání, vůbec mě to nebavilo.

18.05.2020 2 z 5

Popelčiny střevíčky Popelčiny střevíčky Trisha Ashley

Mě se osobně kniha líbila. Škoda, že nebylo přeloženo více knih do češtiny.

18.05.2020 5 z 5

Potíže s Klárkou Potíže s Klárkou Věra Řeháčková

Oddechová kniha, určitě si přečtu i druhý díl.

14.05.2020 4 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Vůbec mě to nebavilo, hodně jsem se v tom ztrácela, hlavně kdo, v dané kapitol vystupuje... Čteno v rámci výzvy

03.05.2020 2 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Kniha se mi velmi líbila, jenom škoda, že ten konec byl moc uspěchaný.

23.04.2020 5 z 5

Deník Anne Frankové Deník Anne Frankové Ari Folman

Deník Anny Frankové v komiksové podobě byl velmi hezky vypracován. Já sama nevyhledávám knihy spojené s holokaustem, 2. sv. válkou, kdy trpělo x milionů lidí kvůli svému náboženskému vyznání, barvě pleti atd. Zkrátka na to nejsem psychicky stavěná.

01.04.2020 5 z 5

Meghan – Hollywoodská princezna Meghan – Hollywoodská princezna Andrew Morton

Meghan jsem znala z doby, kdy se začali vysílat Kravaťáci. Škoda že už tam není popsaná její druhá svatba, zasnoubení (to tam bylo jenom okrajově).

01.04.2020 3 z 5

Já, Jůtuber Já, Jůtuber Tereza Hodanová

Dvě hvězdičky dávám za příběh na začátku

12.03.2020 2 z 5

U knihy jsem se velmi nasmála. Vypadá to že, další díl bude ještě zajímavější... :-D

08.03.2020 4 z 5

Při čtení jsem se hodně bavila. Jsem zvědavá na další pokračování.

05.03.2020 5 z 5

Prožila jsem něco neuvěřitelného Prožila jsem něco neuvěřitelného Věra Řeháčková

Problém se začíst. Nedalo se číst vkuse, musela jsem několikrát odložit.

24.02.2020 2 z 5

Bez tebe napořád Bez tebe napořád Taylor Jenkins Reid

Velmi dojemný romantický příběh, který se liší od ostatních, které jsem doposud četla.

09.02.2020 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Za mě kniha super. Na začátku mírné rozpaky z toho popisu pohledu vraha. Já moc nemusí scény ve kterých figuruje velké množství krve... Těším se na pokračování.

05.02.2020 5 z 5