Deník bulimičky

Otevřená zpověď ženy, která pochopila, že život s každodenním zvracením je vážně k zblití. Dianě bylo čtrnáct let, když začalo její martyrium: po slavnostní vánoční večeři si poprvé v životě strčila prsty do krku a zažila bláznivou radost z toho, že se jí povedlo vyzvracet. Drsné zážitky líčí s nádechem černého humoru, popisuje neuvěřitelnou sílu nemoci, která člověka dostane až na samotné dno. I to, jak nad ní přece jen dokázala zvítězit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250307/big_denik-bulimicky-FcM-250307.jpg 3.257
Literatura naučná, Biografie a memoáry

Vydáno: , Ikar (ČR)

Kotzt du noch oder lebst du schon?, 2013

Kniha Deník bulimičky

kaca82
09.10.2020

Vetsinou jsem ten, kdo oproti ostatnim hodnoti prisne.Proto jsem od knizky neocekavala vubec nic a byla jsem smirena s tim, ze ji ani nedoctu, vytykana zdlouhavost me desila. Docetla jsem. Od prvni stranky jsem byla do pribehu zatazena a knizkou jsem uplne zila. Nevim, jestli to bylo tim, ze jsem pred mnoha lety pricuchla k anorexii a tak jsem se do diany umela lepe vzit, ale za me fakt super a ani stranka tam podle me nebyla navic :)

Ana72154
31.05.2020

Na můj vkus až moc dlouhé.

Miketka
05.04.2020odpad!

Nevím, co jsem čekala...je to opravdu jenom o tom jednom...

terijans
18.10.2018

Kniha měla jak dobré, tak špatné pasáže, konec jsem nedočetla, nicméně si cením toho, že šla autorka s kůží na trh.

NymphMaeve
11.06.2018

Ne, že by mě to vůbec nebavilo, byly tam pasáže, které mě zaujaly, ale jinak téměř 400 stran, co by se daly smrsknout na polovinu a bylo by to jen lepší. Téma je pro mě citlivé a chápu, že je to zpověď ženy, která si to vše prožila. A právě proto dávám 3 hvězdičky, kdyby to tak nebylo, dala bych maximálně dvě.

AndreaP.
14.08.2017

Je to zcela jistě zajímavý pohled do nitra bulimičky, co se v ní odehrává, jaké má pocity a jaký vede vnitřní boj se sama sebou a démony.

amanek
07.06.2016

Zajímavé myšlenkové pochody. Nebylo to špatné.

allyce
22.05.2016

Přesto, že je tato kniha o vážném tématu, autorka popsala svou závislost s nadhledem a humorem, který mě opravdu bavil a pobavil. A vůbec se tím nesnížila vypovídající hodnota knihy, naopak, myslím, že může těm, kteří trpí stejnou nemocí, pomoci v jejich cestě k uzdravení.