Ana72154 Online Ana72154 komentáře u knih

Národní báchorky a pověsti I. Národní báchorky a pověsti I. Božena Němcová

Ráda jsem na tyto pohádky zas zavzpomínala.

28.09.2020 5 z 5

Zlatovláska Zlatovláska Josef Kainar

Zlatovláska patřila mezi mé nejoblíbenější pohádky v dětství.

28.09.2020 5 z 5

Stejně se vrátíš Stejně se vrátíš Nora Roberts

Taková jednohubka přečtená za dopoledne.

28.09.2020 3 z 5

Cesta za svobodou: Harry a Meghan a vznik moderní královské rodiny Cesta za svobodou: Harry a Meghan a vznik moderní královské rodiny Omid Scobie

Je to asi zvláštní, ale mně se kniha líbila. Bylo tam mnoho “věcí“, které doposud nikde nebyli zveřejněny nebo jsem je já osobně nikde neviděla.

27.09.2020 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Měla jsem problém vyznávat se ve jménech, v časech a hlavně pokračovat ve čtení.

25.09.2020 3 z 5

Povídky z jedné kapsy Povídky z jedné kapsy Karel Čapek

Některé povídky mě celkem pobavili.

23.09.2020 3 z 5

Guinness World Records 2011 - Kniha nabitá tisícovkou nejnovějších rekordů Guinness World Records 2011 - Kniha nabitá tisícovkou nejnovějších rekordů Craig Glenday

Některé rekordy jsou vážně šílené :-D

20.09.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Od knihy jsem očekávala zklamání, protože severské krimi mě nikdy nebavilo, a thrillery nevyhledávám a knihu jsem potřebovala do výzvy. Opak byl ale pravdou.
Začátek se trochu táhl a uvažovala jsem, že knihu odložím, dala jsem tomu ale šanci. Děj mě najednou vtáhl a já se nemohla odtrhnout. Posledních 150 stránek, jsem si říkala: dočtu jenom ještě do konce kapitoly (bylo cca 23:00), poté byl další konec kapitoly a takhle se to opakovalo, až jsem dočetla celou knihu a zjistila, že je půl třetí ráno :-D
Nevím přesně, co mně na knize nejvíce líbilo, jestli skvělá zápletka, styl psaní, vyšetřovatelka Thulinová a Hess, množství údajných vrahů, nečekané zvraty nebo konec (čekala jsem, že to dopadne jinak- to mám z těch románů pro ženy :-D).
Doufám, že bude pokračování.

20.09.2020 5 z 5

Kravaťáci Kravaťáci Dana Emingerová

Kniha hodnotím průměrně. Neurazí, ani nenadchne.

13.09.2020 3 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Jedním slovem: Psycho
Očekávala jsem, že děj bude romantický a komediální, přitom to byl horor.

12.09.2020 1 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Předvídatelný konec, děj se nejdřív natahoval jak to jen bylo možné, menší drama a najednou střih, došlo, k předvídatelné věci a nakonec epilog.
Za mě osobně zklamání.

12.09.2020 2 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

V některých částech jsem sama sebe poznala :-D Knihu jsem měla přečtenou ani ne za půl hodiny.

07.09.2020 5 z 5

S Klárkou za dobrodružstvím S Klárkou za dobrodružstvím Věra Řeháčková

I když už nepatřím mezi věkovou kategorii, pro kterou je příběh určený, přesto se mi kniha líbila. O drobet víc než první díl.

06.09.2020 5 z 5

Navždy družičkou Navždy družičkou Lindsey Kelk

Jak už tu někdo napsal, kniha obsahuje prvky podobné těm z Bridget Jones. Knihu hodnotím průměrně, vůbec jsem se nebavila.

02.09.2020 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Na můj pocit se to nejdříve táhlo, v poslední 1/4 se děj najednou rozeběhl a než jsem se nadála byl konec knihy.

01.09.2020 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Kniha sama osobně se četla dobře. Líbili se mi vymyšlené Chasovi historky. Jenom ten konec byl moc useknutý.

23.08.2020 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Za mě osobně až moc uspěchaný konec. Celkově mě série mile překvapila, ale na můj vkus měla každá kniha hodně stran. Někdy to bylo zbytečně moc roztahané.

26.07.2020 3 z 5

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

Zatím jsem neměla možnost přečíst předešlé díly Polibků, ale tento díl byl za mě velkým zklamáním. Při čtení jsem se vysloveně nudila.

26.07.2020 2 z 5

Láska v řadě 27 Láska v řadě 27 Eithne Shortall

Do čtení jsem se musela nutit, ztrácela jsem se v ději a postavách.

19.07.2020 3 z 5

Kumánska princezná Kumánska princezná Jana Pronská

Za mě zklamání. Čekala jsem červenou knihovnu, ale trochu jinak.
Všimla jsem si hodně chyb a překlepů, což je za mě osobně mínus. Škoda

28.06.2020 2 z 5