Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Strašně ráda koukám na seriál Vlak dětství a naděje. Kniha se mi líbila. Při čtení jsem si v hlavě přehrávala jednotlivé scény ze seriálu.
Musím říct, že se mi seriál líbí o malinko více než knižní podoba.

31.12.2020 5 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

Jediné co mě pobavilo, bylo, když šli k doktorce a seděla tam ta vysoká holka a Karaoke bar.

28.12.2020 2 z 5

Odvážná dáma Odvážná dáma Sabrina Jeffries

Do textu se mi podařilo začíst až ve druhé půlce knihy. Hlavní postavy mi přišly strašně nesympatické.

24.12.2020 3 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Jak já milovala Broučky jako večerníček, ale tahle kniha je pravý opak. Hlavně teda ten konec.

19.12.2020 2 z 5

Mosty osudu Mosty osudu Barbara Taylor Bradford

Kniha se četla dobře. Příběh babičky je velmi smutný. To co se stalo mezi Justin a Michaelem se mi zdálo moc rychlé, prakticky na to, jak dlouho se znali.

30.11.2020 3 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Velmi smutný příběh ženy s Alzheimerovou nemocí.

30.11.2020 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Velmi smutná, ale hezká kniha.

30.11.2020 5 z 5

Zahrada nových začátků Zahrada nových začátků Abbi Waxman

Kniha se hezky četla, ale ten konec se mi zdál nedotažený (useknutý).

17.11.2020 3 z 5

Pohádky Hanse Christiana Andersena (41 pohádek) Pohádky Hanse Christiana Andersena (41 pohádek) Hans Christian Andersen

Některé pohádky mi přišly podivné už v dětství, teď se mi to jenom potvrdilo. Možná je to tím, že jsem zvyklá na jiné provedení.

17.11.2020 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Tento díl se mi líbil o hodně víc než předešlý. Akorát ten počet stran mi dal trochu zabrat :-D

08.11.2020 5 z 5

O princezně na klíček O princezně na klíček Josef Hanzlík

Pohádku jsem viděla i ve filmové verzi a moc se mi líbila.
Je to takové odskočení od běžných knih, které čtu. Pohádky nikdy nezklamou.

04.11.2020 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha stále pěkná, ale o trochu míň než první díl. Na můj vkus moc dlouhé-někdy jsem měla problém začíst se. No uvidím u třetího dílu.

02.11.2020 4 z 5

Harry Potter: Panoptikum postav Harry Potter: Panoptikum postav Jody Revenson

Je zajímavé, jak všechno měli kostymérky a kostyméři vymyšlené do detailů u jednotlivých postav.

26.10.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná, ale velmi smutná kniha. Na Louise se mi líbilo, že ač to měla těžké, tak se nevzdávala, i když původně chtěla. U Willa se mi líbilo, že chtěl, aby měla lepší budoucnost a splnila si své sny.
Kdo mi naopak vůbec nesedl byla Louisinna matka (kvůli penězům) a Patricka (nejen kvůli jeho posedlosti sportem a jeho chování jako kdyby neexistuje nikdo jiný než on).
Jsem zvědavá na pokračování.

25.10.2020 5 z 5

Devatero pohádek Devatero pohádek Karel Čapek

Já miluju pohádky, ale tyto se mi moc nelíbily. Byly na můj vkus moderní, oproti jiným. Hlavně jsem měla problém dočíst až dokonce.

19.10.2020 3 z 5

Harry Potter: Magická místa z filmů Harry Potter: Magická místa z filmů Jody Revenson

Jelikož miluju sérii Harry Potter, tak je samozřejmost přečíst si i doplňkové knihy. Hodně mě udivilo, kde všude se natáčelo a co se vše muselo udělat, aby filmové zpracování bylo perfektní.

09.10.2020 5 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

I když vím, že jsem ostuda, ale Dášenku jsem četla dnes poprvé. Ale je to moc hezké a srandovní vyprávění pro děti.

30.09.2020 5 z 5

Povídky z druhé kapsy Povídky z druhé kapsy Karel Čapek

U některých povídek jsem se musela smát.

30.09.2020 3 z 5

Slečna pokladní Slečna pokladní Nina Hořínová

JJ, v některých jejích situacích vidím situace u nás v práci, i když v jiném odvětví :D
Slečnu pokladní už sleduju nějakou dobu na twitteru i instagramu a nestačím se divit, co vše si lidé dovolí...

30.09.2020 5 z 5

O Popelce a jiné pohádky O Popelce a jiné pohádky Božena Němcová

Já si pamatuju, jak se mi tato verze Popelky v dětství nelíbila (na mě byla moc strašidelná), přitom jsem Popelku jinak milovala.

29.09.2020 4 z 5