Zahrada nových začátků

Lilian je už tři roky matkou samoživitelkou – od té doby, co při autonehodě přišla o manžela. Nebylo to pro ni jednoduché, ale o jedno zhroucení a několik depresivních večerů později se konečně začíná smiřovat se svou situací. Naštěstí ji baví její práce ilustrátorky učebnic, která přináší spoustu zajímavých zážitků – jako když Lilian její šéfová přihlásí do zahradnického kurzu. Vypadá to, že aby člověk mohl ilustrovat knihy o zelenině, musí si ušpinit ruce… doslova. Každé sobotní ráno tedy Lilian tráví na kurzu pěstování zeleniny, kam ji doprovází její dvě dcerky a sestra. Postupně i díky sympatickému instruktorovi a svérázné skupince studentů zjišťuje, že ať už chceme, nebo ne, po každém dešti nakonec vysvitne slunce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374308/big_zahrada-novych-zacatku-WGA-374308.jpg 3.8124

Vydáno: , Motto

The Garden of Small Beginnings, 2017

Kniha Zahrada nových začátků

Zuzulinka

Zajímavá kniha. Lehce předvídatelná, ale čtivá. Doporučuji přečíst!

simonit
16.08.2021

Příjemné, oddechové čtení... :-)

Medvědářka
16.07.2021

Když nemáte potřebu někam spěchat, tak si přečtěte tuhle knihu.
Dá vám nahlédnout pod pokličku zahradničení, ale hlavně se setkáte s přátelskou partou lidí, které k sobě svede jeden zahradnický kurz.
Romantika zde hraje jen okrajovou záležitost, ale nevadí. Bylo to moc milé číst.

Amneris
08.07.2021

Taková příjemná oddychovka včetně návodů, jak pěstovat zeleninu :-D Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už se četlo samo. Jen škoda toho useknutého konce, čekala jsem velkou romantiku, ale vlastně to nevadilo.

takana
21.12.2020

Taková oddechovka, ale ten konec nic moc.

Ana72154
17.11.2020

Kniha se hezky četla, ale ten konec se mi zdál nedotažený (useknutý).

lusitta05
25.10.2020

Toto bola taká pohodovka. Taký koniec som nečakala, myslela som, že bude viac romantiky, ale vcelku mi to až tak nevadí. Bolo to milé, zábavné hlášky, čo ma rozosmievali, taký fajn príbeh matky malých detí. Ako keď si odskočíš od sporáka a ideš si dať niečo príjemné. Taký pocit som z toho mala.

Tereyciiik
28.09.2020

Moc se mi to líbilo, krásná oddechovka, opravdu. Než jsem začala číst, bala jsem se, že to bude jen romantická slatanina, ale kupodivu mě to překvapilo, hodně jsem se nasmala a nemělo to vlastně ani přeslazený konec. Těším se na další z této série Srdcovky :-)