Dášeňka čili Život štěněte

Koupit

Jedna z nejoblíbenějších českých dětských knížek vznikla už před 70 lety. Karel Čapek, který ji pro děti „napsal a zakusil“, si pořídil do domu na Vinohradech nejprve airdala, pak drsnosrstého teriéra Iris, mámu Dášeňky. Tahle krásná knížka kromě Života štěněte obsahuje i kapitoly Jak se fotografuje štěně a Pohádky pro Dášeňku, O psích zvycích nebo třeba O lidech. Půvabné vyprávění i obrázky budou provázet vaše děti po celý život; jednou s nimi seznámí zase svoje děti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164/dasenka-cili-zivot-stenete-164.jpg 4.52263

Kniha Dášeňka čili Život štěněte

TerezaaBaarova

Kniha s ilustracemi, fotkami a předčítaná půl na půl s mojí malou dcerkou.
Už je na čase ji od jednorožců a princezen přesměrovat na klasiku!

Medunkavera

Dášeňka. Moje milovaná knížka. O tu svoji jsem přišla, tak jsem si tady, v bazaru koupila jinou.
Často ji otevírám a vracím se do dětství..
To je něco, co se dá číst stále. Ať je vám pět a nebo šedesát a více.

andrea7191

No tak tohle ano, to je prostě klasika dětských let.

Amálka.

Dášenka je moc krásná a legrační . Líbí se mi fotky i povídání a jak rostla a večerníček . Líbí se mi všecko.

petraj30

Další oblíbená knížka z mého dětství. Ve škole jsme ji měli jako povinnou četbu, ale tuto knihu stejně četl v té době každý a ještě rád. Dokonce jsme měli pejska pojmenovaného Dášenka, na počest té knižní. Nádherná kniha, kterou by měl mít doma každý. Všechny děti ji milují:-)

stejsdan

Přečteno na koupališti, hlídala jsem malou dcerku kamarádce a když jsem zjistila, jaký poklad mají holky s sebou v tašce, nemohla jsem odolat. Holčička ocenila nádherné fotografie a já se vrátila do dětství a bylo to moc příjemné vzpomínání:) Tahle knížka nikdy neomrzí a vždycky pohladí po duši.

Štěpkovač

Knížka je super četl jsem ji už 3 krát a zatím mě neomrzela :)

Lejčís

taková ta čapkovská klasika, která snad nemůže urazit nikoho :)