Dášeňka čili Život štěněte

kniha od:


Koupit

Jedna z nejoblíbenějších českých dětských knížek. Karel Čapek si pořídil do domu na Vinohradech nejprve airdala, pak drsnosrstého teriéra Iris, mámu Dášeňky. Tahle krásná knížka kromě Života štěněte obsahuje i kapitoly Jak se fotografuje štěně a Pohádky pro Dášeňku, O psích zvycích nebo třeba O lidech. Půvabné vyprávění i obrázky budou provázet vaše děti po celý život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164/big_dasenka-cili-zivot-stenete-taE-164.jpg 4.52502
Nahrávám...

Komentáře (314)

Kniha Dášeňka čili Život štěněte

Lajka2012
02. srpna

Dášeňka - když někdo vysloví toto jméno tohohle krásného a hravého pejska, vždy si vzpomenu na knížku i na jejího autora. Jaké to muselo být krásné mít doma takové roztomilé štěňátko, jako byla Dášeňka. Pohádky o slavných pejscích jejího rodu jsou také moc hezké a inspirující. Krásný příběh o štěněti, které chtělo poznat svět. Rozhodně doporučuji pejskařům a nejenom těm. :-)

katka134
21. července

Roztomilá kniha, kterou jsem v životě nesčetněkrát ráda listovala. Ale tentokrát mě kapitola O lidech nezvykle dojala


Lilu_
10. července

moje srdcovka

taikatalvi
29. června

Krásna kniha

Kabuky
29. května

Vzpomínka na dětství.

Zuzka_Zuu
26. května

Dášeňka je přesně kniha, kteroukoliv si vždycky ráda přečtu znovu. Četla jsem ji naší tehdejší fence, když jsem byla malá a učila se číst. Příběhy štěněte mi tehdy přišli jako vhodná četba pro štěně a stejně tak ji budu číst i mému synovi před spaním.

Makaja
20. května

Dášeňka je prostě klasika ..... Snad ani nelze tu knihu nemít rád. Zatímco jako dítě mě bavily spíš ty pohádky, jako dospěláka mě zas čím dál víc baví ty Dášeňčiny vylomeniny.

Péťa Z.
15. května

K Dášence jsem se vracela znovu ve školce, když jsem o ní četla dětem před spaním. Mám radost, že i u nich má knížka velký úspěch.

1 ...