Harry Potter: Magická místa z filmů

Bradavice, Příčná ulice a ještě dál Fanoušci Harryho Pottera, pozor! Přichází další úchvatná publikace, která odkrývá tajemství filmových archivů. Všichni jsme při sledování filmů propadli kouzlu míst, jakými jsou bradavický hrad, věznice Azkaban či Ministerstvo kouzel. Zapsala se nám do paměti stejně jako oblíbené postavy z knižní série o Harrym Potterovi. V této jedinečné knize máte šanci vidět dosud nezveřejněné skici, fotografie z natáčení a poznat mnohá další tajemství o navrhování a výrobě všech kouzelných míst pro filmové zpracování série o nejpopulárnějším čaroději. Kniha Harry Potter: Magické místa z filmů je další publikací, která nesmí chybět ve sbírce žádného pravého fanouška Harryho Pottera!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289165/harry-potter-magicka-mista-z-filmu-7S7-289165.jpg 4.778

Harry Potter (doplňkové publikace)

Literatura naučná, Umění, Pro děti a mládež
Vydáno, Slovart (ČR)

Harry Potter: Magical Places, 2015

Kniha Harry Potter: Magická místa z filmů

Nicolka77
27.12.2018

Čekala jsem že kniha bude skvělá, ale až takhle...to ne...přečíst si, kde se všude natáčel můj nejoblíbenější filmový i knižní hrdina bylo skvělé.. A doufám že nějaká místa v budoucnu navštívim :-)

mia.com
14.09.2018

Pěkná knížka pro nás milovníky Harryho Pottera, ale některé informace jsou buď hodně profláknuté nebo už jsem je četla v jiném speciálu.

Dominika_a
12.01.2018

Krásná kniha, určitě si ji přečtu znova. :)

Kekik
05.12.2017

Kniha o zbožňované sérii Harry Potter. Bombastické !!!

helusa2
27.08.2017

Krásná kniha pro všechny fanoušky! Ve studiích v Leavesdenu jsem už byla dvakrát, takže jsem lecos viděla na vlastní oči, ale jak jsem si tak knihu prohlížela, vůbec bych se nebránila tomu, vidět vše znovu... ;-)

annamc
28.05.2017

Super knížka pro milovníky Harryho Pottera :D

Vojslava
25.12.2016

Zabavila jsem synovci vánoční dárek a skvěle jsem se jeden večer bavila popisy filmařské práce a spoustou zajímavých obrázků. Rozhodně se bude líbit všem fandům HP knižního i filmového.

janyska13
23.08.2016

Skvělá knih pro milovníky Harryho Pottera, jsem ráda, že se ke mně dostala a že ji mohu mít ve své knihovně. :)