Odvážná dáma

1818 Londýn, Anglie Lady Amélie Plumová má bezpočet obdivovatelů, ale většina z nich netouží ani tak po ní, jako spíše po jejím bohatství. Amélie přitom pranic nestojí o nudný život dámy z vysoké společnosti, její duše prahne po exotickém dobrodružství. Pomalu se už vzdává naděje, že na vznešených sešlostech potká muže, jenž by splňoval její naděje a sny, když do Londýna přijede major americké armády Lucas Winter. Je to muž s temnou minulostí a nebezpečným kouzlem osobnosti. Mnohým může připadat obhroublý, ale Amélie v něm spatřuje vítaný protiklad ke škrobeným aristokratům. Stačí několik Lucasových polibků, aby Améliino prvotní zaujetí přerostlo ve vášeň, ale zároveň se nedokáže zbavit pocitu, že Lucas cosi tají. A protože je velmi odvážná mladá dáma, rozhodne se jeho tajemství odhalit, ať to stojí cokoli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39634/odvazna-dama-39634.jpg 4.2141

Škola dědiček 1.

Vydáno, Domino

Never Seduce a Scoundrel, 2006

Kniha Odvážná dáma

petraj30

Mě se to moc líbilo, hodně jsem se u toho nasmála.
Amélie byla úžasná. Lucas byl podle mého suchar a právě v některých chvílích potřeboval popostrčit. Ta jejich společná dobrodružství neměla chybu, stejně tak i jejich konverzace. Jak už tu bylo psáno, ty dvojsmyslné narážky byly dokonalé.
Knihu jsem si moc užila a těším se na další.

Ana72154
24.12.2020

Do textu se mi podařilo začíst až ve druhé půlce knihy. Hlavní postavy mi přišly strašně nesympatické.

Val
01.11.2020

Rozhodla jsem se prokládat temné severské thrillery a ještě temnější knihy o holocaustu něčím takovým. Ono je potřeba občas vypnout, vrátit se o pár století zpět a užít si lehký erotický románek s kapkou dobrodružství. Tady to díky vtipné Amélii a úžasnému majoru Winterovi byla docela zábava .

Maruš.D
14.05.2020

Já prostě zbožňuju, jak S. Jeffries píše knihy. Ikdybych četla nákupní seznam, tak si to od ní budu užívat na 110%! :D
Ani tady jsem se nezklamala. Příběh byl zajímavý, romantický a trochu dobrodružný. Za mě tu nic moc nechybělo a vše co u tohoto žánru vyhledávám bylo s mírou. Postavy mi byly sympatické, což se většinou u obou nestává.

erculka
02.05.2020

Super kniha

Petra-1
04.02.2020

Nebylo to špatné, ale dle mého to nemělo tu pravou jiskru a hlavní postavy mi nebyly příliš sympatické. Takový průměr v daném žánru.

mikika
25.07.2019

už čtu historické romance nějak moc dlouho. že už jsem tohle četla, mi došlo až v poslední kapitole... Ale Sabrina je vtipná, takže to žádná oběť nebyla.

28.09.2017

Já jsem se bavila, a ty dvojsmyslné narážky, jak už je psáno pode mnou, no tak ty jsou k nezaplacení. Celému příběhu dodávají ty správné grády. Sabrininy knížky mě baví, některé víc, některé míň, ale ještě nebylo knížky, co by mi byla vyloženě proti srsti. Každopádně zasloužené 4* a jdu na pokračování této série.