Odvážná dáma

1818 Londýn, Anglie Lady Amélie Plumová má bezpočet obdivovatelů, ale většina z nich netouží ani tak po ní, jako spíše po jejím bohatství. Amélie přitom pranic nestojí o nudný život dámy z vysoké společnosti, její duše prahne po exotickém dobrodružství. Pomalu se už vzdává naděje, že na vznešených sešlostech potká muže, jenž by splňoval její naděje a sny, když do Londýna přijede major americké armády Lucas Winter. Je to muž s temnou minulostí a nebezpečným kouzlem osobnosti. Mnohým může připadat obhroublý, ale Amélie v něm spatřuje vítaný protiklad ke škrobeným aristokratům. Stačí několik Lucasových polibků, aby Améliino prvotní zaujetí přerostlo ve vášeň, ale zároveň se nedokáže zbavit pocitu, že Lucas cosi tají. A protože je velmi odvážná mladá dáma, rozhodne se jeho tajemství odhalit, ať to stojí cokoli....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/39634/odvazna-dama-39634.jpg 4.2123

Škola dědiček 1.

Vydáno, Domino

Never Seduce a Scoundrel, 2006

Kniha Odvážná dáma

mikika

už čtu historické romance nějak moc dlouho. že už jsem tohle četla, mi došlo až v poslední kapitole... Ale Sabrina je vtipná, takže to žádná oběť nebyla.

28.09.2017

Já jsem se bavila, a ty dvojsmyslné narážky, jak už je psáno pode mnou, no tak ty jsou k nezaplacení. Celému příběhu dodávají ty správné grády. Sabrininy knížky mě baví, některé víc, některé míň, ale ještě nebylo knížky, co by mi byla vyloženě proti srsti. Každopádně zasloužené 4* a jdu na pokračování této série.

moudivlacek
13.03.2016

Tak tato série podle mne začala velmi svižně a skvěle. Plno humorných scének, dvojsmyslných narážek, děj má spád a rozhodně se tu nudit nebudete. Na jedné straně Američan, který se chce dobrat pravdy a dostat dvojici zlodějů, na druhé straně dívka toužící po dobrodružství a zachránit svou rodinu, i když vlastně neví před čím. Oba si říkají, jak se umí bránit erotickým snům o tom druhým, ale těla říkají něco jiného. A skvělý příběh je na světě.

zp87
14.09.2015

Poměrně klasický příběh v této kategorii literatury. Četla jsem jej na dovolené před dvěma měsíci a už teď nedokážu pořádně říct o čem byl. Vím jen, že čtení mě bavilo. Jen ty dvojsmyslné narážky o leštění mečů mi už při druhé a třetí a další a další zmínce vtipné nepřišly... Buď jsem už příliš otupělá anebo - a to spíš - toho už bylo moc...
Přesto jsem si ale čtení užila. Možná, že kdybych hodnotila ihned po dočtení, dala bych 4 hvězdičky, protože ve mně ale příběh nezanechal žádnou významější stopu - sama se divím, že si z něj nemůžu nic vybavit - dávám jen 3.

havrmoni
20.02.2015

Jedním slovem úžasná oddychovka,smála jsem se vtipným dvojsmyslům a vzdychala nad romantikou, o erotice ani nemluvím :-). Útěk od všedních dnů do světa romantiky,připomíná mi mou oblíbenou Kleypas. Takže hurá do dalších dílů.

miruska1
20.11.2013

Pekne. Pribeh sa mi pačil a aj som sa docela pobavila.

PomněnkaPrvní
03.05.2013

První komentář (za 5 bodů ;)) je svědectvím z doslechu :o), a ještě ke všemu nepodloženým. Jistě, jsme na poli románů pro ženy, takže se opět jedná o oddechovku, ale milou, romantickou. Vtipné dialogy vykouzlí úsměv na Vaší tváři, některé erotické scény zase ruměnec. Milovnicím romantiky doporučuji přečíst, nic tam nechybí.

gabca007
19.03.2013

Toto je moje první kniha od této autorky a musím říct, že vůbec nebyla špatná. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit prvním komentářem, protože je mi záhadou jestli se vztahuje k této knize. Napsat , že je bez děje a každá kapitola jiný příběh je opravdu mimo mísu. Kniha má podle mne vše co má histor. romance mít. Trochu napětí, trochu romantiky, trochu erotiky a tady navíc velmi vtipné dialogy.