Nebezpečná láska

Nebezpečná láska

Zámožný obchodník Griffith Knighton má jediný problém - kvůli údajnému nemanželskému původu je mu zapovězen přístup do nejvybranější společnosti, a tudíž i k nejlepším zákazníkům. Uvítá proto návrh umírajícího hraběte ze Swanlea, jenž mu výměnou za sňatek s jednou ze svých tří dcer nabízí rodové panství, šlechtický titul a především oddací list Griffithových rodičů. Griffith velmi dobře ví, že dávno ztracený dokument by prokázal jeho urozený původ a otevřel mu cestu mezi londýnskou smetánku. Zároveň však kvůli tomu nehodlá vstoupit do manželství s dobře vychovanou slečinkou, která v jeho představách zosobňuje učiněnou nudu. Vymění si proto role se svým osobním tajemníkem a přijíždí na swanleaské panství s jednoduchým plánem: najít oddací list rodičů a sám nestrčit hlavu do chomoutu. Jaké je ovšem jeho překvapení, když mu místo unylé dívenky představí půvabnou Rosalindu, z níž smyslnost a vášeň přímo čiší! Rosalinda se všemožně snaží otcův plán překazit - ženich se jí pranic nezamlouvá, a jeho tajemník je prostě nesnesitelný. Ten arogantní chlapík má zjevně jakési pokoutní plány, stále jako by na panství něco hledal…, ale zároveň se nedá popřít, že to mezi nimi pořádně jiskří. Odváží se Rosalinda nabídnout lásku muži, který by mohl navždy zranit její srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/15128/nebezpecna-laska-15128.jpg 4.2118

Swanleovy staré panny (1.)

A Dangerous Love (2000)

Vydáno:, Domino

ketvin
07.12.2017

První díl se mi zatím zdá ze série nejslabší, Rosalinda je totiž těžce "uchopitelná" postava a moc se s ní člověk nesžije a nefandí jí tolik, jak by měl... když ji srovnám s Helenou nebo Julií, tak je prostě "jiná". Rovněž Grif je netypický hlavní hrdina, protože ho člověk musí srovnávat s Danielem, který se mi líbil už od začátku :) Prostě jako úvodní díl série "dobrý", ale další díly jsou mnohem lepší.

jaja1989
30.10.2017

Dost predvydatelny pribeh,ktery pouzily i jine autorky

28.08.2017

Sabrinino velmi vydařené dílko, které je zamilované, zábavné a čtivé. Bavilo mě to, a těším se, až si znovu přečtu celou tuto báječnou sérii. Opět hodnotím pěti * a určitě doporučuji.

Turiel11
17.03.2017

Pěkné oddechové čtení. Jakožto románu pro ženy mu nic nechybělo. :-)

DUNIKO
19.01.2017

Taky moc pěkné čtení.

LilianaFalcon
12.08.2016

Trochu jsem se téhle knihy bála. Důvod? V téhle sérii jsem nepostupovala chronologicky ale přesně naopak... jasně.. vždycky víme, jak to s hlavními hrdiny dopadne ale i tak... prostě jsem se bála, že ten příběh nebude tak dobrý jako ty další... ale ne... stálo to za to.

helenkan
30.11.2015

Moc se mi to líbilo.Hezkej romantickej příběh.

moudivlacek
03.09.2015

Moc pěkný příběh, v duchu jsem neustále hrdinovi i hrdince radila a fandila, plno překvapení zároveň, povedená knížka.

zp87
06.01.2015

Pěkný příběh - v tomto žánru patří určitě k těm lepším (i když dle mého názoru určitě ne nejlepší). Nejdřív jsem chtěla dát jen 4 hvězdičky, ale konec příběhu byl tak výborně napsaný, že mi vynahradil to, co mě od udělení plného počtu hvězdiček drželo zpět. Možná byl Griff až nereálně dokonalý... ale byl dokonalý a já musím dát 5*.
Zpočátku příběhu se mi nelíbila Griffova povaha. Byl příliš zahleděný sám do sebe - nebo spíš své pomsty a svého plánu. Ke konci pochopitelně obrátil - jak už to v romantických románech bývá.
Opět zde musím vyzdvihnout humor - takové čtení je mnohem víc osvěžující, když se u něj člověk i zasměje.
A rozhodně se moc těším na druhý díl a příběh Daniela - což je sympaťák na entou a je rozhodně mnohem příjemnější a sympatičtější než Griff (alespoň z 4/5 knihy).

marsel
01.08.2014

Moc pěkné počteníčko.

miruska1
30.07.2014

Veľmi pekny pribeh,docela som sa aj zasmiala. Autorka proste nesklamala

Martinabsp
24.07.2014

Moc hezká a vtipná knížka, a je fajn, že hlavní hrdinka není dokonale štíhlá jako proutek...

PomněnkaPrvní
13.05.2013

Při čtení se pobavíte, zasmějete, trošku seznámíte s Shakespearem... Kniha má spád, obsahuje romanitku i erotiku, místy jsem i zaslzela, takže splnila to, co jsem od červené knihovny očekávala :o)

finfrle
06.03.2013

Pekne,lehke cteni.Kniha ma dej a neni preslazena.