Tanec vášní

1819 Londýn, Anglie Clara Stanbourneová má dost starostí s provozem polepšovny pro mladé kapsáře, ale teď se zdá, že jí přibudou ještě další potíže. Hned v sousedství se totiž usadil záhadný kapitán Morgan Pryce a zcela zjevně obchoduje s kradeným zbožím. Ten hezoun se ovšem šeredně mýlí, když v ní spatřuje křehkou květinku, kterou lze oblouznit něžnými slůvky a nevyřčenými sliby. Ne, Clara za nic na světě nedopustí, aby svedl její svěřence zpátky na scestí! Jak má ale s Morganem vést nesmiřitelný souboj, když se jí při pouhém pohledu na něj zastaví srdce? Morgan by Claře tak rád řekl, jak se ve skutečnosti věci mají, ale nemůže, protože by to ohrozilo jeho poslání: odhalit známou zločineckou bandu. Měl by se soustředit na plnění úkolu, ale jeho myšlenky až příliš zaměstnávají smělé představy, jak nádherné by bylo držet Claru v náručí a ochutnat její svůdné rty... Zvítězí v něm smysl pro povinnost, nebo hlas srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/39632/tanec-vasni-39632.jpg 4.3118
Série:

Swanleovy staré panny (4.)

Originální název:

Dance of seduction (2003)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Domino
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
účetní
19.10.2017

Pěkná romantická kniha, Clara se mi celkově moc líbila, její láska a oddanost k opuštěným dětem byla výjimečná, Morgan byl také sympaťák s těžkými ranami na duši, s Clarou k sobě skvěle pasovali takže jak jinak krásná vzájemná láska na konci.

110022
08.09.2017

Prostě zase skvělé zamilované čtení s trochou napětí. Tady se mi nejvíc líbilo, jaké dostával Morgan od Clary kvůli dětem kapky a přitom v tom byl chudák nevinně.

DUNIKO
19.01.2017

Pěkné pěkné pěkné čtení.

miruska1
04.08.2014

Ďalšia skvela knihy tejto autorky,napinava,dobrodružna a romanticka zaroveň.

PomněnkaPrvní
19.05.2013

Clara je až příliš neopatrná, uprostřed noci se sama vydá do temných zákoutí Londýna, vyhrožuje zločinci - no naštěstí je jím Morgan, ze kterého se vyklube tajný agent. Ale jeho minulost tak čistá není, proto si netroufá doufat, že by někdy mohl Claru získat. Romantiky je zde dost, erotiky taky trochu. Vtipných scén zde moc není, ale knížka je čtivá, nudit se nebudete.

Plechovka
22.03.2013

Dobře se to četlo-nic tomu nechybí - romantika, láska, dobrodružství. Co si více přát...

Soptinka
20.03.2011

Tato knížka mne ohromila.Trochu nebezpečí, romantiky a také spalující vášně.Krásná knížka na příjemný večer.