Nevydařená pomsta

Anglie, 1818 Julii Laverickové připadají všichni její ctitelé nudní a nezajímaví, protože ve skrytu duše stále touží po jediném muži: Morganu Pryceovi, který ji před dvěma roky unesl. Hrozící skandál se podařilo ututlat, ale nyní se mezi londýnskou smetánkou začíná šuškat, že domněle ctnostná slečna Lavericková tenkrát zmizela s cizím mužem. Kdo jiný než Morgan by mohl tyto zvěsti šířit? Rozlícená Julie se vydá na rodinné panství Pryceových, aby tam uchránila svou dobrou pověst, ale místo únosce se setká s jeho bratrem-dvojčetem Sebastianem, který jí oznámí, že Morgan záhadně zmizel. Baron Sebastian Blakely se půvabné dívce neodváží přiznat, že on je tím, koho ve skutečnosti hledá, že jsou to jeho polibky, o nichž se jí zdá. Unesl ji tenkrát, to ano, ale učinil to ze zoufalství, nikoli ze zlých pohnutek. Kdyby nyní vynesl pravdu na světlo, následný skandál by je smetl oba. Podaří se mu i za těchto okolností Julii přimět, aby upustila od myšlenek na pomstu a dovolila mu znovu ji sevřít v náručí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/5438/big_nevydarena-pomsta-i1h-5438.jpg 4.1186

Swanleovy staré panny 3.

Vydáno: , Domino

After the abduction, 2002

Kniha Nevydařená pomsta

lusitta05

Príliš uťahané,ukecané, hlavní hrdinovia strašne tvrdohlaví, až idú na nervy. Než sa človek dočká konca,aj ho romantika prejde. :)

allyska
13.05.2021

Tenhle díl se mi líbil zatím nejméně. Ze začátku jsem se nemohla začíst, bylo to takové hloupoučké, jak chtěla Julie po Sebastianovi, aby ji naučil rozpoznat bídáky. Přečíst se to ale dalo, i když důvod, proč ji Sebastian nechtěl říct pravdu, byl nepochopitelný. Přesně jak píše uživatelka pode mnou, mohlo se tématu dvojčat využít lépe. Byla jsem však ráda za přítomnost Rosalindy, její dějová linka byla pěkná.

katkaq
03.04.2021

(+ SPOILER) Abych se přiznala, jsem trochu zklamaná. Některé scény byly vyloženě hloupoučké. Neustálá snaha Julie odhalit Sebastiana a naopak přesvědčení Sebastiana, že Julii “svedl ze stopy” (tedy tím, že se na ni vrhne, kdy může).
Neodpustím si poznámku, že je v tom příběhu nevyužitý potenciál, protože já ho tam opravdu vidím. (Možná příběh mohl začít trochou vzpomínek, co vlastně prožili. Mohlo se víc pohrát s konceptem dvojčat. Atd.)
PLUSY: odpočinková kniha, celkem čtivě napsaná
MÍNUSY: dětinskost postav a hloupost některých scén, nevyužitý potenciál

moudivlacek
23.08.2020

Ano!!!!!! A ještě víc takovýchto knih. Souboj dvou tvrdých palic, které jsou mimo jiné do sebe zamilované, ale odmítají dělat vše tak, jak si přeje protějšek. Jde jim o stejnou věc, moct se přiznat k tomu druhému a svým citům. Každopádně - ke společné lásce přeci jen vede trošku trnitá cesta. Ta je ale vyplněna sváděním, výbušným temperamentem obou, do toho ještě pletky jejích příbuzných, humorné scénky. Knihu jsem dočetla, zavřela, a stejně i teď mi září oči a břicho se klepe smíchy. Čekala jsem odreagování, a to se mi dostalo v plné výši. Ideál pro romantiky. Doporučuji.

Zomy
26.04.2020

Jeffries umí, ale tenhle příběh mě neoslovil. Je to ukecané, zápletka uměle vykonstruovaná, Julie a Sebastian se neustále udobřovali a pak znovu v podstatě bezdůvodně rozhádali.

petraj30
14.08.2019

Velmi krásný příběh s velmi vtipnými scénami, jsem moc ráda, že se zde objeví hrdinové prvního dílu, krásné

havrmoni
21.01.2019

Julie nesympatická od prvního dílu a ani tady jsem jí nepřišla na chuť. Hvězdy jsem dala po prvním přečtení, při druhém jsem se dostala jen do poloviny. Jak mám tuto autorku ráda, tak tento díl nee :(.

Maruš.D
04.09.2018

Tato série se mi zdá velmi povedená. Oceňuji, jak se příběhy prolínají a navazují na sebe. Dvojice Julie a Sebastiana se k sobě dokonale hodí. Oba byli tolik tvrdohlavý. Příběh je vylíčen vcelku zajímavě, vtipně a emotivně. Bohužel jsem se v půlce knihy začala docela nudit. Proto jsem si vždy přečetla kousek za den a pak mě to bavilo. Ten souboj na konci mohla autorka pojmout trochu jinak, jelikož to co udělala děvčata mi tam tak trochu ztrácí na smyslu, ale jinak fajn zakončení. Jsem ráda za epilog, který nás navnadí na příběh dvojčete.