Nevydařená pomsta

Nevydařená pomsta

Anglie, 1818 Julii Laverickové připadají všichni její ctitelé nudní a nezajímaví, protože ve skrytu duše stále touží po jediném muži: Morganu Pryceovi, který ji před dvěma roky unesl. Hrozící skandál se podařilo ututlat, ale nyní se mezi londýnskou smetánkou začíná šuškat, že domněle ctnostná slečna Lavericková tenkrát zmizela s cizím mužem. Kdo jiný než Morgan by mohl tyto zvěsti šířit? Rozlícená Julie se vydá na rodinné panství Pryceových, aby tam uchránila svou dobrou pověst, ale místo únosce se setká s jeho bratrem-dvojčetem Sebastianem, který jí oznámí, že Morgan záhadně zmizel. Baron Sebastian Blakely se půvabné dívce neodváží přiznat, že on je tím, koho ve skutečnosti hledá, že jsou to jeho polibky, o nichž se jí zdá. Unesl ji tenkrát, to ano, ale učinil to ze zoufalství, nikoli ze zlých pohnutek. Kdyby nyní vynesl pravdu na světlo, následný skandál by je smetl oba. Podaří se mu i za těchto okolností Julii přimět, aby upustila od myšlenek na pomstu a dovolila mu znovu ji sevřít v náručí? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/54_/5438/nevydarena-pomsta-5438.jpg 4.2117

Swanleovy staré panny (3.)

After the abduction (2002)

Vydáno:, Domino

DUNIKO

Podařené.

ketvin
08.12.2017

Sebastian byl úžasný, i když chvílemi si člověk říká, že už by se mohl probrat. I s Griffem je to v tomto díle těžké, ale právě díky tomu jsou finálové "zvraty" tak skvělé. Konec se mi tedy líbil moc, bylo to vtipně napínavé, dojemné... emotivní. Oba hlavní hrdinové jsou "sympatičtí" a promíchání s 1. dílem série dělá z tohoto dílu jeden z těch lepších!

04.09.2017

I tento příběh se mi líbil. Je pravda, že to bylo o trošičku slabší než předchozí knížky, ale ani tady není nuda, romantika nechybí. Je to odpočinkové čtení, u kterého zkrátka vypnu, a o to přeci jde.

jaja1989
25.01.2016

Oproti předchozím dílům je to horší, ale pořád se to dalo číst.

*Pájuše*
05.02.2015

Myslím, že můžu se všemi pozitivními komentáři souhlasit. :-) Kniha je opravdu čtivá, vtipná a obsahuje všechno, co náročná žena od románu očekává. Přitom je to i příjemné odpočinkové čtení. Já se rozhodně nenudila a knihu si užila dosytosti. :-)
Že je kniha předvídatelná... s tím se nedá nic dělat. Knize to ale neuškodilo na potenciálu. Co ale musím vyzdvihnout je, že kniha nebyla spojená s nějakou detektivní zápletkou, což s touhle tématikou jsou snad psáný všechny knihy, které jsem doposud četla a už mě to unavuje. Sice se tam hledal ten budižkničemum, který jen pro svůj prospěch ubližoval ostatním, ale i to se nakonec vyřešilo bez nějakých dramat. ;-)

adrianna0305
22.11.2014odpad!

Nevydařená kniha, kterou se autorka chtěla asi pomstít svým čtenářkám :-D Nuda, nuda a ještě větší nuda :-(

miruska1
02.08.2014

Predošle komentare su dosť vystižne,takže za seba: Krasny pribeh.

danca044
26.07.2014

Kniha je zábavná a místy i vtipná. Jen mě štve, že hlavní hrdinka Julie hned odpustila Sebastianovi to, že jí celou dobu lhal. Ale jinak jsme se opět dočkali happy endu a to je to hlavní.

Bet
29.04.2014

Je pravda, že je kniha předvídatelná ale při stylu jakým autorka píše mi to vůbec nevadilo. Kniha je velmi vtipná opravdu jsem se dobře bavila :) Mám ráda tokové to odpočinkové knihy, krásně si při ní odpočinu. Samozřejmě popis nádobíčka je luxus :)

PomněnkaPrvní
17.05.2013

Hodně jsem se nasmála, když se Julie snaží usvědčit Sebastiana, že je vlastně únoscem a srovnává ho se světáčtějším bratrem, čímž Sebastianovi šíleně hraje na nervy i ješitnost. Když Sebastianovi sdělí, že "jeho polibek nebyl špatný", Sebastian vidí rudě :o) První polovina knížky je o tom, jak ze Sebastiana dostat přiznání, druhá je o tom, jak se Sebastian snaží Julii získat pro sebe. Nudit se nebudete, knížka obsahuje vše, co obvykle romance pro ženy mají.

finfrle
06.03.2013

Prvni polovina knihy velice pekna a pak uz to slo jak clovek predpoklada.Souhlasim popis nadobicka stal za to :-D

Claricia
24.11.2012

cecik: Jojo, knížka je krásně předvídatelná (ostatně která z těch, co napsala Sabrina Jeffries, není), musím ale říct, že jsem se přesně u těch popisů nádobíčka výborně bavila. :))) Prostě parádní odpočinkovka. :)

cecik
28.07.2012

Už v polovině knihy jsem snad poprvé dokázala předvídat, že si postava založí ruce na hruď..nebo že někdo někoho popadne za paži. Ovšem popisování v jakém stavu se nachází Sebastianovo nádobíčko mě uchvátilo:D