Pravda o markýzi S.

I zištné důvody mohou někdy vyústit v pravou lásku… Oliver, markýz Stoneville, je nejstarší z pěti lehkovážných sourozenců, jejichž činy jsou trvalým zdrojem londýnských pikantních klevet. Nyní se však zdá, že je nezřízenému životu konec! Rázná babička se už nemůže na počínání svých vnoučat dívat, a tak jim dala tvrdé ultimátum: pokud do roka neuzavřou sňatek, budou se muset rozloučit s dědictvím po rodičích. Oliver má však plán, jak se z hrozícího sňatku vykroutit... Na Slovensku kniha vyšla pod názvem „Záhadná snúbenica“ od nakladatelství Slovenský spisovateľ pod ISBN 978-80-220-1647-6....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142772/vytecnici-z-halstead-hall-pravda-o--mw3-142772.jpg 4.2191

Výtečníci z Halstead Hall 1.

Vydáno: , Domino

The Truth About Lord Stoneville, 2010

Kniha Pravda o markýzi S.

uminaa
28.11.2021

Prvá kniha série, ktorá sa mi naozaj veľmi páčila. Bola plná napätia, tajomstiev, náhod, humoru, a čo si budeme klamať... aj pár pekne horúcich chvíľok ;)
Rada som sa nechala vtiahnuť do deja, ktorý sa ľahko a plynulo čítal. Postavy boli sympatické od svojskej babičky Hetty, cez nie až tak konvenčného hlavného hrdinu Stonevilla, odvážnu a priamu Mariu, originálnych súrodencov Sharpových, môjho obľúbenca detektíva Pintera až po úžasne čarovného Freddyho
A čo sa mi páči na celej sérii je to, že v každej knihe nie je iba zápletka určená len a len aktuálnym hlavným hrdinom, ale aj zápletka a záhada, ktorá sa tiahne takmer celou sériu.
Je dosť možné, že časom sa ku knihám vrátim.

katkaq
17.11.2021

Čtivě napsaná červená knihovna: taková kniha se nehledá nejlépe takže klobouk dolů. Skvěle jsem si odpočinula a s lehkostí vplula do děje. Občas jsem se i zasmála.

Zajímalo by mě, jak jdou tyto série po sobě, zatím vím, že po téhle navazují Vévodovy muži.

mimi55
31.03.2021

Pěkný romantický příběh.

suiteki
05.10.2020

Úžasná oddechovka :), určitě mám v plánu vrhnout se i na další díly.

petraj30
03.07.2020

Hodně jsem se nasmála. Sice to byla taková blbost, ale splnila moje očekávání.
Marie někdy byla na ránu, ale jinak se mi moc líbila její ostrá mluva. U Olivera jsem si chvílemi nebyla jistá jakou hraje hru - jestli ji hraje s ostatními a na všechny strany nebo jen sám se sebou. Ale na konci se to vyřešilo, tedy ne všechno, ale na to si ještě počkáme.
Kniha se mi líbila, ale možná jsem očekávala ještě o kousíček víc. Moc pěkné

Maruš.D
31.03.2020

Tyyybrďo. Za mě super. 80% z knihy mne nenechalo klidnou. Po celém těle mi probíhalo jiskření. Při čtení jsem pociťovala hodně silné emoce. Postavy byly super, oblíbila jsem si je a nebyl tam nikdo, kdo by mi vadil. Bratranec Freddy naprosto válel. Líbilo se mi obohacení knihy o další zápletku, která se prolíná všemi díly, ikdyž na můj vkus se ta kniha kolem ní měla točit trochu méně. Bylo zde hodně nejasností a podivných náhod, nicméně mě osobně to nevadí. Konec se mi zdál takový uspěchaný. Pomotaný, celkově bych ho trochu pozměnila či vylepšila, ikdyž nevím přesně jak, hahaha. :-)

Lofda
17.12.2019

Jejda, to byla ale naivní romantická pitominka ;-) Jenže já sáhla pro historický romantický příběh u kterého vypnu a přesně to jsem dostala.. Jestli vám nevadí pár nelogičností a neuvěřitelných shod náhod a naopak oceníte jednoduchost a hezky plynoucí příběh, mohu doporučit. A já si časem ráda přečtu i příběhy ostatních sourozenců.

Etule
27.08.2019

Na příběh Stonevilla jsem se těšila, protože jsem si toho proutníka oblíbila už v předchozí sérii. Odpočinková četba, u které jsem se zasmála, oblíbila si další postavy a zamilovala si Pintera, což mi vydrželo celou sérii. :)