Pravda o markýzi S.

I zištné důvody mohou někdy vyústit v pravou lásku… Oliver, markýz Stoneville, je nejstarší z pěti lehkovážných sourozenců, jejichž činy jsou trvalým zdrojem londýnských pikantních klevet. Nyní se však zdá, že je nezřízenému životu konec! Rázná babička se už nemůže na počínání svých vnoučat dívat, a tak jim dala tvrdé ultimátum: pokud do roka neuzavřou sňatek, budou se muset rozloučit s dědictvím po rodičích. Oliver má však plán, jak se z hrozícího sňatku vykroutit... Na Slovensku kniha vyšla pod názvem „Záhadná snúbenica“ od nakladatelství Slovenský spisovateľ pod ISBN 978-80-220-1647-6....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142772/vytecnici-z-halstead-hall-pravda-o--mw3-142772.jpg 4.2169

Výtečníci z Halstead Hall 1.

Vydáno, Domino

The Truth About Lord Stoneville, 2010

Kniha Pravda o markýzi S.

petraj30

Hodně jsem se nasmála. Sice to byla taková blbost, ale splnila moje očekávání.
Marie někdy byla na ránu, ale jinak se mi moc líbila její ostrá mluva. U Olivera jsem si chvílemi nebyla jistá jakou hraje hru - jestli ji hraje s ostatními a na všechny strany nebo jen sám se sebou. Ale na konci se to vyřešilo, tedy ne všechno, ale na to si ještě počkáme.
Kniha se mi líbila, ale možná jsem očekávala ještě o kousíček víc. Moc pěkné

Maruš.D

Tyyybrďo. Za mě super. 80% z knihy mne nenechalo klidnou. Po celém těle mi probíhalo jiskření. Při čtení jsem pociťovala hodně silné emoce. Postavy byly super, oblíbila jsem si je a nebyl tam nikdo, kdo by mi vadil. Bratranec Freddy naprosto válel. Líbilo se mi obohacení knihy o další zápletku, která se prolíná všemi díly, ikdyž na můj vkus se ta kniha kolem ní měla točit trochu méně. Bylo zde hodně nejasností a podivných náhod, nicméně mě osobně to nevadí. Konec se mi zdál takový uspěchaný. Pomotaný, celkově bych ho trochu pozměnila či vylepšila, ikdyž nevím přesně jak, hahaha. :-)

Lofda
17.12.2019

Jejda, to byla ale naivní romantická pitominka ;-) Jenže já sáhla pro historický romantický příběh u kterého vypnu a přesně to jsem dostala.. Jestli vám nevadí pár nelogičností a neuvěřitelných shod náhod a naopak oceníte jednoduchost a hezky plynoucí příběh, mohu doporučit. A já si časem ráda přečtu i příběhy ostatních sourozenců.

Etule
27.08.2019

Na příběh Stonevilla jsem se těšila, protože jsem si toho proutníka oblíbila už v předchozí sérii. Odpočinková četba, u které jsem se zasmála, oblíbila si další postavy a zamilovala si Pintera, což mi vydrželo celou sérii. :)

cukrovka
24.06.2019

Příjemná čtivá a nenáročná romantika. Nechybí tomu vtip a zajímavá rodina v čele se super babičkou.

NathalieVerdun
08.06.2019

Super - vtipné, romantické a hlavne tá skvelá detektívna línia, ktorá sa tiahne celou sériou.

Terisek99
11.12.2018

Super. Krásná kniha. Doporučuji si přečíst.

michaela8804
31.07.2018

Super! Ze začátku jsem se neuvěřitelně bavila a smála. Kniha je napěchováná vtipnými scénami. Příběh má spád. Líbí se mi, že jsou do příběhu vtáhnutí i další postavy, kterým se bude autorka podrobně věnovat v dalších dílech. Byly tam i náznaky příběhů dalších sourozenců.
Marie byla vtipná, Oliver taky, jejich slovní šarvátky byly zábavné i napínavé. Scéna s ohrožování mečem mě bavila. Těším se na další díly. Anotace k příběhu Jerreta bude podle mě lákavější a bude to pořádná sranda.

Archerův hlas
Archerův hlas