Pravda o markýzi S.

Pravda o markýzi S. https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142772/vytecnici-z-halstead-hall-pravda-o--mw3-142772.jpg 4 220 39

I zištné důvody mohou někdy vyústit v pravou lásku… Oliver, markýz Stoneville, je nejstarší z pěti lehkovážných sourozenců, jejichž činy jsou trvalým zdrojem londýnských pikantních klevet. Nyní se však zdá, že je nezřízenému životu konec! Rázná babička se už nemůže na počínání svých vnoučat dívat, a tak jim dala tvrdé ultimátum: pokud do roka neuzavřou sňatek, budou se muset rozloučit s dědictvím po rodičích. Oliver má však plán, jak se z hrozícího sňatku vykroutit... Na Slovensku kniha vyšla pod názvem „Záhadná snúbenica“ od nakladatelství Slovenský spisovateľ pod ISBN 978-80-220-1647-6.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Truth About Lord Stoneville , 2010

mariva
26.09.2016 4 z 5

Pohodová oddechovka, přesně to, co jsem očekávala. Příjemná knížka na jedno odpoledne, u které člověk nemusí moc přemýšlet a může vypnout a relaxovat.

janesy
25.08.2016 4 z 5

Romantika každým coulem, takže se čtením na léto, pro které jsem se rozhodla, jsem spokojená :)

Jass
07.08.2016 3 z 5

Musím říct, že autorčino výrazivo mě často značně tahalo za uši, buď je přehnaně poetická, nebo zase přímá jako vystřelený šíp (a každým dílem se to horší...). Hlavní hrdinové byly vcelku příjemní, i když musím říct, že nejvíc mě stejně bavil Freddy, jeho naivita a vášeň pro koláče skutečně neznala mezí :D .

LilianaFalcon
17.07.2016 4 z 5

Pěkné. S detektivní zápletkou, i když lehce otravnými vedlejšími postavami.
Děj se vyvíjel dost okatě, ale i to je jeden z důvodů, proč tyhle romány čtu, aspoň někdy vím, co čekat ;-)

TaLu
25.04.2016 5 z 5

Knížka, která mne velmi mile překvapila. Zápletka hned na začátku - strhující babička, tajemství v rodině, soudržnost sourozenců a víc než špetka humoru.
Říkala jsem si, že pokud by si o tom všem otevřeně promluvili mnohem dříve, ušetřili by si spoustu trápení a úzkostí, - ovšem co já vím o mlčení a mluvení šlechtických rodů na počátku 19. století.
A také - kde by pak byl ten význam potkání pravé lásky, před kterou lze konečně otevřít třináctou komnatu srdce.
Zkrátka romantika.
Těším se na další díly.
Sourozence jsem si zamilovala, jen mám obavu, že úvodní zápletka již nebude tak neotřelá. Uvidím, jak si s tím poradí autorka.

moudivlacek
20.03.2016 4 z 5

Velice hezká knížka. Moc jsem se nasmála, tak dlouho se hrdina vyhýbá lásce, až po ní zatouží a bojuje o ni. Hrdinka také není žádné ustrašené stvoření, jiskří to mezi nimi, každý okolo to vidí, až i okolí tajně pomáhá tomu, aby ti dva mohli být spolu.
Už se těším na další díl.

Shanib
02.03.2016 3 z 5

Prvi polovina zajimava, u druhe uz jsem se zacala nudit a u poslednich par stranek jsem nektera mista preskakovala. Knizku jsem precetla po Seznamu skandalnich snu, kde jsou postavy opravdu propracovane a dej proste hltate. Tady se mi to nestalo.

liletka_a
02.08.2015 4 z 5

Četla jsem ho jako druhý v pořadí, první se mi do ruky dostal příběh o Minervě, ale nijak zvlášť mi to nevadilo jelikož mi to tu v ničem nepřekáželo..:) Oliver je přesně ten typ co mám v knihách ráda, splňuje vše co má pravý hejsek mít a na konci ač se celou dobu bránil zuby nehty i on podlehne..;) Marie mi přišla celkem milá a tvrdohlavá. Jen málokdy mám radši tu "omáčku"okolo hl.hrdinů, ale tady musím řici, že jsem si více uživala rodinné rozbroje a špičkování, než samotný čas Olivera s Marií. :D Zbožnuji knižky, kde jsou postupně příběhy o všech sourozencích už dlouho se mi nějaká pořádná do ruky nedostala a tuto rodinku musím říct jsem velmi oblíbila.:)

jaja1989
13.04.2015 5 z 5

pribeh se mi libil neni tam ani moc sexu jak se snazi vyplnit prazdna mista jine autorky.
Jinak babicka stoji za to a naivita marie je taky uzasna.

Beni
03.08.2014 4 z 5

Oddechové čtení, ta jejich babička je vážně kuplířka :-D

miruska1
21.04.2014 5 z 5

Mne sa kniha pačila. Tešim sa na ďalšiu časť

barborelka
08.04.2014 3 z 5

Četlo se v pohodě- tedy jako bůhví jaký zázrak to nebyl, ale dalo se ;-) Freddy byl dobrý třeštiprdlo, pro kus žvance by šel světa kraj :-D
Nevím čím to je, ale přijde mi, že autorka ztrácí šmrnc nebo se mi to jen zdá?

Claricia
15.02.2014 4 z 5

Knížka se dobře četla, i nějaký ten humor se tam našel, což velmi oceňuji. :) Jinak je to naprostá romantická klasika, asi ničím nepřekvapila. Četla jsem v originále a tak jen doufám, že překlad je dobře udělaný.

jaja10
19.06.2013 4 z 5

Kniha se mi četla poměrně dobře a rychle, dokonce jsem se i zasmála. Knížka byla podařená. Už se těším na díl, hlavně o Célii, jsem taky zvědavá, zda bude mít něco s Pinterem..... :-)

evasamankova
04.06.2013 3 z 5

Příjemná oddychovka ze škatulky červené knihovny. Pokud nic nečekáte, tak nezklame. Proto hodnotím průměr. Na více bodů by to chtělo důmyslnější zápletku a trochu více škádlivého humoru.

PomněnkaPrvní
30.05.2013

Příjemně strávený čas u této knížky. Moc humoru tam není, romantiky více, erotiky ještě více. Děj je celkem poutavý, autorka staví na klasických snech všech naivních žen a dívek - že když potkají neodolatelného darebáka a sukničkáře, podaří se jim ho změnit. V románu z červené knihovny moc pěkné, ale v životě s tím dámy raději nepočítejte :o)

malazluta
20.05.2013 1 z 5

Když jsem knížku četla, byla fajn, teď když si po pár dnech snažím vybavit nějaký děj, postavy apod., tak se mi to moc nedaří. Pro mě trošku zklamání.

machrus
03.05.2013 4 z 5

Moc pěkný příběh.Oba hrdinové měli svůj problém, který se na konci vyřešil.Těším se na další díly.Hlavně si říkám jestli Pinter bude mít něco s Célií...?

Mikeila
20.02.2013 5 z 5

Moc hezk

romance historické romance

Sabrina Jeffries
americká, 1958
2007  82%Nebezpečná láska
2009  84%Tanec vášní
2013  84%Pravda o markýzi S.
2010  83%Odvážná dáma
2008  89%Nečekaná láska