Ana72154

S hlavou v oblacích (pejru)S hlavou v oblacích (pejru)Kateřina Petrusová

Jako oddechovka na odpoledne super. Jen mi ten příběh přišel tak trochu padlý na hlavu.

Bílá nemocBílá nemocKarel Čapek

Čteno v rámci výzvy. Je to bohužel velmi podobné současné situaci.

31.12.2021

Jak hacknout zlomené srdceJak hacknout zlomené srdceKristin Rockaway

Kniha se četla prakticky sama. Vadilo mi celkem chování zaměstnanců v IT firmě.

30.12.2021

Manželky, milenky, zoufalkyManželky, milenky, zoufalkyLenka Lanczová

Nevím, přišlo mi to takový divný. Alexandra byla ale ze všech těch celkem normální.

30.12.2021

Naivní detektivka z knihovnyNaivní detektivka z knihovnyJana Chroustová

Skvělá oddechovka. Jenom jako detektivka nic moc.

Navždy s láskou, Lara JeanNavždy s láskou, Lara JeanJenny Han

Ze všech tří dílů byl tento nejslabší. Nevím, jestli mi vadilo více chování Petera, neustálé rozhodování Lary Jean nebo Peterova matka, která se jim montovala do vztahu...

17.11.2021

S láskou tě nenávidímS láskou tě nenávidímJo Watson

Po přečtení nevím, co si mám o knize myslet. Buď mi vadí styl psaní nebo dokola omíjející události či neustálé náhody Sery a Bena...

17.11.2021

FimfárumFimfárumJan Werich

Fimfárum jsem ráda četla v dětství. Teď jsem se vrátila ke čtení v rámci výzvy.

13.11.2021

Smrt staré posluhovačkySmrt staré posluhovačkyAgatha Christie

Měla jsem problém zorientovat se v množství postav, čímž jsem si pomohla vypsáním jejich jmén na papír+ informace o nich. Poté už se četla velmi snadno.

12.11.2021

Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostíOd mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostíBarbora Walterová Benešová

Nevěděla jsem, co od knihy mám očekávat, protože jsem na ni náhodou narazila v knihovně, kde mě zaujal název. Smála jsem se od začátku do konce. Jediné co mi vadilo, bylo to, že si stěžovala, že ji skoro nikdo nelichotí, že zhubla.

InkoustInkoustAlison Belsham

Stejně jako první díl, mě i dvojka vtáhla do děje okamžitě. Napínavé od začátku do konce.

Pekárna v BrooklynuPekárna v BrooklynuJulie Caplin

Kniha se mi líbila, jenom se mi zdálo, že se tam některé situace točili dokola.

P.S. Stále Tě milujuP.S. Stále Tě milujuJenny Han

Velmi rychle jsem se do knihy začetla. Jsem zvědavá, jak to bude s Larou Jean, Peterem, Genevieve atd.

03.11.2021

Marta KubišováMarta KubišováLuboš Nečas

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy, protože jinak biografie nevyhledávám.

03.11.2021

Saturnin zasahujeSaturnin zasahujeMiroslav Macek

Kniha nemá na první díl, ale rozhodně je lepší než druhý.

01.11.2021

Ďáblova nevěstaĎáblova nevěstaA. Stainforth (pseudonym)

Pěkná kniha, do které jsem se ihned začetla.

25.10.2021

P.S. Líbíš se miP.S. Líbíš se miKasie West

Příjemná, oddechová kniha. Hned od začátku jsem tušila, kdo je ten tajemný pisatel.

23.10.2021

Jeho banánJeho banánPenelope Bloom

Nechápu, že byl a je kolem knihy takový boom. Za mě neuvěřitelná slátanina.

22.10.2021

JedJedFiona Paul

Nejdříve mě upoutala obálka a poté i anotace. Děj byl ovšem zklamání, vůbec mě nebavil- možná to bylo stylem psaní.

17.10.2021

Kontrakt 2Kontrakt 2Melanie Moreland

Oproti prvnímu dílu, u kterého jsem byla celkem zklamaná, mě pokračování mile překvapilo. Nevím jestli je to tím, že má o 100 stran méně nebo že je to jiné- dojemné...

17.10.2021

Alenka v kraji divů a za zrcadlemAlenka v kraji divů a za zrcadlemL. Carroll (pseudonym)

Těšila jsem se na čtení, ale jsem velmi zklamaná. Vůbec to nemělo žádný příběh, u většiny vět jsem nevěděla co tím Alenka chce vlastně říct...

14.09.2021

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Sotva jsem začala číst, byla jsem na konci. Super oddechovka.

12.09.2021

Všem klukům, které jsem milovalaVšem klukům, které jsem milovalaJenny Han

Ze začátku jsem byla v rozpacích, co si mám o knize myslet, nakonec se mi ale líbila. Těším se na další díl.

11.09.2021

Láska a jiné úkolyLáska a jiné úkolyKasie West

Za mě super kniha. Akorát ten konec mohl být trošku jiný :-)

11.09.2021

Co Alice neřeklaCo Alice neřeklaT. A. Cotterell

Přidávám se k ostatním komentářům. Kniha je neuvěřitelně nudná, jenomže mi bylo líto ji nedočíst, když jsem ztratila se čtením dost času.
A ten konec???

08.09.2021

Letní něžnostiLetní něžnostiLenka Lanczová

Chování Simony a Kamily ponechám bez komentáře. Děj se mi zdál nedokončený.

08.09.2021

S tebou už nikdyS tebou už nikdyAlexandra Potter

Kniha se mi líbila- styl psaní, příběh, snadné začtení během pár stránek. Co mi jediný lezlo krkem, bylo chování Nathaniela (měla jsem chuť ho proplesknout za jeho sobeckost), bez toho by ale nebyla tak dobrá kniha. :-)

06.09.2021

Snoubenec mé sestrySnoubenec mé sestryRachael Anderson

Rychle jsem se začetla. Liší se od ostatních románů. Kdybych měla více času na čtení, tak knihu přečtu za jedno odpoledne.

04.09.2021

V pasti láskyV pasti láskyNora Roberts

Kniha za mě nic moc. Chování Savannah bylo příšerné, jako kdyby byla chudinka a každý ji ubližoval.

21.08.2021

Královský návrhKrálovský návrhLeila Meacham

Kniha mě vůbec nebavila. Příčinou může být styl psaní i to, že jsem očekávala něco jiného.

28.07.2021