Navždy družičkou

Navždy družičkou

Maddie Fraserová se nikdy nedrala dopředu, spíš se držela v pozadí: mladší sestra oblíbence Dana, pravá ruka šílené Shony, bývalka workoholika Sebastiana a teď také dívka, která stojí mezi znesvářenými nejlepšími kamarádkami. Lauren právě oznámila, že se bude vdávat – a Sáře sdělil manžel, že se s ní chce rozvést. Maddiinou prací je zařizovat oslavy, ale nic v dosavadní kariéře ji nepřipravilo na tuhle prapodivnou kombinaci plánování a skutečného utrpení. Zpráva, že se její bývalý přítel stal otcem, je poslední kapkou. Zatímco v časopisech ženám radí, ať zaberou, chtěla by raději všechno prospat. Ale ať se to Maddie líbí nebo ne, čekají ji změny. Tahle dospělá družička už není v pozadí, ocitá se uprostřed pódia a musí se vyrovnat s důsledky…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341270/navzdy-druzickou-zpt-341270.jpg 3.913

Always the Bridesmaid (2015)

Vydáno:, BB art

babičkaAnička
28.12.2017

Deník Bridget Jonesové v jiném hávu.

Arianne
19.12.2017

No nevím. Lindsey Kelkova je moje srdeční záležitost, ale z této knížky jsem nějaká rozpačitá. Maddie se skoro celou knížku chová jako husa, co na sobě nechá dříví štípat, jakoby postrádala veškerou sebeúctu. Na konci se konečně dokáže postavit rovně, tak aspoň něco.
Kelkové hrdinky se typicky nacházejí v neuspokojivé životní situaci, kterou obrátí naruby. Moc mi tam chyběla trocha té romantiky, něco se tam sice dělo, aby se neřeklo, ale nějak podivně, nedávalo to moc smysl a pro mě to hrozně odbyla.

Safienka
14.12.2017

Oblíbená Lindsey nezklamala. Opět jsem si ji užila. Kniha je psaná zajímavou formou deníku pro družičku, ke kterému se přidává život Maddie, jednatřicátnice, která je opět příjemně švihlá, hledá toho pravého a pro každého udělá první poslední. Občas mi pilo krev, jak nevidí to, co je zřejmé, ale budiž ji odpuštěno :O)

Ereniss
24.11.2017

Už dlouho jsem nečetla nic tak svižného, milého, vtipného a čtivého. Autorka mě překvapila a rozhodně si seženu její další knihy. Tohle lehké, oddechové čtení mi opravdu přišlo vhod.

keiko33
05.11.2017

Taka vtipna oddychovka, viem si predstavit, ze by z toho bola super romanticka komedia. Zivot Maddie bol plny blaznivych nahod a aj ked si toho vela pretrpela, nakoniec vsetko dopadlo dobre. Kniha nieje nic extra, ale ak mate radi styl ala Sophie Kinsella, tak sa vam bude pacit.