S Klárkou za dobrodružstvím

Volné pokračování knihy Potíže s Klárkou. V uzamknutém domě po Klárčiných prarodičích spatřuje Klárka bledý obličej. Začne zkoumat, jak se dovnitř mohl někdo dostat. S kamarády objeví tajný vchod nejen do domu, ale i do podzemí. Začíná to největší dobrodružství spojené se strachem, jaké kdy děti zažily. Klárka při něm nalezne poklad ze všech největší. Jaký? Nechte se překvapit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/9770/s-klarkou-za-dobrodruzstvim-9770.jpg 4.718

Klárka 2.

Romány, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Petra (ČR)

Kniha S Klárkou za dobrodružstvím

Ann98
04.02.2019

Pecka. Autorka se tentokrát vyznamenala. Tento díl se mi rozhodně líbil více než první, bylo v něm více dobrodružství spojeného se strachem i více tajemna. Obecně celá tato dilogie pro děti je od této autorky nejlepší. I když už dávno nejsem věková skupina, knihu bych si přečetla klidně znovu.

medlovice
27.03.2017

Líbila se třem generacím mých čtenářů od 13 do 73 let. Kdyby byly knihy a filmy o dětech jako jsou Klára a její kamarádi nebylo by ve světě tolik násilí jako je dnes.Dobrý vzor.Jen Klára má nějak tvrdou palici , celkem třikrát se s někým čelně srazila. A ten dům bych ráda navštívila.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá knížka. Vřele doporučuji!

sarekaslukova
23.10.2011

Nejlepší kniha kterou kdy Řeháčková napsala je velmi dobrodružná a napínavá, dá se přečíst za jeden den a nedá se od ní odtrhnout.

Lucky Luk II
Lucky Luk II