S Klárkou za dobrodružstvím

Volné pokračování knihy Potíže s Klárkou. V uzamknutém domě po Klárčiných prarodičích spatřuje Klárka bledý obličej. Začne zkoumat, jak se dovnitř mohl někdo dostat. S kamarády objeví tajný vchod nejen do domu, ale i do podzemí. Začíná to největší dobrodružství spojené se strachem, jaké kdy děti zažily. Klárka při něm nalezne poklad ze všech největší. Jaký? Nechte se překvapit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9770/big_s-klarkou-za-dobrodruzstvim-DXv-9770.jpg 4.826

Kniha S Klárkou za dobrodružstvím

Ruru
24.11.2020

Čte se rychle a je skvělá. Líbí se mi, jak děti pořád lítají někde venku a nesedí doma u počítačů a bůhví čeho.

Ana72154
06.09.2020

I když už nepatřím mezi věkovou kategorii, pro kterou je příběh určený, přesto se mi kniha líbila. O drobet víc než první díl.

Han-nah
01.06.2020

Krásná kniha o 10ti leté Klárce, která se dostane na vesnici na Moravě blízko hranic s Rakouskem, kde se dvěma nevlastními bratry a psím kamarádem zažívá mnoho dobrodružství a najde i to nejcennější.

Ann98
04.02.2019

Pecka. Autorka se tentokrát vyznamenala. Tento díl se mi rozhodně líbil více než první, bylo v něm více dobrodružství spojeného se strachem i více tajemna. Obecně celá tato dilogie pro děti je od této autorky nejlepší. I když už dávno nejsem věková skupina, knihu bych si přečetla klidně znovu.

medlovice
27.03.2017

Líbila se třem generacím mých čtenářů od 13 do 73 let. Kdyby byly knihy a filmy o dětech jako jsou Klára a její kamarádi nebylo by ve světě tolik násilí jako je dnes.Dobrý vzor.Jen Klára má nějak tvrdou palici , celkem třikrát se s někým čelně srazila. A ten dům bych ráda navštívila.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá knížka. Vřele doporučuji!

sarekaslukova
23.10.2011

Nejlepší kniha kterou kdy Řeháčková napsala je velmi dobrodružná a napínavá, dá se přečíst za jeden den a nedá se od ní odtrhnout.