S Klárkou za dobrodružstvím

S Klárkou za dobrodružstvím https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9770/mid_s-klarkou-za-dobrodruzstvim-DXv-9770.jpg 5 30 8

Klárka série

< 2. díl

Volné pokračování knihy Potíže s Klárkou. V uzamknutém domě po Klárčiných prarodičích spatřuje Klárka bledý obličej. Začne zkoumat, jak se dovnitř mohl někdo dostat. S kamarády objeví tajný vchod nejen do domu, ale i do podzemí. Začíná to největší dobrodružství spojené se strachem, jaké kdy děti zažily. Klárka při něm nalezne poklad ze všech největší. Jaký? Nechte se překvapit.... celý text

Lovehorses365
Lovehorses365
05.04.2023 5 z 5

Ješte lepší než první díl.

Ruru
Ruru
24.11.2020 5 z 5

Čte se rychle a je skvělá. Líbí se mi, jak děti pořád lítají někde venku a nesedí doma u počítačů a bůhví čeho.

Ana72154
Ana72154
06.09.2020 5 z 5

I když už nepatřím mezi věkovou kategorii, pro kterou je příběh určený, přesto se mi kniha líbila. O drobet víc než první díl.

Han-nah
Han-nah
01.06.2020 5 z 5

Krásná kniha o 10ti leté Klárce, která se dostane na vesnici na Moravě blízko hranic s Rakouskem, kde se dvěma nevlastními bratry a psím kamarádem zažívá mnoho dobrodružství a najde i to nejcennější.

Ann98
Ann98
04.02.2019 4 z 5

Pecka. Autorka se tentokrát vyznamenala. Tento díl se mi rozhodně líbil více než první, bylo v něm více dobrodružství spojeného se strachem i více tajemna. Obecně celá tato dilogie pro děti je od této autorky nejlepší. I když už dávno nejsem věková skupina, knihu bych si přečetla klidně znovu.

medlovice
medlovice
27.03.2017 5 z 5

Líbila se třem generacím mých čtenářů od 13 do 73 let. Kdyby byly knihy a filmy o dětech jako jsou Klára a její kamarádi nebylo by ve světě tolik násilí jako je dnes.Dobrý vzor.Jen Klára má nějak tvrdou palici , celkem třikrát se s někým čelně srazila. A ten dům bych ráda navštívila.

tatafa
tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá knížka. Vřele doporučuji!

sarekaslukova
sarekaslukova
23.10.2011 5 z 5

Nejlepší kniha kterou kdy Řeháčková napsala je velmi dobrodružná a napínavá, dá se přečíst za jeden den a nedá se od ní odtrhnout.