Potíže s Klárkou

Potíže s Klárkou https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30640/mid_potize-s-klarkou-EW1-30640.jpg 4 39 7

Klárka série

Desetiletá Klárka jako jediná z rodiny přežila leteckou katastrofu. Od té doby žije v dětském domově. Do pěstounské péče ji chtějí manželé Knotkovi. Klárka se brání, strachem před násilným umístěním v rodině začne koktat. Knotkovi chovali koně, kozu, králíky. Klárka miluje zvířata. Věří, že díky nim v rodině nějaký čas vydrží. Zjišťuje, že Knotkovi bydlí v rodné vesnici jejích prarodičů a maminky. Dům po nich jednou Klárka zdědí. Tajuplný dům Klárku láká. Dostane se pouze do seníku. Objevuje v něm maminčin koutek, najde tajuplný klíč. Hodlá se pustit do pátrání, ke kterému ji nabádal vzkaz na hrobě pozůstalých.... celý text

jaja4
jaja4
02.08.2023 4 z 5

Veľmi milé, pozitívne, ale až príliš detské. 2. diel čítať nebudem. Text mi pripomínal socialistické knižky, napr. Tajemství proutěného košíku.

Ana72154
Ana72154
14.05.2020 4 z 5

Oddechová kniha, určitě si přečtu i druhý díl.

Ann98
Ann98
03.02.2019 5 z 5

Pěkné čtení, velmi oddechové, kniha se čte vyloženě sama, jelikož má i poměrně malý počet stránek. I tento díl se mi líbil, ale druhý díl mě svým obsahem oslovil maličko víc. Nicméně celou dilogii musím zhodnotit jako velmi povedenou. Pro desetileté čtenáře naprosto vhodná volba.

blackhorse
blackhorse
25.08.2017 5 z 5

Prostě super knížka. Rozhodně doporučuji. Chystám se si koupit i 2. díl

medlovice
medlovice
03.04.2017 2 z 5

Nejdříve jsem četla druhý díl. který mě bavil a pak teprve první,který mě nebavil. Nemá ten nádech dobrodružství to léto a dětské hry a tajemno , poznat nepoznané, koktání otravovalo při čtení , Klára si mé sympatie nezískala.

tatafa
tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá knížka. Vřele doporučuji!

katty999
katty999
30.06.2014 5 z 5

kniha se mi velice líbila ale nelíbilo se mi že udělali druhý díl a nelíbil se mi ten konec