Potíže s Klárkou

Desetiletá Klárka jako jediná z rodiny přežila leteckou katastrofu. Od té doby žije v dětském domově. Do pěstounské péče ji chtějí manželé Knotkovi. Klárka se brání, strachem před násilným umístěním v rodině začne koktat. Knotkovi chovali koně, kozu, králíky. Klárka miluje zvířata. Věří, že díky nim v rodině nějaký čas vydrží. Zjišťuje, že Knotkovi bydlí v rodné vesnici jejích prarodičů a maminky. Dům po nich jednou Klárka zdědí. Tajuplný dům Klárku láká. Dostane se pouze do seníku. Objevuje v něm maminčin koutek, najde tajuplný klíč. Hodlá se pustit do pátrání, ke kterému ji nabádal vzkaz na hrobě pozůstalých....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30640/potize-s-klarkou-EW1-30640.jpg 4.529

Klárka 1.

Romány, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Petra (ČR)

Kniha Potíže s Klárkou

Ann98
03.02.2019

Pěkné čtení, velmi oddechové, kniha se čte vyloženě sama, jelikož má i poměrně malý počet stránek. I tento díl se mi líbil, ale druhý díl mě svým obsahem oslovil maličko víc. Nicméně celou dilogii musím zhodnotit jako velmi povedenou. Pro desetileté čtenáře naprosto vhodná volba.

blackhorse
25.08.2017

Prostě super knížka. Rozhodně doporučuji. Chystám se si koupit i 2. díl

medlovice
03.04.2017

Nejdříve jsem četla druhý díl. který mě bavil a pak teprve první,který mě nebavil. Nemá ten nádech dobrodružství to léto a dětské hry a tajemno , poznat nepoznané, koktání otravovalo při čtení , Klára si mé sympatie nezískala.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá knížka. Vřele doporučuji!

katty999
30.06.2014

kniha se mi velice líbila ale nelíbilo se mi že udělali druhý díl a nelíbil se mi ten konec

Lucky Luk I.
Lucky Luk I.