Polibek

2. Vydání …můj život a moje srdce už nikdy nebudou stejné. Potom, co do nich narazil Hardin, už ne. Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát. Tessin pohodový život ale v okamžiku změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, sexy rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní kluci, které poznala… A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení a výbuchy vzteku. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale… jde odolat jeho polibku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402364/big_polibek-Cd4-402364.jpg 3.92170

After 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Yoli

After, 2014

Kniha Polibek

Ketrin.TR

Narozdíl od mnoha ostatních jsem film neviděla, chtěla jsem si nejdřív přečíst knížku, takže jsem nevěděla co mě čeká. Autorka krásně vypráví a popisuje, její styl psaní se mi moc líbil a bavil mě. Zhruba do půlky knížky jsem byla nadšená, ale pak se děj pořád začal opakovat a točit dokola. Stejně tak sexuální scény člověka zezačátku bavily, ale čeho je moc, toho je příliš, a pak už mě krapet nudily. Mám ráda tlusté knížky, ale tady by se na rozvláčnosti dalo hodně ubrat. Už taky dávno nespadám do cílové skupiny téhle knížky, ale bylo to fajn čtení.

Ruxandra
08.12.2022

Předně musím napsat, že už asi nejsem cílová skupina, ale tohle bylo vážně utrpení... Nerada se vzdávám, tak jsem knihu dočetla, ale neoznačila bych ji ani jako oddechové čtení. Celé by se to dalo tak o dvě třetiny zkrátit, příběh se stále točí dokola, neustále se rozchází a schází a mezitím to vyplňují sexuální pasáže. Jeho chování k ní je šílené, ona je hloupá, že si to nechá líbit a vrací se jak poslušný pejsek na zavolání. Hardin není typický badboy, on se prostě chová jako blb... Filmové zpracování se taky příliš nepovedlo, ale s touto předlohou mě to ani příliš nepřekvapilo.

juli2
24.11.2022

Právě dočtěno. Tuto knížku jsem si vzala asi po 4leté pauze ve čtení. První půlka se četla jedním dechem. Druhá polovina byla už slabší a přišla mi umělě natahovaná... Zakoupila jsem si celou serii, tak jsem zvědavá na pokračování. Ale jinak porovnání kniha vs. film je kniha lepší.

attila1
16.11.2022

Moc pěkná knížka. Líbila se mi knížka i film.

misahnus
21.10.2022

Po dlouhé době knížka, která mě naprosto pohltila. velmi dobře se četla. Děj byl napínavý ikdyž předvídatelný. Nedovedu si představit, že to čte 12ti letá dívka, ale pro mě naprostá dokonalost. Nedokázala jsem od toho odejít. Četla jsem to jedním dechem. Začala jsem to číst za základě filmu, ale kniha byla 1000x lepší.

zandu
04.10.2022

Po zhlédnutí filmu, který byl taková oddechovka, jsem si řekla, že zkusím i knižní verzi. Jsem asi v půlce tohoto prvniho dílu a přestává mě to bavit. To je pořád dokola to samé. Ano, jsem mimo cílovku, ale občas si ráda přečtu něco jednoduchého. Ale toto... to je trochu moc. Jeho chování k ní je docela otřesné. A ještě horší je asi to, že ona si to nechá líbit. Takového partnera bych asi žádné holce nepřála. Nevím, zda dočtu, mám celou sérii, ale spíše to vidím tak, že zůstanu u filmů. To je rychlejší a v tomto případě asi i zábavnější.
Nicméně věřím, že své nadšené čtenáře tato série má a myslím, že kdyby mi bylo osmnáct, tak bych ji hltala.

michaela5515
23.08.2022

(+ SPOILER) Nejsem cílovka, určitě ně věkově. Ale tenhle příběh jsem četla ještě na platformě Wattpad v době, kdy nebyl celý dopřeložený do češtiny. K filmům mám velké výhrady ohledně všeho. Ale ty knihy.. Ano, Hardin je tak trochu labilní mentál, ale Tessu miluje. Problém je, že s láskou neumí nakládat. Tessa ho chce opravit, ale nedochází jí, že to nepůjde ze dne na den. A tak se milují a zároveň spolu bojují. Ale myslím, že je to velice čistá forma lásky. Já jejich knižní příběh fakt miluju.

LucySnape
23.07.2022

Po těžkém pracovním dni, jsem si ráda oddychla u řádků této knihy. Děj není nijak složitý, ale na to, že nemám ráda předvídatelné knížky, mě nakonec knížka zaujala a vtáhla do děje.
Knížka není pro každého, ale najde si své obdivovatele.