Já, Jůtuber

Nejen příručka pro mladé JůTubery, kteří propadli fenoménu internetových videí. Prozrazuje tipy a triky od těch nejúspěšnějších českých YouTuberů. Nakoukněte jim pod pokličku! Získejte zákulisní informace o svých oblíbencích! Jak správně natočit video a jak získat co nejvíce odběratelů? Jak se dá vydělat na YouTube a jak se prosadit? Celý internetový videosvět v jedné knížce! A k tomu ještě něco navíc ;)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/268881/ja-jutuber-J2W-268881.jpg 1.7148

Já, Jůtuber (1.)

Humor, Literatura naučná, PC literatura
Vydáno:, CooBoo

Kniha Já, Jůtuber

Lubisek

Knížku už mám doma opravdu delší dobu, ale až teď jsem se k ní konečně dostal. Řekl jsem si, že si chci udělat pohodový květen roku 2019, a tak si přečtu všechny díly, které na mě čekají na poličce. :D Určitě to NENÍ žádná BUUUM kniha, ale po dočtení rozhodně NEJSEM ZKLAMÁN.
Příběh se mi docela líbil (asi to bude tím, že jsou "hrdinové" v mém věku). Občas jsem se i zasmál. I když už teď YouTube není tak populární, rozhodně jsem si užil alespoň takový menší návrat k němu. :) Rozhovory s youtubery taky příjemné. Navíc velmi pěkně graficky zpracováno.
Podtrženo, sečteno..krásný průměr..3 hvězdičky. ;)

Lily101

Tato kniha se ke mně dostala v době, kdy je již youtube zahlcený videi. První část mi přijde ve stylu deníku Adriana Molea, která se těší velké oblibě, takže jsem překvapená, jak špatné hodnocení si tato kniha vysloužila.

Z první části knihy jsem také (spíš nemile) překvapená. Prostě kopie Adriana Molea v méně čtivé verzi plná pojmů, které již známe, ale pár ne tak známých, takže to hodnotím vcelku pozitivně. Tipy, které jsou hodně povrchní a napadlo by to člověka samo min. kdyby se tedy již rozhodl zkusit své štěstí také, ale na druhou stranu je to knížka pro cílovou skupinu, kam nespadám, a současně proč radit potenciální budoucí konkurenci?

Nejvíc jsem se těšila na Gabrielle Hecl, jež jsem jako jednu z prvních na českém youtube objevila. Tak jsem si nostalgicky chtěla pustit jakékoli z jejích videí a jaké bylo mé zklamání, že si kanál zrušila. A rovněž jsem se v rozhovoru s ní obsaženém v knize ujistila, že je opravdu těžké prorazit ve světě youtube, i když jste zajímavá osobnost.

P.S.- Natolik mi vadilo označení "jůtuber" místo "youtuber", až se to bohužel musí projevit na hodnocení, protože představa, že to čtou mladší čtenáři a pak někam (např. do slohové práce) napíší výše uvedené slovo, mi stojí vlasy na hlavě.

sherinka
09. lednaodpad!

Naprostá ztráta času

shrek12
22.12.2018

Tato knížka je absolutní kravina. Jediný plus na tom je, že se člověk něco dozví o youtuberech.

PetiJelinkova
09.12.2018odpad!

Škoda papíru na takový odpad :)

Ivka14
29.10.2018

Bylo to něco zajímavého. Ten příběh mě vůbec nebavil a už si ho ani nepamatuji,ale bylo zajímavé zjistlili něco o slavných youtuberech

JoSvob
16.09.2018odpad!

Youtube zapinam, kdyz se chci odreagovat u nejake sve oblibene muziky. Knizku beru do ruky, kdyz se chci odreaovat u nejakeho sveho oblibeneho spisovatele. V obou techto situacich se zadny youtuber nevyskytuje. Nastesti. =)

NymphMaeve
19.08.2018