Já, Jůtuber

Já, Jůtuber https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268881/bmid_ja-jutuber-J2W-268881.jpg 2 172 45

Já, Jůtuber série

Nejen příručka pro mladé JůTubery, kteří propadli fenoménu internetových videí. Prozrazuje tipy a triky od těch nejúspěšnějších českých YouTuberů. Nakoukněte jim pod pokličku! Získejte zákulisní informace o svých oblíbencích! Jak správně natočit video a jak získat co nejvíce odběratelů? Jak se dá vydělat na YouTube a jak se prosadit? Celý internetový videosvět v jedné knížce! A k tomu ještě něco navíc ;)... celý text

Pišta123
11.02.2016

velmi poučná kniha,pro začátečníky-Jůtubery

Ewik
07.02.2016 odpad!

To jako vážně?!!! Na takovýhle paskvil byla škoda papíru. Prolistovala jsem knihu z čiré zvědavosti, a také z části proto, že se na to stály fronty, tak mě zajímalo, co je to za zázrak.
Čekala jsem lecos, ale toto předčilo vše. Zbytečná ztráta času a obsah nicneříkající.

Apoška
10.01.2016 4 z 5

Knížka byla pěkná. Jsou tam užitečné rady. Možná jsem očekávala více intimní otázky...nebo by mě zajímalo kde přišli k přezdívkam apod. :-D

Sulfid
16.11.2015 4 z 5

Knihu jsem si předobjednal hlavně proto, že na YouTube trávím až nezdravě moc času. Nic moc jsem od knížky nečekal, přeci jenom JůTuber≠spisovatel, ale příběh Manuela Středy mě docela mile překvapil. Na co jsem se zase těšil a zklamalo mě to byla část s JůTubery, čekal jsem, že se rozhovory budou víc zaměřovat na soukromí, čili na něco co normální divák neví a ne na kariéru na YouTube.
Určitě však chci další díly, s jinými Jůtubery, protože v této knize byli jen 2 z mých oblíbenců.

Candide
09.11.2015

Paskvil. Nemám ponětí, na jakou cílovou skupinu je kniha zaměřená, nevím, co mi má přinést, jaký je její účel. Navíc to vypadá, že ani samotní YouTubeři netuší, co vlastně vydávají. Např. Gabča ve videu říkala, že kniha bude mít tři sta stran (nemá jich ani 150), že se nejedná o příručku, v anotaci je napsáno, že je to příručka atd. ... Já osobně navíc nesnáším, když součástí knihy jsou upoutávky na sponzory. O obsahu jako takovém se ani nechci rozepisovat. I dítě ve druhé třídě by napsalo lepší slohovku a šestistránkový rozhovor se dá vydat časopisecky.
Sečteno a podtrženo, další z mnoha zbytečných knih s velkou kampaní a vyprázdněným obsahem, které si své místo v domácí knihovně nezaslouží. Ostatním YouTuberům bych vzkázala, držte se svého kopyta. Literatura je umění a vy nejste spisovatelé.

internet YouTube

Autoři knihy