Já, JůTuber 2

Já, JůTuber 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280644/bmid_ja-jutuber-2-WaT-280644.jpg 2 53 10

Já, Jůtuber série

JůTubeři už podruhé. Nahlédněte do světa internetových videí i do soukromí našich úspěšných jůtuberů! Chcete vědět, jak začínal Expl0ited a kde čerpá inspiraci Makyna016? Proč Martin Rota vylezl na Kilimandžáro?Existuje challange, kterou by Fallenka nepřijala a co dělá House z MinecraftBox CZ když nehraje hry? V pokračování úspěšného bestselleru se dozvíte i to, jestli se Manuel Středa stane hvězdou YouTube...... celý text

Dámaskloboukem
06.03.2023

Tohle není pro mě. Že by to bylo věkem? ;)
Rady na super videa na YouTube nevyužiji a ten příběh, nevím, zda měl pobavit nebo vyšokovat.

Nedočteno.

Abukšákul
02.07.2022 3 z 5

Přečetli jsme příběh, který kluky bavil. Youtubery jsme nezvládli a vrátili do knihovny =)

Ana72154
08.07.2021 2 z 5

Stejně jako u prvního dílu dávám dvě hvězdičky za příběh. Při čtení rozhovorů jsem s vysloveně nudila.

Lubisek
05.05.2019 3 z 5

Jako minule 3 hvězdy. NENÍ to nic extra, NENÍ to úplný propadák (za mě). Já mám ten příběh docela rád. Je nenáročný, pohodový a velmi rychle utíká. Já jsem toho názoru, že by si člověk čas od času měl od čtení odpočinou a přečíst si právě takovou nenáročnou knihu. :) Řekl bych, že to bylo o trošku i lepší než první díl, zvláště rozhovory s YouTubery. Tak uvidím, kam se postupně dostaneme. Zbylé dva díly již na mě čekají. :)

Ivka14
29.10.2018 1 z 5

Zajímavé informace o youtuberech jinak nuda

VAnna
28.07.2018 4 z 5

Příběh opět celkem ušel. Dávám o hvězdičku víc než u prvního dílu, protože to vypadá, že poslechli čtenáře (jejich kritiku) a ty otázky byly víc osobní, tudíž ty odpovědi jen tak někde nenajdete.

Pejuška
04.02.2018 4 z 5

Četlo se to rychle, velmi mě bavil úvod, zasmála jsem se. A rozšířit si obzory o další jůtubery není na škodu, podívám se, co točí, a buď mě to zaujme nebo ne. Pro mě je důležité, že je to baví, je to jejich koníčkem.

Nikol18
17.08.2016 odpad!

Tak tohle bylo naprosto týrání mých literárních buněk, YouTubeři teď letí, ale ať letí na internetu, ne v knihách, tam patří něco smysluplnějšího, tohle je tak do časopisu. A ten úvod? To mělo být jako ze života šikanovanýho žáka základní školy? Kam ta česká beletrie klesla, když vydají zrovna tohle? V řeči YouTuberů, být tady tlačítko dislike, okamžitě na něj klikám. Katastrofa.

lily_maleckova
12.07.2016 4 z 5

Lepší než první díl :)

Ditules
25.05.2016 2 z 5

Martin Rota je snad to jediné, proč si tuhle knihu přečíst.

internet YouTube

Autoři knihy