Popelčiny střevíčky

Popelčiny střevíčky

Život může být pohádkový, pokud máte ty správné boty! Tansy zdědí tetiččin obchod s botami v anglickém městečku Sticklepondu a dostane báječný nápad – co kdyby se zaměřila jen na svatební obuv? A tak se zrodí Popelčiny střevíčky, obchůdek nejen se svatebními botami, ale také s rozmanitými doplňky, dárečky pro družičky a úžasnými čokoládovými střevíčky. Kéž by bylo všechno tak dokonalé i v Tansyině osobním životě. Její snoubenec totiž asi nebude ten pravý a rodinné vztahy jsou napjatější než kdy dřív. Tansy momentálně nachází jedinou radost v obchodu, který zažívá skvělý úspěch. Je tu ovšem jeden člověk, který není zrovna nadšený z Popelčiných střevíčků a proudu zákazníků mířících za vysněnými botami. Herec Ivo Hawksley, obyvatel domku vedle obchodu, přišel do Sticklepondu, aby vyléčil své zlomené srdce, jenže ruch v obchůdku mu mnoho klidu nedopřává. Brzy ale zjistí, že toho mají s Tansy společného víc, než si oba mysleli, a odhalení tajemství z minulosti prolomí ledy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/381073/popelciny-strevicky-QpF-381073.jpg 4.311

Chocolate Shoes And Wedding Blues (2012)

Literatura světová, Humor, Pro ženy
Vydáno:, Motto

ivousekk
předevčírem

Uff, tohle precist teda fakt byla drina. 440 stran o tom stale stejnem, chci dite a urcite uz ho mit nebudu, protoze princove dosli. Boze, to bylo fakt desny. Napad na dej fajn, ale bohate stacilo 200 stran. Tak roztahanou knizku jsem opravdu dlouho necetla. A ten styl, jak vypraveni hloupe a naivni 18 nanynky. I ten pristup k podnikani byl neuveritelne naivni, takhle to v realu vubec nefunguje. Ale chapu, to nebylo pro dej dulezite.

A to se mi vsechny predchozi Srdcovky tak libily! Ale tenhle pribeh je o nekolik urovni nize, bohuzel.

jalejale

Čítanie som si užívala. Vôbec som sa nenudila ani na jednej stránke, stále som mala chuť na niečo sladké a dokonca aj niečo upiecť. Chválim nádhernú obálku knihy.

JanaDor

Kniha je skvělá. Opět jsem šla velmi pozdě spát, protože jsem se nedokázala od knihy odtrhnout. Je to taková ta klasická romance, kdy se hlavní dvojce pozná ve třetině knihy, nejdříve jsou na sebe naštvaní, pak se jemně sbližují, jsou tam náznaky zalíbení, pak si myslí, že u toho druhého nemají šanci a až v závěru to vše končí šťastně. Ach!
Musím uznat, že jsem se při čtení ani trochu nenudila. Je to dějově pestré, milé, správně romantické a velmi čtivé. Tansy mi byla od začátku sympatická. Miluje barevné oblečení a výborně peče. V závěru je zmíněno pár jejich receptů.