Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Ed Sheeran před objektivem - Jak šel čas s Edem pohledem fotografky Ed Sheeran před objektivem - Jak šel čas s Edem pohledem fotografky Christie Goodwin

Co k tomu napsat? Nádherné fotografie, popisky u nich,... Je zajímavé vidět, jak se oba postupem času vyvíjeli, a jak se z jednoho rozcuchaného rozjuchaného kluka stal celosvětově známý zpěvák, písničkář a skladatel, který zůstal svůj.

15.10.2019 5 z 5

Modrá pole Modrá pole Claire Keegan

Já celkově nemůžu přijít povídkám na kloub, u těchto jsem byla ztracená úplně. Vůbec jsem nerozuměla o co v těch povídkách šlo.

26.09.2019 1 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Škoda že z pohledu Maxona nebyla napsaná kniha (knihy)

26.09.2019 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Tento žánr nerada vyhledávám. Knihu jsem při čtení neustále odkládala. K přečtení mně v knihovně přilákala její obálka. Jak zde již někdo v komentářích psal, i na můj pocit tam bylo moc překvapení a zvratů.

23.09.2019 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

No, moje tušení se potvrdilo. Šokovalo mě to s Eanem. Eadlyn zjistila, že se to všechno netočí jen kolem šatů a toho dobře vypadat a i když se člověk snaží jak chce, ne každému se zavděčí....

10.09.2019 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Osobně se mi líbili spíše ty první díly, ale i tak mě čtení bavilo. Ten konec mě ale šokoval. Mám takový tušení, jak asi skončí další díl- Koruna....

08.09.2019 5 z 5

Analfabeta Negramotná Analfabeta Negramotná Ján Uličiansky

Knihu jsem četla, jenom kvůli tomu, že se tam objevuje Harry Potter. Jinak mě moc nezaujala.

08.09.2019 3 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Knihu jsem měla, přečtenou během 5 hodin s menšími přestávkami. Ze začátku jsem se ztrácela ve velkém množství podezřelých a měla problém, že kniha není řazená do kapitol, na což jsem si poté zvykla.
Text sám o sobě se hezky četl, žádné krvavé nebo dramatické scény, teda až na jednu lehkou u konce,....
Čteno v rámci výzvy.

30.08.2019 5 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Na knihu jsem narazila náhodou v knihovně na polici Právě vráceno a mile mě překvapila. Rozhodně si přečtu i pokračování. Škoda, že není zfilmovaná, protože by mě zajímalo, jak by se s tím filmaři poprali, hlavně s Alonou. Ale na druhé straně je to lepší, mohlo by to dopadnout špatně...

29.08.2019 5 z 5

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

Naprosté zklamání. Tato kniha nemá nic společného s detektivkou, která má být navíc víc temná a mrazivá, než ostatní severské detektivky. Ovšem na mě působila při čtení spíše nudně než temně a mrazivě...
Více jak polovina knihy je jenom popis krajiny, čtvrtinu tvoří jaké si pátrání po vrazích (přitom skoro žádné stopy nenajde) a zbytek je jakýsi doplněk, aby se zdálo, že se tam "jako" něco děje.

21.08.2019 1 z 5

The Crown: Podrobná historie The Crown: Podrobná historie Robert Lacey

Zatím jsem seriál neviděla, takže je možné že bych knize lépe porozuměla. Chvílemi mi dělalo problém se zorientovat v jakém čase to je, protože se nejdříve psalo o jedné události, poté o druhé, která se třeba o dva roky později od té první a najednou se odehrává jiná událost před tou první...

16.08.2019 4 z 5

Člověk mezi lidmi Člověk mezi lidmi Jiří Siegel

Prvních devět příběhů se mi líbilo a smála jsem se, dalších šest mě už nebavilo.

12.08.2019 3 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Tak tady v příběhu nabral zvrat. Začátek opět problém se začíst, ale ten konec stál za to domněnky se potvrdily...

11.08.2019 4 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Po prvotním nadšení po přečtení prvního a druhého dílu, mě tento díl zklamal. Nedovedu si představit, jak to bude pokračovat dál, když série má 16 (17) knih. Strašně se to táhne a to dělá člověku problém, pokračovat ve čtení.

19.07.2019 3 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

No začíná to vypadat zajímavě a to je to teprve druhý díl. Tobyho tajemství mi vrtalo hlavou a něco málo jsem tušila, že by to mohlo být...

06.07.2019 5 z 5

Zdravý nemocný Zdravý nemocný Molière (p)

Čteno v rámci čtenářské výzvy. Podobnost s Lakomcem. Manželku jsem podezřívala hned na začátku z nekalosti.

30.06.2019 2 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Poprvé jsem knihu začala číst před 6 lety, jenomže mně moc nezaujala, a tak jsem se na to vrhla znovu.
Můžu říct, že jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dále. Zatím jsem neviděla seriál.
Tušila jsem, že dům ve kterém Alison bydlela s rodičema, bude nějak souviset s jejím zmizením.
U Spencer se mi nelíbí, že jí její rodiče neposlouchají a věří jen v její starší sestru.
Emily má taky úděsné rodiče, zvlášť když se musí řídit a dělat jenom to řeknou oni, zvlášť to s Mayou.
Hanně to zatím vychází bez úhony, ovšem čekám, že to přežene a dopadne to špatně.
Aria se mi moc nezdá její zamilovanost a flirt s učitelem angličtiny.

30.06.2019 4 z 5

Harry Trottel a ta jemná tenata Harry Trottel a ta jemná tenata Peter M. Jolin (p)

Zdá se mi, že oproti prvnímu dílu začínají ostrá mluva přitvrzovat. Že by mě kniha bavilo se říci nedá, ale nutí mě to číst dál, abych zjistila jak to dopadne.

28.06.2019 3 z 5

... a pak se mi to vymklo z rukou ... a pak se mi to vymklo z rukou Louise Rennison

Již poněkolikáté jsem si vypůjčila knihu a zjistila až po několika stránkách, že kniha měla již několik předešlých pokračování. Georgie se mi zatím zdá jako správně praštěná, ostatně jako zbytek její rodiny.

24.06.2019 4 z 5

Škola pro ženy Škola pro ženy Molière (p)

Možná že jsem moc náročná, ale mě se osobně více líbil Lakomec. Škola pro ženy byla až moc jednoduchá na čtení a příliš unáhlený konec.

09.06.2019 2 z 5