Adrim Adrim komentáře u knih

Eldest Eldest Christopher Paolini

Úžasné pokračování. Jen mě občas jisté pasáže přišli v této knize zdlouhavé - takové na mě moc filozofování. Avšak na kráse světa dračích jezdců to neubralo.

15.05.2021 4 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Za mě osobně fantastická kniha s fantastickým příběhem.

15.05.2021 5 z 5

Letopisy Narnie (komplet) Letopisy Narnie (komplet) C. S. Lewis (p)

Tento svět je plný magie, která si vás podmaní. Velmi úžasné knihy, které všem doporučuji :-).

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Jeden z nejhezčích příběhu, ke kterému se rok co rok vracím.

Princezna a skřítci Princezna a skřítci George MacDonald

Za mě osobně je to nádherná kniha s chytlavým příběhem. Velmi hezká.

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Po přečtení knihy jsem pochopil, proč ji tolik lidí zbožňuje. Nyní patřím mezi ně :-). A těm co ji nečetli doporučuji, aby to napravili ;-).

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

Naprosto úžasné pokračování. Kniha je nádherně psaná a příběh je úžasný :-).

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Myslím si, že tato kniha krásně vystihuje duchařské umění autorky.

Ledová jako sníh Ledová jako sníh Danielle Paige

Tak zde si nejsem jist jak hodnotit. Zprvu se mi kniha líbila. Přišla mi jiná než jiné fantazy v tomto směru, ale druhá polovina knihy na mě osobně působila rozvláčně a místy zmatečně.
Každý si však asi musí udělat svůj názor ;-).

15.05.2021 3 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Kniha se mi líbila, ale pokud bych ji porovnal s některými již čtenými od autorky, tak byla trochu slabší.

15.05.2021 4 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Dokonalost sama :-). Kniha se mi velice líbila a vřele ji doporučuji všem, kteří by rádi něco hororovějšího.

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Pěkné čtení, krásně psané a za mě kniha na výbornou.

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Hezké vyprávění, ale spíše bych to přirovnal k pohádce, než k hororu.

15.05.2021 3 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Tato kniha je velmi zajímavá. Od Tatéra z Osvětimi je jiná především tím, že je to příběh ženy. A v knize jsou nádherně vidět charaktery lidí a jejich chování, se kterými se běžně setkáváte.

13.05.2021 5 z 5

Takový je Barbánek Takový je Barbánek Jiří Havel

Takový ten hezký klasický dětský komiks :-)

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Příběh je čtivý, dobře psaný. Kdo má rád tyto příběhy z války, věřím, že touto knihou neudělá chybu.

02.05.2021 4 z 5

Dobrodruh Timo Dobrodruh Timo Jonathan Garnier

Nechci tvrdit, že komiks je nějak špatný. Jistě se mnohým bude líbit a líbí. Mně osobně přišel příběh ne nijak úžasný a styl kresby také ne.

02.05.2021 3 z 5

Hilda a kamenný les Hilda a kamenný les Luke Pearson

Prostě komiksová Hilda - nádherně kreslená, nádherně psaná, nádherně vyprávěná. Víc takových komiksů :-).

Hilda se vrací Hilda se vrací Luke Pearson

Úchvatný komiks. První komiksová Hilda mě nadchla a toto pokračování je též výborné :-).

02.05.2021 5 z 5

Strašlivý příběh Prospera Reddinga Strašlivý příběh Prospera Reddinga Alexandra Bracken

Úžasná kniha. Ano, asi ve 2. čtvrtině mě to chvíli nebavilo, protože se to podle mě příliš táhlo, ale následně se vše nádherně "rozjelo". Zajímavý příběh s nečekaným koncem. Rozhodně doporučuji přečíst :-).