Letopisy Narnie (komplet)

Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie v dárkové kazetě. Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí. Souborné vydání světového bestselleru je tím nejlepším dárkem pro mladé čtenáře!
ISBN souboru pouze na krabici.
1. dotisk kompletu v roce 2008, 3. dotisk kompletu v roce 2012.

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250727/letopisy-narnie-komplet-250727.jpg 4.3134

Letopisy Narnie

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Letopisy Narnie (komplet)

Vikos
03.12.2018

Přečteno podruhé

kikiodvi
02.03.2018

Už ani nespočítám, kolikrát jsem celou sérii přečetla. Je to prostě srdcovka a jeden z mála fantasy světů, do kterého se ráda vracím.

Babsy
30.01.2018

Narnie je jedna z prvních fantasy serií, které jsem kdysi četla a užila jsem si jí náramně!! Celkově je to velmi čtivé, svět je krásně vykreslený a skutečně to probouzí fantasii. Na co si ale pamatuji je, že to vyvrcholení celé té ságy mě tehdy naštvalo. Nebudu spoilovat, ale z nějakého důvodu mi ten konec nesedl, nejspíš jsem čekala něco kouzelnějšího. Někdy se k celé sérii chci vrátit a shodnotit ji i staršíma očima. Kdy to ale bude, kdo ví :-)

Aaginka
10.01.2018

Bomba.

Liloo
13.10.2017

neskutečná fantazie a propracovanost knih

Katulik86
02.10.2017

Celou dobu jsem si rikala,ze nechapu,co mi na tech knizkach kdysi pripadalo tak nabozenske a zaver te posledni mi to pripomenul. Tenkrat jsem se dostala myslim tak ke Kaspianovi a strasne me to nebavilo. Ted jsem je za mesic prelouskala vsechny,prosla si spoustou zemi a let,a i presto me ten konec prekvapil. Cetla jsem podle puvodniho poradi,protoze je sice krasne,ze nekdo moc chytry se pri sestavovani tohoto kompletu rozhodl,ze dily usporada jinak,ale myslim,ze autor je z nejakeho duvodu napsal takto a v nicem mi to nevadilo. Naopak se mi libilo vzdycky zavzpominat,jak to v te ci one knize bylo. Neni to asi uplne cetba pro lidi meho veku,ale muzu s klidnym srdcem rict,ze po nejakych 10 letech konecne vim,co v knihovnicce oprasuju a i jako neverici,to s radosti necham cist svoje deti. Jako milovnici Harryho Pottera mi tahle vypraveni pripadala mnohem jednodusseji napsana,ale i tak mela sve kouzlo. Jen by v Posledni bitve nemuselo byt tolik preklepu,ale asi to byla opravdu bitva...
Za Narnii a za Aslana!

Vikos
03.07.2017

Božííí sada se mi moc líbila. Krásná a naprosto úúúžasná..

Napůlanděl
16.09.2015

Ze začátku napínavé a zajímé, ale u knížky "Princ Kaspian" to přestalo mít zápal a sadu jsem nedočetla :-( Proto dávám tři hvězdičky.