Adrim Adrim komentáře u knih

Aréna smrti (speciální vydání) Aréna smrti (speciální vydání) Suzanne Collins

Skvělá kniha se skvělým příběhem. Líbil se mi vždy film a tato kniha je mu výbornou předlohou. Všem doporučuji.

25.12.2022 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Výborná kniha, jen za mě osobně byly některé části nezáživné a zdlouhavé.

01.11.2022 4 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Naprosto famózní čtení. Z knihy jsem byl opravdu unešen. Vřele doporučuji všem :-).

10.10.2022 5 z 5

Velké putování malé slepice Velké putování malé slepice Michaela Vetešková

Velmi pěkný příběh. Ne příliš dlouhé a zajímavé vyprávění o slepici a jejím dobrodružství. Vřele doporučuji.

21.08.2022 5 z 5

Život na míru Život na míru Marek Rabij

Velmi poutavá kniha. Člověk se nad tím pozastaví, ale nevím zda změní svůj styl.

31.07.2022 5 z 5

Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Vanessa Jones

Zajímavá kniha. Čtivá a jednoduchá. Zábavná. Při dobrém uchopení by z ní mohl být i skvělý film.

31.07.2022 5 z 5

Poslední život prince Alastora Poslední život prince Alastora Alexandra Bracken

Kniha nebyla špatná, ale ... asi je skvělé číst ji okamžitě po prvním díle. Trochu jsem tápal v souvislostech a ztrácel se.
Osobně se mi líbil spíše první díl.

12.07.2022 3 z 5

Kniha komiksů Kniha komiksů Karel Franta

Vcelku pěkně zpracované komiksy.

13.06.2022 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Osobně jsem se ztrácel v postavách a knihu by si neměli číst ti, kteří mají pocit, že se ze světa vytratilo dobro. Knihu jsem zkusil na základě toho, že autorčino jméno bývá často zmiňováno ... ale stačila jedna kniha a za mě již nic více.

13.06.2022 1 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Velmi pěkná kniha. Zajímavý příběh. Za mě osobně jen takový náhlý, utnutý konec.

01.05.2022 5 z 5

Bylum Nebylum Bylum Nebylum Daniela Fischerová

Kniha je tak zajímavě vyprávěná ... věřím, že malému čtenáři se jistě vždy zalíbí.

25.04.2022 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Kniha byla jako všechny předešlé výborná. Více mě osobně bavila druhá polovina.
Tento díl však trochu pozměnil můj pohled na postavu Harryho Pottera ... že není až takový "úžasný, jak to na mě působilo v předešlých dílech.

09.04.2022 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Nejspíš to bude znít všedně, jako by to psalo mnoho jiných, ale asi na tom tedy něco bude - ta kniha je naprosto úžasná. Plná humoru i napětí.

04.02.2022 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

První kniha, kterou jsem od tohoto autora četl a musím konstatovat, že je naprosto úžasná. Veselá a plná překvapení, skvěle napsaná a přesto plná lidskosti. Za mě osobně všem vřele doporučuji.

27.12.2021 5 z 5

Národ Národ Terry Pratchett

Kniha je velmi čtivá. Zvláštní, alespoň pro mne ...

25.12.2021 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Výborná kniha.

08.11.2021 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Kniha je psaná skvělou a čtivou formou. Příběh sám je též velmi zajímavý. Celkově je to velmi poutavé a energické dílo.

06.11.2021 5 z 5

Velmi zdařilé pokračování :-).

29.10.2021 5 z 5

Knížka Knížka Hervé Tullet

Dokonalost sama :-D.

29.10.2021 5 z 5

Komiksová Kytice Komiksová Kytice Karel Jaromír Erben

Sbírka Kytice jako taková je hezká. Komiksové zpracování je dobrý nápad, jen mi některé komiksy obrazově prostě nesedly.

27.10.2021 4 z 5