Adrim Adrim komentáře u knih

Všechny důvody světa, proč běhám Všechny důvody světa, proč běhám The Oatmeal (p)

Knihu jsem přečetl, ale nijak nadšený jsem z ní osobně nebyl. Nenadchl mě styl kreseb a s některými věcmi bych s autorem nesouhlasil.

02.05.2021 2 z 5

Yakari a velký orel Yakari a velký orel Job (p)

Nádherně kreslený a psaný komiks. Rozhodně doporučuji :-).

25.04.2021 5 z 5

Kouzelné sedlo Kouzelné sedlo Zuzana Pospíšilová

Krásný příběh z prostředí koní pro malé děti.

25.04.2021 5 z 5

Caravaggio Caravaggio Milo Manara

Krásně ilustrovaný a psaný komiks.

18.04.2021 5 z 5

Působivý komiks. Opravdu krásný.

11.04.2021 5 z 5

Róza a Sam - Uloupené lupení Róza a Sam - Uloupené lupení Cathon (p)

Roztomilý dětský komiks, který by malý čtenář měl určitě dostat do rukou.

Serafina a rozštěpené srdce Serafina a rozštěpené srdce Robert Beatty

Ze všech 3 knih série mě tato bavila asi nejméně. Tím nechci tvrdit, že je špatná, rozhodně stojí za přečtení :-). Jen na mě osobně působily některé části zdlouhavě. Avšak kniha byla opět plná překvapení a bavilo mě ji číst.

Serafina a čarodějná hůl Serafina a čarodějná hůl Robert Beatty

Po prvním úžasném díle jsem se trochu bál, jaký bude tento druhý. A musím konstatovat, že je to fascinující a ohromné počtení. Baví mě, jak je to psané.
osobně tvrdím, že je to jedna z top knih, které vřele doporučuji k přečtení :-).

09.04.2021 5 z 5

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Naprosto úžasný, svižný, zajímavý i napínavý příběh a děj. Taková ta kniha, kdy vás to prostě nutí číst dál :-).
Za mě osobně knihu hodnotím velmi kladně a vřele doporučuji

06.04.2021 5 z 5

Bajky z divokých vajec Bajky z divokých vajec Terry Jones

V knize by se našlo pár pěkných příběhů, ale jinak mě osobně kniha nijak moc neoslovila.

03.04.2021 2 z 5

Madynka zachránkyně Madynka zachránkyně Astrid Lindgren

Líbila se mi první kniha Madynka - opravdu neskutečně moc se mi líbila. A jak se ta líbila, tak tento druhý díl je snad ještě kouzelnější.
Všem, co by chtěli milé dětské pohádkové vyprávění, vřele tuto knihu doporučuji a neměla by chybět v žádné dětské knihovničce.

23.03.2021 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Velmi pěkná kniha. Líbily se mi jednak jednotlivé bajky a následně i komentáře Brumbála. Vcelku jsem se bavil.

20.03.2021 5 z 5

Skopičiny kocoura Silvestra Skopičiny kocoura Silvestra Zuzana Pospíšilová

Nádherná knížka s veselým příběhem jednoho kocoura. Je krásně ilustrovaná a pro děti doplněná básněmi a nejrůznějšími úkoly.
Vřele doporučuji všem.

18.03.2021 5 z 5

Pračlovíčci - Hurá na mamuta! Pračlovíčci - Hurá na mamuta! Jackie Niebisch

Velmi milá drobná knížka o partičce malých pračlovíčků. Krásné čtení, které věřím, že se dětem líbí.

17.03.2021 5 z 5

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

Zajímavá kniha, která je si myslím více známá svým názvem než obsahem.
Některé zajímavé myšlenky. Některé myšlenky, kdy přemýšlíte kde k nim přišel ...

17.03.2021 3 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Prostě krásná klasika.

07.02.2021 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Nádherně psaný příběh. Poutavý děj. Vřele doporučuji.

07.02.2021 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Zvláštně psaná kniha. Některé části podle mě zbytečné. Nijak originální děj.
Avšak díky své krátkosti dokáže udržet pozornost a zájem.

06.02.2021 3 z 5

Terezka chce pejska Terezka chce pejska kolektiv autorů

krásně ilustrovaná a krásně psaná kniha s milými a veselými příběhy pro malé. Věřím, že se malým čtenářům bude líbit. Doporučuji.

01.02.2021 5 z 5

Vendulka: Útěk za svobodou Vendulka: Útěk za svobodou Ondřej Kundra

kniha je hezky psaná, ale čekal jsem obsah více zaměřen čistě na jmenovkyni v názvu knihy.

30.01.2021 3 z 5