Adrim Adrim komentáře u knih

Dívčí válka 1 Dívčí válka 1 Kóiči Óniši

Velmi pěkně kreslený komiks.

12.02.2024 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Za mě naprosto dokonalá kniha.

09.02.2024 5 z 5

Jefferson dělá, co může Jefferson dělá, co může Jean-Claude Mourlevat

První polovina knihy mě nijak příliš neoslovila, ale v druhé polovině už to bylo pro mě více čtivé. První Jefferson se mi osobně líbil více.

27.12.2023 4 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Tato kniha mě osobně zprvu vůbec nebrala. Nějak jsem se ztrácel, nechytal se. Po první třetině mě kniha začínala připadat teprve zajímavá a potom ... no osobně "vau" ... jakože cože?
Tedy je to můj pocit z knihy a všem doporučuji :-).

24.12.2023 5 z 5

Zvonkohra Zvonkohra Eliška Václavíková

Osobně se mi kniha velmi líbila, i když bych se spokojil s první polovinou příběhů. Všem vřele doporučuji :-)

25.09.2023 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Netvrdím, že je to špatná kniha a mnozí ji jistě budou milovat, ale za mě osobně už to bylo dějově moc přehnané a přitažené za vlasy. Pro mě až moc neuvěřitelné.

24.08.2023 3 z 5

Netvoři a krásky Netvoři a krásky Soman Chainani

Kniha je zajímavá. Některé příběhy mě zaujaly více, jiné méně. O mnohých bych rád klidně s někým dikutoval ... Osobně se mi jinak nekvíce líbili O Červené Karkulce, O Jeníčkovi a Mařence, Kráska a zvíře, O Popelce a O malé mořské víle.

12.08.2023 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Za mě skvělé pokračování a druhý díl. Svižný příběh, kterýje opět dobře psaný. Jen ke konci knihy mi to přišlo už trochu moc zamotané ... nu uvidíme, co ukáže třetí díl.

12.08.2023 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Za mě osobně je to velmi poutavý závěr trilogie. Postavy dobře vykreslené, příběh poutavý, ... doporučuji.

05.08.2023 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Má první detektivka. Naprosto boží a fascinující kniha. Stále mě to nutilo číst a číst ... prostě skvělá kniha.

25.07.2023 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Velice zajímavý příběh, který mě bavil i osobně víc než kniha první. Zajímavé a nečekané zvraty.

20.07.2023 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Kniha je zajímavá svým prostředím a příběhem. Příjemné čtení.

15.07.2023 4 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Za mě osobně je to velmi silný příběh, který je velmi nádherně vyprávěný a čtivý. Doporučuji všem, kteří chtějí vědět, jaké to bylo a co obnášelo stát se gejšou.

19.06.2023 5 z 5

Jak mě nadchla velgá sága HP pro svou vtipnost, napínavost a mnoho dalšího, byl jsem z této divadelní hry zklamán. Mně osobně příběh připadá nijaký a zbytečný.

07.05.2023 1 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Za mě osobně je to krásné zakončení celé série. Vřele doporučuji všem a věřím, že si knihy o HP jistě někdy opět přečtu.

03.03.2023 5 z 5

Naprosto dokonalé a famózní čtení.
Veselé, napínávé, milé, ...

01.03.2023 5 z 5

Zachráněné Vánoce Zachráněné Vánoce Lenka Rožnovská

Naprosto úžasná kniha. Hezký dětský příběh, který má nápad, spád a věřím, že mnohý dětský čtenář se může v příběhu vidět.

12.01.2023 5 z 5

Historky ze tmy Historky ze tmy * antologie

Za mě osobně je kniha velmi slabá. Neznám od jednotlivých autorů jejich jiná díla, ale doufám, že nejsou na úrovni těchto povídek.
Mnohé povídky jsou roztahané a často jsem přeskakoval strany pro neustálou utahanost.
Některé povídky byly i lepší, ale snad i pořad Bojíte se tmy, byl lepší.

12.01.2023 1 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Naprosto skvělá kniha. Naprosto dokonalá trilogie. Osobně se mi velmi líbila a všem ji vřele doporučuji :-).

28.12.2022 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Výborné pokračování prvního dílu.

25.12.2022 5 z 5