Hilda a kamenný les

Ani zarach nezabrání Hildě v dalším velkolepém dobrodružství! Modrovlasá rozumbrada je už zkušenou průzkumnicí, která vyzrála na obry i pidilidi, přežila setkání s černým psem na skautském táboře a zachránila ptáka bouřliváka, mytický symbol města Trolberg. Ale nic ji nemohlo připravit na to, co nastane teď - na dosud nejnebezpečnější výpravě ji doprovází nejen neohrožený mazlíček Větvík, ale tragickým nedopatřením i nervózní maminka. Společně se octnou v tajemném kamenném lese a musí najít cestu domů dřív, než je polapí jeho nevyzpytatelní obyvatelé… Neotvírejte tento komiks, pokud nechcete prožít dobrodružství tak bláznivé a napínavé, že vám z něj zmodrají vlasy!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/351686/hilda-a-kamenny-les-sRG-351686.jpg 4.699

Hilda 3.

Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno · Paseka

Hilda and the Stone Forest · 2016

Kniha Hilda a kamenný les

elenai

Byť obsahuje pouze jeden příběh, je pro mě třetí Hilda zatím nejlepší. Je hodně napínavá a akční a Hildina maminka je významně zapojena do děje a hraje v něm důležitou roli. Kéž by to šlo a já mohla se svou starší dcerou rovněž prožít tak úžasné dobrodružství. :) Konec je takový cliffhanger, že ani u Tance draků (Píseň ledu a ohně) jsem nebyla tak napjatá, jak to dopadne. No, snad se Pearson rozhoupe a nedopadne stejně jako G. R. R. Martin. Ten po vydání seriálu na svou sérii těžce dlabe.

Atlantis
31.12.2018

Nejraději bych tomuto dílu sundal půl hvězdy za to, že kniha tentokrát obsahuje pouze jeden jediný příběh a to je za požadovanou cenu opravdu málo. Chápu, že na další díl se momentálně čeká i v originále, ale stejně jde o extrémně krátký komiks. Na druhou stranu jde ale i o extrémně zábavný komiks. Pearson naprosto mistrně pracuje s panely a vy tak nepotřebujete tuny textu, abyste pochopili děj, a přesně tak to má ve správném komiksu být. Vtipný, svižný příběh, jehož konec navnadil na pokračování jako ještě nikdy. Za mě možná nejlepší Hilda.

lenkaabooks
10.12.2018

Další příběh nebojácné Hildy. Tentokrát dostala větší prostor i maminka, která se nechtěně jednoho bláznivého dobrodružství s kamennými trolly zúčastní. Milé, bláznivé, krásně ilustrováno.

Hadati
20.11.2018

Ve třetím komiksu se seznámíme zejména s troly žijícími nedaleko od města a potvrdíme si, že se většiny z nich není třeba bát. Většiny. Naneštěstí, tanhle díl má otevřený konec, takže budete nedočkavě čekat na pokračování.

RemiBlack
20.10.2018

2018/49
Třetí díl opět krásný, tyhle ilustrace prostě miluju! Kvalit jedničky už nedosahuje, ale zklamaní určitě nebudete. Další příběh Hildy (tentokrát i s maminkou) je ideální jednohubka do deštivého odpoledne. Těším se na pokračování!

Yaromil
09.07.2018

Opět milé severské shledání s Hildou! Škoda jen, že takové povedené dobrodružství člověk slupne jako malinu a pak mu nezbývá nic jiného než vyhlížet další díl(y)! Těším se také, až si jednou přečteme společně s dcerou ;-) .

Kingomolka
13.03.2018

Nejlepší komiks ! :)

tomas8334
02.01.2018

Hilda super jako vždycky, ale tento týden už je to moje druhá knížka s otevřeným koncem, grr.

Luke Pearson
britská, 1987

Kniha Hilda a kamenný les je v

Právě čtených1x
dalších seznamech2x