Adriana21 Adriana21 komentáře u knih

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Konečně zase nějaká dobrá kniha po předchozích, které mě fakt vytáčely k nepříčetnosti :) L. J. Shen mám moc ráda, její série Hříšnici je fakt supe. Ovšem téhle knize něco málo chybělo, ale i tak se mi líbila. Byla čtivá a hlavní postavy mi sedly, takže super. Svědčí o tom i to, že jsem ji přečetla za jeden den.

28.09.2021 4 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Tuhle sérii mám moc ráda. Kluci s piercingem a tetováním, to je moje :) Jen bych řekla, že tenhle díl byl trošku slabší než ty předchozí. Rowdyho jsem si ale moc oblíbila, byl to moc fajn kluk se kterým se život nemazlil. A Salem taky byla fajn. I ona to neměla v životě vůbec jednoduché. Už se těším na další díl ve kterém bude hrát hlavní roli Asa.

24.09.2021 4 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Pomoc!!! Tahle knížka mě naprosto sra.. Už první díl mě vytáčel k nepříčetnosti, ale druhý to ještě víc vyšperkoval. Hlavní postavy jsou svým chováním příšerné. Ava, na to že má být chytrá a velice dobrá v práci, tak s Jessem je naprostá přiťápnutá pipina která si nechá všechno líbit a ještě si kolikrát za Jesseho chování přikládá vinu. Ta ženská by se měla vzpamatovat. A pak tu máme vyšinutého Jesse, který chce mít neustálou kontrolu nad Avou, říká ji, co může a nemůže, kam může jít... Je to naprostý magor. Na Avu se pomalu ani nemůže podívat žádný chlap, zato on, když byl chvilku bez ní šukal všechny možné baby a přitom pak Avě tvrdil, jak ji miluje. Pokrytec jeden. A pak se ještě nechá bičovat od té hnusoty Sarah? Si dělá srandu ne! A co pak udělá ta slepice Ava? Nechá se zbičovat taky. Kdyby byla anketa o nejpříšernější knižní postavy, tak Ava s Jessem to u mě určitě vyhrají.
Dávám jednu hvězdičku, protože nerada o nějaké knize říkám, že je odpad, ale tahle k tomu nemá daleko.

20.09.2021 1 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Hezká knížka, taková oddechovka.

19.09.2021 4 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Ze začátku mě kniha chytla, připadala mi super a dobře se mi četla, ale postupem času se to zhoršilo. Jako, sexuální scény v knihách mám ráda, ale tady už jich bylo fakt strašně moc a strádal tím děj knihy, který mohl být více rozvedený.
Co se týče hlavních postav, tak Ava je teda dost naivní a nechá se rychle ovlivnit. Na to, jak je rozhodná a dobrá v práci, tak ve vztahu s Jessem je teda velice submisivní. Postava Jesse se mi ze začátku docela líbila, vždyť, která z nás by nechtěla muže, který by z nás byl naprosto hotový, ochraňoval nás a svým způsobem byl i trochu dominantní? Ovšem, čeho je moc, toho je příliš a tady toho bylo fakt příliš. Jessova dominance už byla opravdu hodně. Neustále muselo být po jeho a tečka. Nene, to by na mě teda nebylo.
Každopádně, jako oddechové čtení od kterého člověk nic extra nečeká, tak proč ne. Znova bych si knihu ale už nepřečetla. Další díly si ovšem přečtu, když už jsem se do toho pustila, tak to zdolám :) Nemám ráda nedočtené série.

16.09.2021 3 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Myslela jsem si, že druhý díl nemůže být lepší než ten první, ale spletla jsem se. Tento díl byl ještě lepší. Jak já si dvojku Tea a Erika oblíbila. Super série.

11.09.2021 5 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Parádní kniha. Abych pravdu řekla, do čtení českých autorů se zrovna moc nevrhám, ale tady jsem udělala vyjímku a jsem moc ráda. Kniha pro mě byla velice čtivá a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tea a Erika jsem si moc oblíbila :)

11.09.2021 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Tahle knížka se mi vážně líbila. Mám moc ráda téma mafie, takže to bylo prostě moje krevní skupina :D A Carter se mi moc zamlouval :)

08.09.2021 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Super pokračování prvního dílu. Plno zvratů, které jsem vůbec nečekala. Od začátku do konce jsem nemohla ani dýchat. A ten konec!!!

30.07.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

Opravdu hodně povedená kniha. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. King je pro mě skvělý knižní hrdina, Mládě skvělá žena, která se musela poprat se životem a bojovat za něj, Preppy, tak ten byl fakt skvěký a Bear, na toho jsem ještě zvědavá.
Prostě super, super, super. Násilné, dramatické, erotické, drsné, nemilosrdné...

30.07.2021 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Tak to tedy byla pecka. Já nechci, aby to skončilo!!! Zase super díl. Luca je prostě miláček. A Nico, tak ten se pro mafii narodil. Byla to jízda. Některé zvraty jsem vůbec nečekala. Trochu mě ale mrzel ten závěr, nemusel být tak rychlý. Škoda, že se kniha neposunula, třeba o pět let, abychom se dozvěděli co dále. Každopádně se s rodinou Falcone loučím s těžkým srdcem.

Inferno Inferno Catherine Doyle

Ano, ano, amo, já se do téhle série zamilovala :) Tento díl byl ještě lepší než první. Bylo tu více akce a napětí. Luca je prostě úžasný, ovšem Nicova postava se začíná značně měnit. Sice se mi furt Nico zamlouvá, ale LUCA je prostě LUCA :D

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Tak jo, tahle knížka se mi fakt líbila. Okamžitě jsem se začetla. Bratři Falcone jsou prostě parádní. Nico se mi od začátku zamlouval, ale postupně už jsem z něj začala mít smíšené pocity. Zato Luca, při prvním setkání se Sof jsem si říkala, že se chová jako idiot, ale uculovala jsem se u toho. Sakra Lucu jsem si vlastně zamilovala hned od začátku. Co se týče ostatních tří bratrů, škoda, že tam pro ně nebylo více prostoru.

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Knížka se mi docela líbila. Je fakt ale, že hlavní hrdinka byla naivní, ale kdo v tomto veku nebyl? Každopádně jsem ale celkově s příběhem problém neměla. Bylo to čtivé. Jsem zvědavá na další díl.

23.01.2021 4 z 5

Smrtící tanec Smrtící tanec Laurell K. Hamilton

Další velice zajímavý díl. Zatím jsem rozhodně team Jean-Claude :) Na Richardovi mi vadilo, že pořád věřil v to, že každý se může napravit a že vše se dá řešit domluvou. To ovšem ve světě ve kterém žije neplatí.

25.10.2018 4 z 5

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Kniha se mi celkově líbila, jen mi přišla trochu zdlouhavá pasáž v Arkádii. A ten konec? No doufám, že autorka napíše další díl, aby se vše vyjasnilo.

25.10.2018 4 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Celkově se mi kniha opravdu hodně líbila. Co mě ale štvalo bylo to, že dost výrazů nebylo moc vysvětlených. Jako třeba systém plebejů a patricijů, Úpade... Ráda bych se o tom dozvěděla víc, abych vše lépe pochopila. Jinak opravdu fajn počtení. Mae a Justina jsem si zamilovala, je to skvělá dvojka. Sice ty Justinovi neřesti nejsou vůbec zdravé, ale i tak mi jeho postava padla do oka. Kniha se dobře četla, byla tam akce, napětí... Super, už se těším na další díl.

12.08.2018 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Ke čtení téhle série jsem se odhodlávala opravdu velice dlouho. Ani nevím proč, ale nějak mě nelákala. Nakonec jsem se ovšem do prvního dílu pustila a opravdu toho nelituju. Celaenu jsem si opravdu oblíbila a je mi moc sympatická. Dále se mi opravdu hodně zamlouvá Chaol, je skvělý a doufám, že se s Celaenou dají dohromady. Princ Dorian taky není zrovna špatný, ale napadl mi do oka tak jako Chaol :)
Takže na mě celkově super knížka a nemůžu jinak, než dát pět hvězdiček.

09.07.2018 5 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Naprosto skvělý díl. Knihy Cassandry Clare postě miluju. A takhle série Temné lsti je opravdu skvělá. Ani jednou jsem se u knihy nenudila, akce, napětí, láska... Hlavní postavy Emu a Juliána mám hrozně ráda no a k tomu téma zakázaná láska, prostě top :) Celkové rodina Blackthornů jse skvělá, jak se mají všichni rádi. Líbilo se mi, že spisovatelka dala větší prostor Tibovi, Livi a spolu s nimi Kitovi. Uvidíme, jak v dalším díle. Prostě super. No a ten konec, tak to jsem opravdu nečekala. Už se nemůžu dočkat a jsem strašně zvědavá na poslední díl.

09.07.2018 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Dávám tři hvězdičky a to jen díky konci. Kniha mě bohužel jinak moc nebavila, nemohla jsem se do ní vůbec začíst. Musím říct, že podle anotace jsem od knihy očekávala více. Škoda.

09.05.2018 3 z 5