Adriana21 Adriana21 komentáře u knih

Král Král J. R. Ward (p)

Zase naprosto parádní díl. Snad nikdy mě spisovatelka svými knihami nezklame.
Už se nemůžu dočkat, až se dozvím, jak to bude dál se Solu a Assailem a také Trezem a Selenou :)

07.05.2016 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Pro mne naprosto dokonalá kniha. Tato kniha mne vlastně dovedla ke čtení ostatních knih a tak začalo moje knihomolství :) Nedám na ni dopustit.

20.04.2016 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Ze všech dílů, které jsem z této série četla se mi zdála kniha nejméně zajímavá. Ovšem nemůžu říct, že špatná, líbila se mi hodně, ale prostě nejmíň že všech dílů. Každopádně příběh byl velice zajímavý Byl to zase trochu jiný druh upířiny než ten, na který jsem byla zvyklá, ale super.

02.04.2016 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Celkem zajímavá kniha. Konec mi ale přišel hodně rychlý, pár stránek a vše se vysvětlilo. To mi trochu vadilo, čekala bych ho trochu více rozvedený a také ukončený, co se s kým vlastně stalo. Škoda, že to v knize nebylo.

29.03.2016 3 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Kniha se mi moc líbila, musím říct, že ještě víc než první díl Dvě zrcadla. Danyho jsem si opravdu hodně oblíbila a přirostl mi k srdci. Jsem velice ráda, že autorka druhou knihu věnovala právě jeho postavě, protože by bylo škoda nedat mu prostor. Selena byla taky fajn a k Danymu se opravdu hodila :)
Prostě velmi povedená kniha.

21.03.2016 4 z 5

Dokonalý sen Dokonalý sen Ally Condie

Pro mě velké zklamání. První díl paráda, ale tento druhý pro mě prostě ne. Musela jsem se vážně nutit, aby jsem si knihu znovu vzala a vůbec ji dočetla. Některé pasáže se mi docela táhly a byly nezáživné. Snad se někdy donutím přečíst ještě třetí díl.

21.03.2016 2 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Tak tenhle díl mě celkem chytil. Bylo to něco jiného, než jsem byla zvyklá číst, ale dobré. Po dočtení jsem byla zvědavá na další díl, ale bohužel, druhá kniha mě hodně zklamala, takže první díl rozhodně dobrý, druhý nic moc a proto se nemůžu donutit přečíst třetí díl :( Škoda.

21.03.2016 3 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Čtvrtý díl mě zase konečně zaujal na rozdíl od třetího. Líbilo se mi, že se příběh vrátil zase na Akademii Evernight :) A také jsem se dozvěděla více o přízracích... Rozhodně dobrý díl. Pro mě na tři hvězdy.

20.03.2016 3 z 5

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Tento díl se mi líbil ze všech nejméně. Místy se mi zdál zbytečně táhlý a nic moc se nedělo. Škoda, protože předchozí dva byly fajn.

20.03.2016 3 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Druhý díl také povedený. Kniha se mi líbila. Sice ne na pět hvězdiček, ale na tři určitě :)

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha mne velmi zaujala a už se nemůžu dočkat, až si konečně přečtu druhý díl. Ze začátku jsem si říkala, jestli je to pro mě to pravé ořechové, ale nakonec super, moc dobré.

20.03.2016 4 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Kniha se mi celkem líbila. Ovšem námět je hodně podobný Stmívání podle mého názoru.
Četla jsem ji už dříve, před pár lety, ovšem okamžitě po přečtení série Twilight. V tu chvíli se mi vůbec nelíbila. Říkala jsem si, že to snad není možné napsat něco až tak podobného a vydat, ale když jsem knihu četla teď po pár letech a navíc už dlouho nečetla Twilight, celkem se mi líbila. I když se mi zdálo, že místy děj uběhl až moc rychle, mohlo to být více rozepsané.
Jinak ovšem fajn oddechová kniha.

18.03.2016 3 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Na tenhle díl jsem se neskutečně těšila. Knihu jsem si koupila okamžitě, jak vyšla.
Qhuinna jsem si oblíbila a hltala každou pasáž, kde se vyskytoval v předešlých dílech.
Tahle kniha se mi líbí ze všech nejvíc, je má nejoblíbenější. Četla jsem ji už dvakrát a pořád mne nepřestává bavit :)
Blay s Qhuinnem jsou naprosto dokonalý pár :)
Jako vždy, spisovatelka nezklamala.

17.03.2016 5 z 5