Adriana21 Adriana21 komentáře u knih

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Super, super, super...
Parádní díl, líbilo se mi, že se skoro celý odehrával v Rusku, byla tam Dimitrijova rodina, která byla úžasná... A pasáže z akademie, kdy byla Rose v Lisiině hlavě byly taky super.
No, kdybych tu měla napsat vše, co bych chtěla, tak by to bylo opravdu moc dlouhé :D

03.06.2017 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Zatím můj nejoblíbenější díl :)
Rose... neustále se ohlíží na Lisu, jako budoucí strážkyně musí neustále své pocity, touhy... stavět až na druhé místo. Vždy je tam pro Lisu, což mě teda hodněkrát opravdu štvalo, protože vlastně nemá pořádně žádný svůj vlastní život. Oni (Morojové) mají přednost je pravidlo vtloukané do hlav všem dhampýrům, kteří se učí, jak být strážci.
No a ten konec? Tak to je teprve mazec.

02.06.2017 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Další super díl. Konec teda hodně smutný :(

02.06.2017 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Nemůžu dát jinak než pět hvězdiček. Tahle série je takovou další mou srdcovkou :D
Rose a Dimitrii, to je prostě wau, wau :D

30.05.2017 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Naprosto skvělá série. Jak já bych chtěla, aby to pokračovalo dále!!! Úžasný díl, napětí, akce, romantika, smutek, radost... Paráda. Cassandra Clare vytvořila skvělý příběh. Jsme zvědavá, na pokračování série Pekelné stroje. První díl jsem už četla, tak uvidíme, co bude dál a jestli mi to nějak osvětlí některé detaily z The Mortal Instruments :)

29.05.2017 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Další super díl z této série :D Sebastián je neskutečný haj... A ten konec, tak to bylo super.

23.05.2017 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Prostě zase skvělý díl. Napětí, akce... Paráda

19.05.2017 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Třetí díl se mi moc líbil. Bylo super, že se odehrával v Alicante :) Krásně ukončeno, jen (Spoiler) smrt Maxe mě mrzela a jsem zvědavá, jestli se v dalších dílech ještě objeví něco s Jonathanem, když nenašli jeho mrtvé tělo.
Jinak super čtení :)

17.05.2017 5 z 5

Popel půlnoci Popel půlnoci Lara Adrian (p)

Kniha se mi četla opravdu dobře, zajímavý děj, fajn postavy. Jen je škoda, že u nás už víc dílů nevyšlo :( Ráda bych si přečetla další.

14.05.2017 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Super kniha. Jace prostě zbožňuju, ty jeho hlášky a celkově, snažím se být borec, ale ve skrytu duše jsem zranitelný prostě miluju.

19.04.2017 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Kniha se mi líbila, ale musím uznat, že Nástroje smrti jsou prostě lepší. Hlavní hrdinové nebyli špatní, ale řekla bych, že tam byly podobnosti s hrdiny právě z Nástrojů smrti. Will dá se říct trochu jako Jace, Jem jako Alec a Tessa tak trochu jako Clary s tím rozdílem, že Clary je lovec stínů a Tessa je čarodějka. Jinak celkem čtivé až na některé pasáže, které se mi zdály celkem zbytečně dlouhé. Ale určitě si přečtu druhý díl.

12.04.2017 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

No, tak kniha mě absolutně nenadchla. Tenhle díl by vůbec v sérii Selekce nemusel být. Co mi na něm vadilo byla postava Eadlyn. "Jsem nejmocnější na světě". A America, tak do její povahy v předchozích dílech bych neřekla, že bude takhle vychovávat dítě. Eadlyn je rozežraný a namyšlený spratek!!! Nápad na knihu nebyl špatný, ale povaha Eadlyn jej opravdu hodně kazila. Ovšem je to jen můj názor.

04.04.2017 2 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Skvěle napsaná kniha, akce, napětí, romantika... Skvělé bylo, že se v knize hodně objevovala linie příběhu bratrstva, přesněji Butche a Marissi.
Příběh kolem Paradise a Craega byl skvělý.
Těším se na další díly.
Autorka rozhodně nezklamala :)

29.03.2017 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Úžasné, úžasné, úžasné. Zase naprosto skvělý díl. Nemohla jsem se od knihy odtrhnou. SPOILER: Rhage a Mary mám strašně ráda a jsem nadšená, že to s nimi dopadlo takhle :) Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

27.03.2017 5 z 5

Dotek mrtvých Dotek mrtvých Charlaine Harris

Kdyby šlo dát 2 a půl hvězdy, tak dám. Knížka mě až tak nezaujala. Jediné povídky, které se mi líbily byly Jednoslovná odpověď - dozvěděla jsem se tam alespoň víc o tom, jak se Sookie vypořádala s Waldem. A druhá povídka, které mě zaujala byla Vánoční dárek :)

25.03.2017 3 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Zlatíčko Thorment. Byla jsem zvědavá, zda spisovatelka napíše díl, který se bude týkat tohohle bratra, ale na začátku série jsem si myslela, že by třeba mohl být o T a W. Ovšem jejich osud byl opravdu jiný, než jsem si myslela. Ovšem tento díl byl velice dobrý a jsem ráda, že se týkal T a A(N.O.)

22.03.2017 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Konečně taky nějaká kniha o tom, že i žena může být skvělá bojovnice. Payne skvělá, silná žena... Zase čtivá kniha, asi jako vždy.

22.03.2017 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Na díl s Johnem a Xhex jsem byla opravdu zvědavá, protože Johnova postava se mi líbila a měla jsem ji velice ráda, proto jsem byla zvědavá, co si pro něj spisovatelka v tomto díle připravila. A bylo to zase super :)

22.03.2017 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Zase parádní díl. Rehvenge a Ehlena parádní pár, moc jsem jim fandila, aby jim to vyšlo. Super děj, mělo to spád.

22.03.2017 5 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Tento díl se mi nelíbil zdaleka jako ty předchozí, Phuryho jsem si moc neoblíbila a něco mi na jeho postavě vadí. Nedokážu říct co, ale prostě mi nesedí a tak ani díl, kde byl hlavní postavou mě až tak neoslovil. Cormia mi ale byla hodně sympatická a další dějové linie, které se odehrávaly v knize mě taky bavily.