Popel půlnoci

Popel půlnoci je šestým pokračováním milostné ságy Půlnoční rasa. Na pozadí dramatických událostí, odehrávajících se v tajemném světě upírů se rozehrává příběh plný vášně, zrady a nečekaných zvratů. Osamělý a zoufalý Andreas Reichen je pevně rozhodnutý krvavě pomstít vyvraždění všech svých blízkých, které má na svědomí mocný a nemilosrdný upír Wilhelm Roth. Nezastaví se před ničím a neváhá přitom využít ani svou bývalou milenku Claire jako nic netušící figurku v této smrtící hře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171516/popel-pulnoci-8Jv-171516.jpg 4.1121

Půlnoční rasa 6.

Horory, Romány, Pro ženy
Vydáno, Brána

Ashes of Midnight, 2009

Kniha Popel půlnoci

moudivlacek

Další pohnutý příběh bojovníka Řádu a jeho Vyvolené. Pro pochopení je lepší číst opravdu díly po řadě, pak mnohé pochopíte. Každopádně boj dobrých a zlých upírů pokračuje. Reicher je ve svém osobním prokletí na stezce za svou pomstou, když se setkává s bývalou přítelkyní a milenkou. Jejich setkání však není zrovna "růžové".
Boj Řádu a Draguse pokračuje, tak kde jsou další díly, abychom se dozvěděli, jak to končí?!!!

JáŠárka

Další díl o dalším starém "bojovníkovi" a jedné vyvolené. Musím říct, že ostatní díly mě chytli mnohem více. Tady jsem se nemohla začíst, nudila se... Ke konci to konečně začínalo mít grády a najednou poslední tečka. Škoda, že se nedozvíme víc z dějové linky (v češtině). K přečtení to bylo, ale za mě rozhodně nejslabší díl.

marie2577
03.12.2020

Hezké svezi

johana3160
02.09.2020

(+ SPOILER) Zacatek byl a prostredek byl na prd. Stejne jako jine ctenarky, nemohla jsem se zacist. Furt jsem odbihala delat cokoli jineho, ale uz jen protoze je to “posledni” kniha jsem ji chtela docist, no a vyplatilo se.
SPOILER: konec byl mnohem pusobivejsi, konecne me to chytlo a ja to zhltla jako jednohubku, pekne se nam to zamotava, s presunem prastareho jsem cuchala pruser a je tam. No skoda, ze dalsi knihy prelozene nejsou. Ale mozna je to i dobre a clovek si muze domyslet sam jak to dopadne a nemusi se zabyvat upadajicim stylem autorky. Protoze tahle kniha byla bohuzel propad a mozna, proto neprekladali dal.. no kdo vi. Kazdopadne pokud nekdo potka nejaky funpreklad, dejte vedet. Ja dam vedet az se naucim anglicky a prectu si to (sarkasmus)...

Evka3814
11.12.2019

Prostě zbožňuju upíry;) super počtení. Akorát mě mrzí že to v tom nejlepším je to utíplí:( a už nejsou vydána pokračování

jitka7
04.10.2019

Na Andrease jsem se těšila od první knihy, kde se objevil. Jsem ráda, že dostal také svůj prostor. Příběh se posunul zase dál a je pořád zajímavější. Celá tahle série se mi líbí, jen je škoda, že už u nás nevyšly další knihy.

miruska1
06.09.2019

Cela seria je super. ale čo má naštvalo je že ďalšie časti proste nevišli. takže pribeh ktory prechadza všetkymi knihami ostal neuzavrety. ........

Majuš333
10.03.2019

Uff...takže za mňa totálna slabota. Mala som veľký problém sa do príbehu začítať a tak to aj ďalej pokračovalo... Myslím, že som tento diel čítala asi týždeň a zámerne ho odkladala. Vtiahlo ma to, až keď sa na scéne objavila stará partia bojovníkov Rodu a ich Vyvolené. Len kvôli nim dávam 4*. Andreas mi teda vôbec k srdcu neprirástol a Claire mi bola veľmi nesympatická. Mrzí ma, že nebolo preložených už viac častí.. Určite by som chcela poznať príbehy ostatných bojovníkov (najmä Lovcov) a tiež zistiť ako to nakoniec dopadne s Prastarým.