Závoj půlnoci

Nikolaj, zapálený bojovník Řádu, je pověřen misí, která ho zavede až do Montrealu. Zde se jeho cesty protnou se svůdnou a ledově chladnou Renatou, která umí zacházet stejně dobře s nožem jako s pistolí a žádný muž, ať už upír či člověk, se jí nevyrovná. Její nejsilnější zbraní je však zvláštní schopnost, výjimečná a smrtící zároveň. Peripetie osudu ji přinutí požádat světlovlasého upíra o pomoc a ten ji vláká do říše tmy a nekonečné vášně…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159631/zavoj-pulnoci-4EE-159631.jpg 4.1161

Půlnoční rasa 5.

03.12.2020

Nenudila jsem se

moudivlacek
18.11.2020

Další bojovník Nicolas našel svou Vyvolenou, jen ji musí přesvědčit, že mu může věřit úplně ve všem, on je bojovník tělem i duší. Vyvolená Renata není jemná dívka a rozhodně to dává najevo. Nikolas zjistí, že musí počítat i s láskou k dalšímu malému sirotku malé Vyvolené. Dá se říci, že všichni tři se vzájemně potřebují a pomáhají.
Řád je zase blíž k Dragosovi, tentokrát i bojovníci dostanou "zásah" do vlastních řad. Ale přesto jsou všichni rozhodnuti bojovat do úplného konce.
Těším se na další díl

johana3160
21.08.2020

Autorka si udrzuje uroven, ale porad cekam neco vic, neco cim vynikne, cim pribeh uchvati a prekvapi a udela z nej neco vic.. ale obavam se ze se nedockam. Po 5. knize mam pocit ze furt udrzuje stejny rytmus deje, nevyboci ani o mm. U prvni knihy to fungovalo, ale u 5. je to uz unavne.

miruska1
06.09.2019

super....

jitka7
04.04.2019

Pro mě trošku slabší. Nějak jsem se úplně nedokázala začíst. Přišlo mi to moc jednoduché, jak tak nějak všechno do sebe zapadalo. Nějak nevím, co si o této knize myslet. Pořád dobrý, někam se to zase posouvalo, ale hlavní příběh mě nějak nevtáhnul. Přesto doporučuji, pokud chce někdo číst dál, tak další díl skládačky.

Majuš333
06.03.2019

V prvom rade musím ohodnotiť krásnu obálku knihy, táto sa naozaj podarila :) Nikov príbeh u mňa bojuje o prvé miesto s Lucanom...a stále si neviem vybrať :( Dej bol napínavý, stále sa niečo dialo a stránky doslova ubiehali pod prstami. Oživenie v podobe Miry bolo osviežujúce, aspoň to nebol zase ten istý scénar: bojovník a vyvolená... A koniec knihy ma fakt dostal :) Len Helen mi je trošku ľúto.

angelbooks
14.02.2018

Nevím proč, ale Nikolaj mi občas připomínat Michelangela z filmu/seriálu želvy ninja. :D
Kniha je jako sladká třešinka na vrcholku dortu.
Vřele doporučuju. ;)

Laf
23.10.2016

I po několikátém díle mě tahle série stále stejně baví :). I tento díl byl moc dobrý. Dobře se četl, příběh o dalším z Řádu byl také zajímavý a to, co se odehrává za zvraty, tomu dodávají šmrnc. Doporučuji :)