Nástup půlnoci

Bojovníka Ria trýzní nesnesitelné bolesti těla i ducha a pomalu, ale jistě se propadá do propasti šílenství. Stále se nedokáže vyrovnat se zradou své družky Evy a svůj život zasvětil nesmiřitelnému boji se Škůdci. Nic ho nemůže zastavit. Prastaré zlo je totiž na vzestupu a nad upířím národem se stahují temné mraky… Pro novinářku Dylan vše začíná objevem hrobky, ukryté hluboko ve skalách. Rázem se ocitne ve víru nebezpečí a hluboko pohřbených tajemství. Největší hrozbou je však onen přitažlivý muž, který ji zatáhne do světa temných vášní a nekonečné noci. Dylan čeká nelehké rozhodnutí: opustit Riovu půlnoční říši, nebo vsadit všechno na jednu kartu kvůli muži, který si postupně podmaňuje její tělo i duši? Nástup půlnoci je čtvrtým pokračováním upírské milostné ságy Půlnoční rasa z pera americké spisovatelky Lary Adrian. Opět se setkáváme se známými hrdiny a sledujeme jejich osudy, které je v tomto díle zavedou až do České republiky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137176/nastup-pulnoci-q22-137176.jpg 4.1198

Půlnoční rasa 4.

Literatura světová, Horory, Romány
Vydáno, Brána

Midnight Rising, 2008

Kniha Nástup půlnoci

marie2577
03.12.2020

Milé pěkně romantika a vzruso

johana3160
19.08.2020

Bohuzel prijdou mi knihy vsechny na jedno brdo. Nerikam ze jsou spatne, jen mintam furt neco chybi. I tak je tam toho ale hodne, nejaka ta zapletka, napinacka, sex a bohuzel zase trochu nijaky konec. Kazdopadne napad dobry a stale se uchichtavam napadu upiri - mimozemstane:)

moudivlacek
01.05.2020

Moc jsem se těšila na tento díl se zraněným Riem a nezklamala jsem se. Zraněný na duchu i na těle Rio odmítá pochopit, že přátelé o něj stojí, jako nová neznámá. A když zjistí, že je jeho Vyvolená a že ho přitahuje, začne se velmi rychle jeho osud měnit.
A zas tu je jedno velké nebezpečí, které bohužel bere na síle, a věřím, že bude pokračovat v dalších dílech, a to je upír Dragos.

miruska1
13.08.2019

I tato část super......

jitka7
04.04.2019

Tento díl byl spíš tak nějak bez akce a romantičtější. Na druhou stranu bylo super popis Ria, jak vlastně zápasí se svými šrámy na duši i na zevnějšku. Trošku oddechovější, každopádně pořád dobré. Nemusí být v každém dílě krvavá scéna.

Majuš333
02.03.2019

Hm...trošku sklamanie... Za mňa je to zatiaľ najslabšia časť série... Už od začiatku som mala problém sa začítať, ale potom už to išlo ako po masle... Chýbala mi tam nejaká väčšia akcia...

Laf
21.10.2016

Skvělé pokračování. Jenom mi tento díl přišel spíš více zaměřený na romantiku než nějakou akci, ale i přes to se kniha velmi dobře četla :)

Fizulka71
03.08.2016

Podle mě nejlepší díl série. Příběh Ria byl hodně silný a emotivní. Potěšilo mě, že si autorka nastudovala základní české reálie a neumístila naše hlavní město někam k Vídni, jako to dovedou jiní zamořští autoři. I když to jméno majitele hotelu v Čechách, mno, to je krapet mimo mísu :-) ale kdo jsem, abych házela kamenem?