Nástup půlnoci

Nástup půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137176/bmid_nastup-pulnoci-q22-137176.jpg 4 230 25

Půlnoční rasa série

Bojovníka Ria trýzní nesnesitelné bolesti těla i ducha a pomalu, ale jistě se propadá do propasti šílenství. Stále se nedokáže vyrovnat se zradou své družky Evy a svůj život zasvětil nesmiřitelnému boji se Škůdci. Nic ho nemůže zastavit. Prastaré zlo je totiž na vzestupu a nad upířím národem se stahují temné mraky… Pro novinářku Dylan vše začíná objevem hrobky, ukryté hluboko ve skalách. Rázem se ocitne ve víru nebezpečí a hluboko pohřbených tajemství. Největší hrozbou je však onen přitažlivý muž, který ji zatáhne do světa temných vášní a nekonečné noci. Dylan čeká nelehké rozhodnutí: opustit Riovu půlnoční říši, nebo vsadit všechno na jednu kartu kvůli muži, který si postupně podmaňuje její tělo i duši? Nástup půlnoci je čtvrtým pokračováním upírské milostné ságy Půlnoční rasa z pera americké spisovatelky Lary Adrian. Opět se setkáváme se známými hrdiny a sledujeme jejich osudy, které je v tomto díle zavedou až do České republiky.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Brána

Midnight Rising , 2008

Artep071
22.02.2024 4 z 5

Moc fajn čtivý příběh.

Mi-šu-le
07.02.2024 5 z 5

Zatím můj druhý nejoblíbenější příběh. Kniha se četla jedním dechem, příběh byl poutavý, ovšem konec by nemusel být tak rychlý. Rio je velká srdcovka, hlavně s jeho jizvami na těle i duši...Eleuterio...

Kocicakmartinek
29.01.2023 5 z 5

Rio je ze všech hrdinů nejlepší. Jeho příběh je poutavý plný emocí a nejde ho nemilovat. Byl velkým otazníkem u všech předešlých dílů a vždy, když o něm byla zmínka, tak jsem si říkala, že on mě zajímá nejvíce a měla jsem pravdu. Zasloužil si svůj příběh a doporučuji ho každému přečíst. Miluji ho!

munka
24.11.2022 4 z 5

Príbeh sa mi páčil. Kniha prečítaná za dva dni.

Ewe291
17.09.2022 4 z 5

No romantika, upiri, bolest a zrada a nadej .... Asi takto by som to opisala. Rio bol zlomeny ale dostal sancu ..... Ale aj tak mi tam stale nieco chyba

Pain
26.04.2021 4 z 5

Taková romantická upíří klasika.

marie2577
03.12.2020 3 z 5

Milé pěkně romantika a vzruso

johana3160
19.08.2020 4 z 5

Bohuzel prijdou mi knihy vsechny na jedno brdo. Nerikam ze jsou spatne, jen mintam furt neco chybi. I tak je tam toho ale hodne, nejaka ta zapletka, napinacka, sex a bohuzel zase trochu nijaky konec. Kazdopadne napad dobry a stale se uchichtavam napadu upiri - mimozemstane:)

moudivlacek
01.05.2020 5 z 5

Moc jsem se těšila na tento díl se zraněným Riem a nezklamala jsem se. Zraněný na duchu i na těle Rio odmítá pochopit, že přátelé o něj stojí, jako nová neznámá. A když zjistí, že je jeho Vyvolená a že ho přitahuje, začne se velmi rychle jeho osud měnit.
A zas tu je jedno velké nebezpečí, které bohužel bere na síle, a věřím, že bude pokračovat v dalších dílech, a to je upír Dragos.

miruska1
13.08.2019 5 z 5

I tato část super......

jitka7
04.04.2019 4 z 5

Tento díl byl spíš tak nějak bez akce a romantičtější. Na druhou stranu bylo super popis Ria, jak vlastně zápasí se svými šrámy na duši i na zevnějšku. Trošku oddechovější, každopádně pořád dobré. Nemusí být v každém dílě krvavá scéna.

Majuš333
02.03.2019 4 z 5

Hm...trošku sklamanie... Za mňa je to zatiaľ najslabšia časť série... Už od začiatku som mala problém sa začítať, ale potom už to išlo ako po masle... Chýbala mi tam nejaká väčšia akcia...

Laf
21.10.2016 5 z 5

Skvělé pokračování. Jenom mi tento díl přišel spíš více zaměřený na romantiku než nějakou akci, ale i přes to se kniha velmi dobře četla :)

Fizulka71
03.08.2016 4 z 5

Podle mě nejlepší díl série. Příběh Ria byl hodně silný a emotivní. Potěšilo mě, že si autorka nastudovala základní české reálie a neumístila naše hlavní město někam k Vídni, jako to dovedou jiní zamořští autoři. I když to jméno majitele hotelu v Čechách, mno, to je krapet mimo mísu :-) ale kdo jsem, abych házela kamenem?

nai.ivka
18.06.2015 4 z 5

Ty Čechy a Prahu jí zas tak moc nevěřím, prstem po mapě asi, Goran nebo Petrov taky divná jména a ke konci se muselo nahonem něco najít, aby se vymotala z bezvýchodné situace. Ale bez toho by to nebyla pohádka a mně se pohádky téhle autorky zatraceně líbí :-) Ačkoli silně předvídatelný vývoj, hodně dobře se to čte, napínavá oddychovka. Těším se na další díly.

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

Sice jsem si musela ve třetině knihy dát pauzu, ale když jsem pak začala číst dál, docela jsem toho litovala. Myselal jsem, že mě předchozí díly ohromily, ale ne... To jsem totiž ještě neměla přečtenou tuto knihu :D.
Nejradši bych dala mnohem víc hvěz než jen 5, bohužel to nejde :).
Knihu velmi, velmi, velmi doporučuju :D :D :D.

Evaevelína
16.02.2014 4 z 5

super romantická knížka..a musím dodat že veškerá podobnost s jinou knihou, může být náhodná a je důležité obněnovat žánr..neb pak knihy stejného žánru splívají.

muchomurka
26.12.2013 4 z 5

Knížka se mi líbila, i když jsem si chvíli říkala, že to výrazně kopíruje jeden z předchozích dílů. Naštěstí ne až do konce.
Na těchto knížkách se mi líbí také to, že vím, že to dopadne dobře. Baví mě to číst a vědět, že se nemusím stresovat tím, jak to asi skončí. :-)

psirena
13.09.2013 4 z 5

Další dobrodružství z Půlnoční rasy. Co mě mile překvapilo na této knížce - v Čechách žije spousta lidí (hostinských), kteří mluví perfektně anglicky. Hmmm, tomu se mi nějak nechce věřit. Jinak příběh Dylan a Ria se mi líbil.

bowlly
08.08.2013 4 z 5

Obálka mě vůbec nenatchla...knížku jsem odkládala na později a později, ale když jsem jí nakonec otevřela, tak jsem jí zase nezavřela, dokud jsem si na poslední straně nepřečetla reklamu... (ta moc do knížek nepatří i když je to k sérii) dávám 90%

upíři erotika pro dívky

Lara Adrian (p)