Procitnutí půlnoci

S dýkou v ruce a nenávistí v srdci se krásná vdova Elise plíží po nočních ulicích Bostonu, aby pomstila smrt svého jediného syna. Využívá přitom své neobvyklé schopnosti, která jí byla dána do vínku, zároveň ji však ničí Samotářský Tegan, chladnokrevný upír z Rodu, má podobné poslání zabít co nejvíce nepřátelských Škůdců. Cesty obou hrdinů se zkříží a vzniká mezi nimi zvláštní svazek, který je nakonec schopen přerůst v něco hlubšího. Půlnoční procitnutí je třetím pokračováním velice úspěšné upírské milostné ságy Půlnoční rasa od americké spisovatelky Lary Adrian. Opět se ocitáme v temném a nebezpečném světě upírů, jehož existence zůstává běžnému smrtelníkovi utajena. Odvíjejí se před námi osudy již známých hrdinů a netrpělivě očekáváme, kam nás tentokrát zavede autorčina imaginace....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123805/procitnuti-pulnoci-U4C-123805.jpg 4.2207

Půlnoční rasa 3.

03.12.2020

Vzrušující a mile

johana3160
16.08.2020

(+ SPOILER) Myslim ze autorka si celkem drzi uroven. Bylo tam vse co se dalo cekat, vcetne noveho zaporaka pro dalsi dily. Konec me ale trosku zklamal. Byl takovy nijaky. Zachrana akce byla “jednoducha”, nerikam ze to nebylo napinave, jen tomu a vubec cele knize chybel takovy ten “wou” efekt, jak ja rikam. I tak si myslim, ze si zaslouzi 4*. Ted si dam pauzu od serie a pak uvidime, co prinese dalsi dil:)

MarkétaI.
20.06.2020

Knihu jsem právě dočetla a mám smíšené pocity. Ze začátku se mi kniha dobře četla, ale jak Elisa a Tegan odjeli do Berlína, nějak mě to přestalo bavit.

moudivlacek
03.03.2020

Samotář a velmi tvrdý a neohrožený bojovník Tegan a oproti němu vdova, která přišla nejen o muže, ale i syna, která se hodlá pomstít svým nepřátelům. Tegan odmítá přijmout její boj. Tajně po ni touží, ona tajně touží po něm. Ale musí se udát spoustu věcí, než oba zjistí, že patří k sobě a jedině tak mohou zvítězit nad nepřáteli.

Evka3814
08.12.2019

Páni,to bylo vzrůšo:) Tegan přece neodolal a s Elise k sobě krásně pasovali. Na tento díl jsem se moc těšila a rozhodně nezklamal. Akorát prostě pořád nemůžu překousnout to s těmi mimozemskými potvorami :(

miruska1
10.08.2019

Super..

jitka7
04.04.2019

Tak od tohohle jsem se nemohla odtrhnout. Tegan byl naprosto úžasný a Elise mi byla strašně sympatická. Zase se začalo dít něco nového a pěkně se to rozvíjelo. Je vlastně vždycky vtipné, že takové hromotluky zachrání ženské, ale proč ne :)

Majuš333
02.03.2019

Teganov príbeh bol o trošku lepší ako Danteho, ale stále je u mňa na prvom mieste Lucan. Teším sa na Ria a Nika :)

upíři erotika pro dívky

Lara Adrian (p)