Adriana21 Adriana21 komentáře u knih

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Páni, páni, páni, tak tahle kniha byla naprosto úžasná. Zatím pro mě asi nejlepší série o lovcích stínů a nebo, prostě já nevím, Nástroje smrti jsou top a Pekelné stroje taky, ale tohle byla naprostá pecka. Líbilo se mi, že se tam objevily některé postavy jak z Nástrojů smrti, tak taky z Pekelných strojů, hezky to všechny série provázalo. Emmu s Juliánem jsem si hned od začátku oblíbila, je to naprosto skvělá dvojka, v životě to nemají vůbec jednoduché, ale se vším se perou statečně. A ta zakázaná láska, chjo.

05.05.2018 5 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Prostě nejlepší díl z téhle série. Na konci jsem si i pobrečela. Škoda, že tato série tímto dílem skončila svět lovců stínů mám moc ráda, ještě že mi zbývá přečíst série Temné lsti.

20.04.2018 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Knížka se mi moc líbila. Jema s Wilem mám hodně ráda a chudák Tessa, že se mezi nima nemůže svým způsobem rozhodnou. Sama bych měla problém :D
Jak Jem, tak taky Will mají něco do sebe.
Knížka měla děj, byla tam akce, napětí, láska... Takže za mě super.

21.03.2018 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Knížka se mi celkově líbila s dobře četla. Hlavní postavy jsou super, má to děj, napětí...
Líbil se mi taky nápad s královstvími. Jaro, Léto, Podzim, Zima což jsou království, která mají jen jedno roční období a potom Yakim, Ventralli, Paisly a Cordell což jsou království střídavá (střídají se tam roční období). Úžasné bylo taky to, že lidé ročních období byly každý úplně jiný, Zima - bílé vlasy, modré oči, velice světlá pokožka, Podzim - černé vlasy, černé oči, hodně tmavá pokožka, Jaro - plavé vlasy, zelené oči a o něco tmavší pokožka než Zimané.
Jen škoda byla, že se v knize vůbec nepsalo o království Létu a také o střídavých královstvích kromě Cordellu.

09.03.2018 4 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Tak tohle bohužel nebyl zrovna šálek mého čaje. Stephenii Meyer jako autorku zbožňuju a Stmívání je taková moje srdcová záležitost, ale tenhle pohled, kdy Bella je Beau a Edward je Edythe, prostě, když jsou přehozené pohlaví mi nesedl.
Vlastnosti, které byly u Belly roztomilé, tak u Beaua mi přišly děsné. Když je ženská nemotorná... tak je to roztomilé, ale u chlapa, no to fakt ne. Některé pasáže taky k Beauovi nesedí, protože je chlap. Další věc, co mi vadila, tak proč dali sakra Stmívání a knihu Život a smrt dohromady? Tak velká kniha se blbě při čtení držela a cenově je zbytečně drahá, prostě tah nakladatelství, jak vylákat z lidí víc peněz. Já osobně bych byla radši, kdyby kniha Život a smrt byla zvlášť. Stmívání totiž doma už mám.

06.03.2018 3 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Knížka se mi vážně moc líbila, jen hlavní hrdinka se mi někdy zdála jako rozmazlené malé dítě, ale není se čemu divit, když jí je teprve patnáct. Jinak příběh zajímavý, čtivý... Škoda, že spisovatelka zatím nenapsala další díl.

28.02.2018 4 z 5

Krvavé koleno Krvavé koleno Laurell K. Hamilton

Další povedený díl z téhle série. Tak, jak jsem se opravdu dlouho přemlouvala, abych tyhle knihy začala číst (ani nevím proč), tak se mi fakt líbí.

24.02.2018 4 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Super a ten konec vážně paráda.

Spoiler:
Jen Romana mi bylo hrozně líto, hodně jsem si ho oblíbila.

21.02.2018 4 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Tenhle díl byl taky moc dobrý, akorát mě tolik nebavily ty pasáže, kde Georgina snila. Neříkám, že byly špatné, ale některé ty pasáže byly zbytečně natažené a nebylo tam tolik akce, sice jsem se dozvěděla něco víc o minulosti Georginy, ale...
V tomhle díle mě hodně překvapil Roman, začínám ho mít moc ráda, dokonce asi raději než Setha :)

19.02.2018 4 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Sakryš, to na konci jsem teda nečekala, i když jsem vlastně měla. Jinak opravdu dobrá kniha, napětí, akce, zápletka parádní... Super

16.02.2018 4 z 5

Sny Sny Richelle Mead

Další super díl. Dobře se četl, prostě bavil mě.

14.02.2018 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Dobrý díl, rozhodně jsem se nenudila a Georginu jsem si jako postavu oblíbila, sice nesouhlasím se vším, co dělá, ale i tak ji mám ráda.

10.02.2018 4 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Hodně dobrá knihy, sice už opravdu dlouho napsaná, ale já se k ní dostala nějak až teď :) Ani nevím, jak je to možné, když Richelle Mead mám moc ráda :)

10.02.2018 4 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Tak musím říct, že tahle knížka mě opravdu nezaujala. Četla se mi docela těžko, protože mě nechytla. Nevím, nebyl to prostě můj šálek čaje.

25.01.2018 2 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Jako obvykle úžasná kniha. A ten konec, no prostě mazec. Děj byl super, mělo to spád, bylo to čtivé. Spisovatelka prostě zase nezklamala, jako vždy.

21.12.2017 5 z 5

Nesmrtelnost Nesmrtelnost J. R. Ward (p)

Naprosto úžasná poslední kniha této série.
Jen je mi líto, že série nemá víc dílů, Jima, Ada a Edieho jsem si opravdu oblíbila, jsou to úžasné postavy.

01.12.2017 5 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Páni, tak to bylo zase něco :)
No, už mě čeká jen poslední díl...

27.11.2017 5 z 5

Hněv Hněv J. R. Ward (p)

Další naprosto luxusní díl!!!
Jima, Adriana a Edieho mám moc ráda, jen je mi moc líto, Edieho :(
Jsem zvědavá, jak bude boj mezi dobrem a zlem pokračovat dál a hlavně, jak to vše dopadne.

14.11.2017 5 z 5

Závist Závist J. R. Ward (p)

Super, super, super...
Skvělý díl, úžasně se četl...

10.11.2017 5 z 5

Cesta pustinou Cesta pustinou Emmy Laybourne

Poslední díl se četl naprosto skvěle. Vyprávění z pohledu Josie mi v knize vůbec nevadilo, právě naopak.
Celá série byla úžasná.

03.11.2017 4 z 5