Hněv

Věčný souboj dobra se zlem a další klání padlých andělů s démonem – tentokrát již o čtvrtou duši. Mels Carmichaelová, reportérka Caldwellského Kurýra, porazí autem před místním hřbitovem dezorientovaného muže a pod tíhou výčitek jej navštíví v nemocnici. Neznámý trpí hlubokou amnézií, a to jediné, na co si z minulosti pamatuje, je jeho křestní jméno a nápis na náhrobku, na kterém se probudil nahý: Jim Heron. Mels pomáhá tajemnému muži odhalit jeho vlastní totožnost, a přitom se zaplétá nejen do hlubokého vztahu s ním, ale nechtěně se stane cílem zákeřného démona, poháněného slepou záští a obavami z další prohry....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145173/big_hnev-aij-145173.jpg 4.3154

Padlí andělé / Pád anjelov (J. R. Ward) 4.

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy

Vydáno: , Baronet

Rapture, 2012

Kniha Hněv

Heri76
12.09.2021

Matyáš se vrací, protože dostal novou šanci. Proč ne, Mels Carmichael je pro něj dobrou polovičkou a musím říct, že Adrian mě svým činem překvapil. No bez něj by to ostatně byl asi trochu nudný díl, vzhledem k tomu, že se jedná o „erotický román“. Jak mi bylo líto Matyáše, teď je mi líto Ada. Nejen proto, že přišel o Eddieho, ale teď má navíc, díky svému skutku fyzické problémy.

Tereza.Fait
11.07.2021

Pri prvni knize jsem myslela, ze se do tehle serie nedostanu, ale stalo se. Kdo ma rad styl, jakym Warden pise, nebude zklamany! Tesim se na dalsi dil.

havrmoni
05.07.2021

Pořád je to moc dlouhý, stále moc lidí a rozehraných partií. No, ale i tak se to stále dobře čte.

MonaLisa42
18.09.2020

Pěkná kniha, ale čekala jsem od ní více. Knihy J.R.Ward hodně kolísají, některé jsou úžasné a jiné ne. Tato patří spíš do druhé kategorie :-(
Pomýšlet na dobrého a hodného Matyáše, kterého znám z minulých dílů jako šílence bez slitování, je pro mě těžké. Také jsem si myslela, že mezi Jimem a Adrianem je větší přátelství, ale tady se k sobě chovali jako pouzí spolupracovníci a naprosto si nevěřili. Devina mě na konci překvapila svým ústupem z boje. Velice mě zaráží, jak můžou brát tolik umírajících lidí pouze za vedlejší ztráty?
Ale i přes všechny tyto negativy, je i nadále příběh napínavý a není možné ho opustit - i když ho čtu s přestávkami, vždy mě vtáhne do sebe. Ani v této knize nechyběly autorčiny hluboké myšlenky, které do svých knih nenápadně vkládá - to mi přijde skvělé :-)
Těším se na další díl, především na to, co bude se Sissy a jaké další hlouposti Jim vyvede. Nemůžu se dočkat. Děkuji!!!

Calla2002
20.06.2020

Víte, mám špatnej pocit z toho, že dal Davině to vítězství. Je to obrovskej risk. Jako, výhoda ale zase je, že nebude mít jeho slabinu pod kontrolou. Přesto mám pořád radši Jima s Davinou, než Jima se Sissy. Davina a Jim mají takový šmrnc xdd

petulik330
09.05.2020

prosím Vám nevíte kde by se všechny díly serie dali stáhnou do čtečky knih? Děkuji moc za radu.

petulik330
09.05.2020

Dobrý díl který se četl sám od samého začátku. Stejně jako všechny ostatní.
v tomto díle se vrací Matyáš a Jim se má opět pokusit zachránit jeho duší a zvítězit v souboji ze zlem.
Tentokrát nám autorka nemusela nějak dlouze představovat člověka jehož duše se bude zachraňovat. Jen jsem byla docela mile překvapena, že tentokrát nebyl Matyáš hajzlík a udělal něco dobrého.

LucijeT
17.01.2020

Matyáš je borec nad borce :-) a ve své podstatě charakter, skvělé... jen mě vždycky u WARD zaskočí tím jak někoho představí, já si ho v hlavě vizualizuju jako nezajímavou osobu a pak zjistim, že je to vlastně krasavec :D kruci práce ale chápu, že je to asi účel