Hněv

Hněv https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145173/bmid_hnev-aij-145173.jpg 4 187 25

Věčný souboj dobra se zlem a další klání padlých andělů s démonem – tentokrát již o čtvrtou duši. Mels Carmichaelová, reportérka Caldwellského Kurýra, porazí autem před místním hřbitovem dezorientovaného muže a pod tíhou výčitek jej navštíví v nemocnici. Neznámý trpí hlubokou amnézií, a to jediné, na co si z minulosti pamatuje, je jeho křestní jméno a nápis na náhrobku, na kterém se probudil nahý: Jim Heron. Mels pomáhá tajemnému muži odhalit jeho vlastní totožnost, a přitom se zaplétá nejen do hlubokého vztahu s ním, ale nechtěně se stane cílem zákeřného démona, poháněného slepou záští a obavami z další prohry.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Rapture , 2012

Evaevelína
21.04.2014 4 z 5

kniha mě sedla,tady ty nanicovatí archandělé moc neobtěžovali děj.Napínavé,pěkné...pro mě největší zážitek byl, kdy Mels seděla u zrcadla a za zády se ji zjevil Jim jako anděl.Pěkně napsaný momentek. Jinak,pěkně ukončený,otevřený děj s Devinou a Jimem...těším se na další vydání knihy POSEDLOST.

Samira
15.03.2014 5 z 5

Když jsem zjistila, že hlavní postavou bude Matyáš upřímně jsem se zděsila, protože mi nijak nechyběl a klidně si mohl zůstat, kde byl. Musela jsem se do toho donutit, ale jsem ráda, že jsem to udělala, protože tenhle díl se mi nakonec moc líbil. Matyáš byl nakonec překvapivě dobrá postava, Mels se mi taky líbila. Nevím, co se změnilo, ale poprvé se opravdu těším na další díl. Síly jsou vyrovnané, bude to ještě zajímavé. Jen by tam mohl být můj oblíbenec Lassiter, snad se ho dočkáme, když už tam o něm byla zmínka.

vaili
05.03.2014 4 z 5

Stále dobré čtení, ale už ne vynikající, ale jsem stále stejně zvědavá na konec Deviny s Jimem :)

Dandulka
05.09.2013 5 z 5

Super, tenhle díl skončil fakt skvěle! Je moc fajn, když jsou dvě milující se bytosti spolu!!!!!! Moc se těším na pátý díl!

Janičta
25.05.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila. Byť mě ničím tak úplně nepřekvapila. Už jsem si zvykla, že dějová linka je v podstatě stejná, jen se změní pár drobností okolo.
Postavy jsou zajímavé a každým dílem se vyvíjejí. Autorka "hází svým čtenářům kost" v podobě náznaků do budoucna.

PS:Také slíbila, že se její dvě série (Padlí andělé a Bratrstvo černé dýky) vzájemně protnou a já jsem zvědavá kdy a za jakých okolností to bude.