Nesmrtelná koruna

Justin a Mae nadále plní svou misi, pak ovšem dojde k zásadnímu zlomu v běhu událostí. Jsou přiděleni k delegaci Luciana Darlinga, Justinova starého přítele a zároveň tak trochu protivníka.Společně se vydávají na území Arkádie, nebezpečného souseda RUNA. V tamní společnosti jsou ženy stále majetkem mužů a náboženství a vláda splývají v jedno. Justin, který se sám ještě těžce smiřuje s vlastním bohem,zde objevuje skutečně mocné síly.Mezitím Mae, která jen velmi neochotně hraje roli Justinovy milenky, plní vlastní soukromou misi: hledá svou nevlastní neteř, které se její rodina před lety zřekla a nechala ji unést za hranice. Ani jeden z našich hrdinů si zpočátku nevšimne, že jejich snaha zastavit v Arkádii návrat bohů může být velmi brzy zmařena......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204472/vek-x-nesmrtelna-koruna-fYc-204472.jpg 4.5251

Věk X 2.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Domino

The immortal crown, 2013

Kniha Nesmrtelná koruna

Luigi1

Některé pasáže by se mohli zkrátit a některé trochu víc rozepsat,jinak skvělé.Doporučji

Nikysek.j
12.04.2020

Knihy mě celkově moc bavily jen mi přišla trochu nudná Tessina část příběhu. A ten konec??? Ten jsem nečekala. Doufám, že autorka napíše další díl, aby se vše objasnilo.

rajcatko
03.02.2020

Nebylo to špatné, ale nějak nemůžu říct, že mi vadí, že nejsou další díly. Dvě knihy na představení celkem zajímavého světa stačí. Navíc náboženská tématika není zrovna moje láska.

ydnac
12.03.2019

Tak tahle kniha se mi moc líbila, ale zklamalo mě, že není další díl:-( prooooč ????

Charmedka
18.11.2018

Nesmrtelná koruna je stále oproti jiným autorčiným knihám bichlička, ale má téměř o sto stránek méně než Šachovnice bohů a určitě ji to prospělo. Není zbytečně natahovaná, čte se dobře a není zas tolik prostoru k nudě. Přesto oproti ostatním je stále pro mě průměrná a vím, že znovu už ji číst nebudu. Co bych ale ocenila, tak rozhodně třetí díl, protože ten konec...

Adriana21
25.10.2018

Kniha se mi celkově líbila, jen mi přišla trochu zdlouhavá pasáž v Arkádii. A ten konec? No doufám, že autorka napíše další díl, aby se vše vyjasnilo.

Vendulik
08.09.2018

Skvělá kniha. Těším se na další pokračování.

Mergirus
02.09.2018

Pokračování Věku X mě zpočátku nadchlo. Země Arkádie a její zvyky jsou tolik podbní arabským státům, že mě jednání ohledně žen vzteky až nadzvedávalo ze židle. Ale ten konec... Velká škoda, že doposud není dopsán třetí díl, protože by mě zajímalo, kam to autorka mínila posunout.