Smrtící tanec

Mrtví ji poslouchají na slovo a nemrtví z ní mají strach. Anita Blakeová, nekromantka a lovkyně upírů, však žije dvojí život – i ten milostný! Má poměr s upířím Pánem města i s vlkodlakem. Teď však po ní někdo jde. Na její hlavu je vypsaná odměna, a tak musí život svěřit do rukou spolehlivých přátel. Navíc je nucena k něčemu, o čem se jí předtím ani nesnilo: musí se rozhodnout mezi svými nápadníky. ( zdroj: tridistri.cz )...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28572/big_smrtici-tanec-pbZ-28572.png 4.4402

Anita Blakeová, lovec upírů 6.

Literatura světová, Horory, Fantasy

Vydáno: , Triton

The Killing Dance, 1997

Kniha Smrtící tanec

kaffa

(+ SPOILER) chtěla sem tuhle knihu vyzdvihnout do nebes, protože mě donutila číst do 3. hodiny ranní, ale to s richardem - jako vážně? takhle to rozhodně nesmí dopadnout! doufám, že se to v dalším díle dá do pořádku :-D skoro sem nutně chtěla bežet číst další díl, ale já to vydržím :-D (proč se teď cítím, jakoby mi bylo zase krásných naivních 15 :-D hned si odpovím, protože laurel to se mnou prostě umí :-P)

Charmedka
21.06.2020

Kdo očekává zase spousty krve a akce, tak bude zklamaný. Zrovna v tomto díle ho moc nenajdete, ale přesto neztrácí na kvalitě a to i přes celkem snadné rozuzlení situace.

Anita řeší případ upíra, kterému se podivně rozpadá tělo. Upír je přesvědčen, že zrovna Anita mu může pomoci. Sice je schopná, ale tohle už je moc velké sousto. Je možné, že nespokojený upír se mstí?

Na Anitu je vypsána odměna a její jediné štěstí je, že zakázku nepřijal lovec odměn, ale zároveň její kamarád Edward (známe z předchozích dílů). Nebezpečí se ale skrývá za každým rohem a i přes tuto hrozbu, hrozbu smrti se Anita odmítá schovat na bezpečné místo.

havrmoni
05.03.2020

No a už je to tady, erotické jiskření. Ne, že by mi vadilo, ale tady to bylo leckdy zbytečné na úkor děje. Richarda jsem si oblíbila a měla jsem autorce za zlé, co s ním provedla. Alfa samec a pacifista?? A to ty proměny musela udělat tak nechutný?? Je jasný, že celou dobu vše jasně směřovalo k upírům a J.C. Anita je hlavní postava, ale je mi dost nesympatická. Bohužel jsem zvědavá ženská a tam se zase pustím do dalšího dílu.

hanpari
22.01.2020

Začátek konce. Zde někde končí Anita nadpřirozená detektivka a začíná nadpřirozené porno. Pokud máte dojem, že je se sérií něco špatně, pak vězte, že kromě dílu s názvem Obsidiánový motýl, kde zaplaťpánbůh chybí Anitin harém, nemůžete čekat nic než utrpení a skřípění zubů. Těch svých!

Ailee
21.08.2019

Trošku zmatené, jak se Anita zmítala v tom, koho vlastně chce. Je zajímavé, že kniha nenudí, i když se toho vlastně v celku zas tolik neděje.

Shaki
28.01.2019

Tento díl je plný zvratů. Takže než jsem se nadála, byl konec. Asi za to mohl i fakt, že tu bylo dostatečné množství Richarda a Jean-Clauda.

Garfield5
12.12.2018

Zdravím, čítam sériu kníh o Anite Blakeovej a pri tejto som sa zasekol. Neviem ju totiž nikde kúpiť. Viete mi niekto poradiť kde by sa ešte dala zohnať táto časť? Resp. je tu niekto kto by mi ju predal. Ďakujem

Adriana21
25.10.2018

Další velice zajímavý díl. Zatím jsem rozhodně team Jean-Claude :) Na Richardovi mi vadilo, že pořád věřil v to, že každý se může napravit a že vše se dá řešit domluvou. To ovšem ve světě ve kterém žije neplatí.