Smrtící tanec

Mrtví ji poslouchají na slovo a nemrtví z ní mají strach. Anita Blakeová, nekromantka a lovkyně upírů, však žije dvojí život – i ten milostný! Má poměr s upířím Pánem města i s vlkodlakem. Teď však po ní někdo jde. Na její hlavu je vypsaná odměna, a tak musí život svěřit do rukou spolehlivých přátel. Navíc je nucena k něčemu, o čem se jí předtím ani nesnilo: musí se rozhodnout mezi svými nápadníky. ( zdroj: tridistri.cz )...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28572/smrtici-tanec-wDY-28572.jpg 4.4334

Anita Blakeová, lovec upírů (6.)

The Killing Dance (1997)

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno:, Triton

Evka3814

Opět super díl,čtou se sami. Konečně to Anita rozsekla a vybrala si i když mě výběr nepřekvapil:),ale jsem zvědavá na další vývoj

Laf

Každá kniha v této sérii je zatím lepší než ta předešlá. Spousta akce, zvratů a neustále něčeho nového, co mě nutí sáhnout po další knize a dozvědět se více. Doporučuji :)

Raven11
13.02.2017

Pěkný díl. Líbí se mi scény mezi vlkodlaky, i když samotného ulfrica Richarda moc nemusím, tudíž schvaluji Anitin výběr partnera :) Chybělo mi nějaké to policejní vyšetřování, tak doufám, že v příštím díle to bude vynahrazeno. Nebavily mě takové ty popisy energie triumvirátu, to jsem tak rychle proletěla očima, že doteď pořádně nevím, o co šlo :D Nejvíc mě bavily části s Edwardem, který je mou oblíbenou postavou a doufám, že v Anitině story ještě dlouho vydrží :)

Sarfias
06.02.2017

Pozor - komentář bude obsahovat spoily.
Tenhle díl byla naprostá bomba. Je pravda, že začátek mě tak trochu nudil a nebýt roztékajícího se upíra, asi bych tu knihu četla fakt dlouho. Dost jsem otočila ale v momentě, kdy Anita dostala, alespoň dle mého názoru, konečně rozum! Nijak jsem nesympatizovala s Richardem, přesto mi ho teď bylo i trochu líto. Je to přeci jen hodný vlkodlak, i když na můj vkus trochu panovačný a vlezlý a právě to, že se to snaží vždy tak nějak zamést pod koberec, na něm nemám ráda. Jean Claude je sice grázlík, ale alespoň se tím netají!
I když nemám ráda milostné trojúhelníky a u podobných knih většinou trpím, tady mi tento triumvirát celkem sedí. Jen mi je trochu líto i Jean Claude, vzhledem k tomu, že si chudák prostě tu Anitu asi jen tak sám o sobě nenechá. Prý je tento díl poslední, kdy byla Anita za slušňačku. Tak to jsem zvědavá, kam to celé povede dál (a koho ještě nakonec Anita pozve do "klubu").

evik.sv
15.11.2016

Anita si konečně vybrala myslím , že velmi dobře...:)Ale snad v budoucnu zahodí svou stydlivost a nerozhodnost a konečně budou s Richardem a Jean-Claudem tvořit tu pravou trojku.:)

kjama
05.09.2016

S Anitou jsem začala, protože to byla super detektivka, při které mrazilo, bylo tam dostatečně napětí, dostatečně tajemna a také ještě chodila do práce a měla stejné starosti se šéfem a kolegy jako my. Edward byl její tajemná minulost, Dolf její svědomí a zajímavý byl i právní pohled na věci s upíry. Milostné napětí bylo jen v náznaku a člověk těm dvěma prostě musel fandit.
Škoda, že se touto knihou vše zlomilo a stal se z ní další hloupý erotický román. Anita nechodí do práce a neustále někoho olizuje, kouše, hladí. Spí s kým může a s kým nemůže, tak si to představuje... Škoda, škoda... Zatím jsem vydržela do devátého dílu a nejspíš tuto sérii ukončím.

Fizulka71
01.08.2016

Edward opět na scéně, teď naštěstí na straně Anity. Mít ho za nepřítele...radši ne. Moc mě baví jejich rozhovory a Anitiny postřehy ohledně Edwarda a jejich společné zálibě ve zbraních. Děj je jinak opět plný akce a napětí, dozvíme se víc o praktikách ve vlčí smečce. I když se Jean-Claude hezounek a miláček, vlkodlaky mám stejně radši, jsou takovi přítulnější :-)

Pasadenka
12.05.2016

Anita je v ohrožení a její kluci se jí pokoušejí ochránit. Nově příchozí upíři se ji snaží zmanipulovat, zatímco se Anita dostává víc do komunity dlaků. Se svými chlapci vytvoří triumvirát, příjme znamení a posune hranice svých možností za její představy. Začne poznávat, co to znamená býti nekromantkou. Na konci dojde k narušení statusu quo a Anita udělá „definitivní“ rozhodnutí mezi Jean-Claudem a Richardem.

Devil-Ivet
26.03.2016

Další napínavý díl. Skvěle napsané a poutavé. Napínavé a nebezpečné. Anita se konečně rozhodne, koho si vybere. Její volba je dobrá, ale ne překvapivá. Hodně se tu rozebírají vztahy a pravidla uvnitř smečky, což je příjemné zpestření.

jitka7
10.04.2015

Tyhle první díly jsou naprosto boží

Betnka81
17.08.2014

Další úžasný díl prostě co dodat SKVĚLÉ :)

xxiixxi
10.12.2013

Povedený díl, tentokrát více zaměřený na vlkodlaky a vztahy mezi nimi. Tolik mne nebavily abstraktní popisy síly mezi triumvirátem, ale konečně jsme se dočkali i erotických scén. Ke konci nastalo několik velmi rychlých zvratů a závěrečná bitva byla také velmi rychlá. V tomto díle Anita nemusí řešit tolik vražd s policií jako obvykle, což mi docela i chybělo. Ale je fajn, že se Anita konečně rozhoupala.

Charley
06.05.2013

Super díl!! Nesouhlasím s těmi, kdo říkají, že kniha byla zpočátku nudná a něco se dělo jen v poslední části. Já se do knihy začetla hned na prvních stránkách a nepustilo mě to do konce. Líbilo se mi tady také to, že Anita v tomhle díle neskončila v nějakém zajetí a jako ubohý člověk musela čekat na záchranu. Mě se tenhle díl asi líbil ze všech nejvíc...uvidíme jak to půjde dál :)

Adelica-Opica
10.11.2012

Podle mě nejslabší díl, první 3/4 knihy se celkem nic nedělo a posledních asi 40 stránek se toho najednou dělo až moc. Štvalo mě, že Anita neřešila žádný případ vražd...

lanusinka
24.10.2012

Konečně přestala Anita fňukat a vrzla si. I když - vrzla si díky fňukání. V téhle situaci byl jeden z mála momentů, kdy mi nebyla sympatická, ale co já vím, mě se to nestalo. Podle mě byla její reakce nepřiměřená...

Gahanka
09.10.2012

Tenhle díl mi připadal poněkud nudnější, ale spousta věcí konečně vygradovala. Těším se na další.

Dandulka
18.05.2012

Hromady nestvůr, jeden nápadník vlkodlak, druhý upír- koho si vybrat?

Lea
09.01.2012

Přiznám se, tady mě Laurell tak úplně nepřesvědčila. Jasně, Anita není tak drsná, jak musí působit navenek, aby přežila mezi nestvůrami. Ale že je tak strašně zhrzená, když se konečně začne Richard chovat podle toho, jak ho pořád kopala? Já nevím, v tomhle díle mi Anity chování dost často lezlo na nervy. Ale je zase fakt, že Jean-Claude celkem mile překvapuje :)

Brambu
26.06.2011

Každé pokračování je tlustší a tlustší, ale to mě rozhodně neodradí. S Anitou dál prožívám její boj proti upírům. Ale už to není jako dřív, je tu vidět určitý pokrok v Anitině chápaní právě těchto nestvůr. Anita samu sebe pomalu začíná považovat za nestvůru a tak už jí není proti srsti s těmito nestvůrami sdílet svoji moc. Ovšem moc nebude to poslední co s nimi bude sdílet...
Nadšení nedočkavci se konečně dočkají i dech beroucí erotické scény. Tleskám, velice povedené zakončení další části příběhu.

Senza Jenka

Líbí se mi vývoj postavy, který Anita od první knihy prodělala. Na začátku v tom měla jasno - upír je chodící zubatá mrtvola a lykantrop je nemocný člověk, který jednou za měsíc obroste srstí. Jenže byla svědkem Jean Claudova "usínání" a také proměny svého "miláčka" vlkodlaka. Nic není tak jednoduché, jak se zdálo. Tady už nám také dojde na milostnou scénu a vztahy se vyhrotí - který z nich to bude?