Ledová krev

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sedmnáctiletá Ruby žije ve světě, v němž vše ovládá led. Ovšem ona sama má moc ohně a žáru – a to se v tomto krutém světě trestá smrtí. Takže po smrti své matky se přidává k rebelům, kteří chtějí zničit ledového krále. Ovšem než se stačí zapojit do boje, je polapená a donucena bojovat proti nejlepším bojovníkům svého nepřítele. Jestliže turnaj přežije, má jedinečnou šanci zničit šíleného krále. Ale skončí tím utrpění lidí v království? Plamen a led jsou v tomto světě nepřátele na život a na smrt, ovšem společně by mohly vytvořit sílu, která by mohla změnit vše....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/334394/ledova-krev-gAl-334394.jpg 4.2242
Série:

Ledová krev (1.)

Žánr:
Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo
Orig. název:

Frostblood (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (60)

Kniha Ledová krev

Přidat komentář
PhoebePollard
19. května

Samozřejmě, námět knihy je velmi podobný jako ve spoustě dalších knih, ale kniha mě doopravdy vtáhla do děje a za moc se těším, až se pustím do dalšího dílu. Zároveň se mi to moc číst nechce, protože já bych příběh klidně ukončila už tady. Ale věřím, že autorka přijde s něčím, co mě opět chytne.

6370
30. dubna

Moc se mi líbila a doporučuji všem.

maja11231
20. dubna

Je pravda že podobné knihy už jsem četla ale mě to vůbec nevadilo. Mám ráda fantasy knihy a ráda se k těmhle knihám vracím. Takže se mi kniha velmi líbila, byla čtivá a něčím vymečná. Těším se co mě bude čekat v dalším díle.

Anett17
28. března

Tak tahle kniha se mi velmi líbila. Ruby mi byla už od začátku sympatická a její nezkrotná povaha k ohni prostě náramně pasovala. Rubyno a Arcusovo popichování a škádlení bylo milé a nejednou mi vykouzlilo úsměv na tváři. Prostředí opatství bylo kouzelné tak jako celý příběh, který mě chytil od první stránky a nepustil až do konce. Strašně se těším na druhý díl. Knihu mohu za sebe jen a jen doporučit.

Damonka12
28. března

Skvělá fantasy kniha, bohužel téma je malinko podobné jako v daších knihách i tak ale stojí za přečtení. Sympatická hlavní hrdinka.

Lenka_S
27. března

Hezký příběh, kde se potkávají dvě naprosto rozdílné druhy magie. vyvoj vztahu hlavnich postav byl sice předvídatelný, ale i tak mě to bavilo. Už se těším na další díl.

zinon
17. března

Kniha se mi líbila...první polovina byla slabší, druhá plná napětí. Velmi jsem si oblíbila hlavní hrdinku, protože je to silná osobnost, která se nebojí otevřít pusu :)

Majuš333
14. února

Krásny príbeh, ktorý sa čítal sám. Hlavní hrdinovia mi vôbec neliezli na nervy, čo je veľké plus. Určite sa vrhám na pokračovanie. Len mi trošičku vadilo to zabíjanie, bolo ho tam na mňa moc...


Štítky

dobrodružství pro mládež

Autor a jeho další knihy

Elly Blake

Elly Blake
kanadská

Podobné knihy

Kniha Ledová krev je:

v Právě čtených3x
v Přečtených314x
v Čtenářské výzvě27x
v Doporučených31x
v Knihotéce165x
v Chystám se číst319x
v Chci si koupit84x
v dalších seznamech5x