Ledová krev

Sedmnáctiletá Ruby žije ve světě, v němž vše ovládá led. Ovšem ona sama má moc ohně a žáru – a to se v tomto krutém světě trestá smrtí. Takže po smrti své matky se přidává k rebelům, kteří chtějí zničit ledového krále. Ovšem než se stačí zapojit do boje, je polapená a donucena bojovat proti nejlepším bojovníkům svého nepřítele. Jestliže turnaj přežije, má jedinečnou šanci zničit šíleného krále. Ale skončí tím utrpění lidí v království? Plamen a led jsou v tomto světě nepřátele na život a na smrt, ovšem společně by mohly vytvořit sílu, která by mohla změnit vše....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334394/big_ledova-krev-gAl-334394.jpg 4.1374

Ledová krev 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Frostblood, 2017

Kniha Ledová krev

Eponka

Po delší době zas kniha která se čte sama zápletky příběh ano je to podobné lehce knížce Rudá královna ale jenom lehce. Tenhle žánr i příběh mám ráda dobře se to četlo až jsem si říkala proč to má tak málo stránek. Když se tam něco vysvětlovalo nebylo to nudné ale krásně stručné a zábavné. Ani chvilku tam nebyla pasáž kdy jsem se nudila což velice oceňuji je to těžký dar psát knížku aby měla obsah a nebyla ani trochu nudná. Postavy za mě byli velice dobré a zajímavé. Uvidíme co přinese druhý díl.

Další kniha řadící se do skoro nejoblíbenějších knih. Někdy mu děj přišel zdlouhavý, ale neodradí mě to od zbývajících dvou dílů.

yuria7037

Nebylo špatné, taková typická fantasy, ale líbila se mi chemie mezi hlavními postavami.

izfnp

Neviem, či som na toto už moc stará, alebo či mi len nesedí štýl autorky. Celé mi to prišlo zároveň jednoduché i zložité, a viac detské, ako som čakala. Malo to pekné prvky a momenty, Ruby trošku nuda, Arcus fajn, svet zaujímavý, i keď len povrchovo ukázaný. Neviem sa zbaviť ale dojmu, že by som o nič neprišla, keby si Ľadovú krv neprečítam.

diana1217

Tato kniha se mi docela líbila. Příběh byl zajímavý, hlavní hrdinové se mi líbili, ale nebylo to nic moc převratného. Už v půlce knihy jsem věděla co se bude dít, takže informace, které mě měli na konci asi překvapit jsem věděla už dopředu. Myslím, že tento konec mi stačil, a druhý díl si kupovat nebudu. Za mě to byl to takový průměr.

knihomolSafira

Tahle knížka se četla hezky, nebyla to špatná fantasy knížka. Bylo to v pohodě, občas mě sice štvala hlavní hrdinka, ale nebylo to nic hrozného....

Tweety0207

Kniha bola úžasná. Strašne ľahko sa čítala. Ruby a Arcusa som si obľúbila. Bolo to síce trošku klišé a z nejakého dôvodu mi to pripomenulo falesny polibek. Ale bolo to úžasné.

Ivet1990
20.11.2020