4laras 4laras komentáře u knih

Eldest Eldest Christopher Paolini

Za mé malé já: "Nejlepší kniha, co jsem kdy četla."
Už od začátku mě kniha vtáhla dovnitř, protože jsem se soustředila, abych mohla vše pochopit. Cestování, další postavy a prostě všechno... za mě je tohle prostě můj nejmilovanější díl celé série, který mohu číst stále dokola.

Prokleté dítě...
Serie Harry Potter má své vymezené místo v mé knihovničce i se všemi doplňky, ale mám problém k nim tuhle přidat.
Je na ní vidět, že se na ní moc Rowlongová nepodílela. Postava Harryho se chová jako v Kameni mudrců...

Pro mě to prostě skončilo na nástupišti 9 a 3/4.

28.12.2017 2 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Poslední díl byl... Byl.
jsem vděčná za tuto sérii, která mi ukázali že v tlustých knihách jsou ukryty poklady.
Poslední díl jsme se trochu už nudila, i když byla kniha stále proložená překvapeními.
Paolliny udělal, co v prvním díle slíbil a zakončil knihu jak ji zakončil. Ačkoliv mi to bylo trochu líto, příjemně se mi kniha uzavřela s pocitem, že to skončilo.

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Příjemná oddechová kniha, ideální na léto.
Sluníčko, voda a sexy kovboj na koni. Ideální relax.
Už od začátku byla Cara statečná, i když jí házeli všichni klacky pod nohy.
Děj běžel a stále něco bylo. Občas jsem měla chuť křičet na knihu "Koukni se na něj, vždyť je jasný, co si Ryan přál!"
Skvělé ;)

14.07.2019 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

V některých ohledech byl tento díl slabší než ten první...
Grace, ačkovil se dost liší od Hanny v prvním díle je mi přijde ještě lepší, než Hanna. Nemá tak ostrý jazýček, ale taky se nebojí Logana.
Občas jsme potkali i staré známé z prvního dílu, což jsem uvítala.
Sarkasmu plná kniha, uštěpačné poznámky, koketování, flirtování... prostě příjemná oddychová kniha.

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jednoduché čtení z prostředí vysoké školy.
Ze začátku jsem váhala, jestli se mi tato kniha chce vůbec číst, ale po přečtení prvních dvou kapitol jsem knihu nedala z ruky. Obrala jsem se i o pár hodin spánku, jen abych ji dočetla.
Wellska byla milá hned od začátku, i přes to co se jí stalo, a jakmile se tam objevil hokejsta a fotbalitsa... Už od začátku jsem fandila Garretovi.

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Další verze Krásky a Zvířete. Další krásná verze Krásky a Zvířete.
Kniha mi už od začátku utíkala pod rukama a docela se na sebe zlobím, že jsem ji přečetla za jednu noc. Knihu jsem původně neměla v plánu číst ani si ji kupovat, ale po přečtení první kapitoly jsem si byla jistá, že to nebyla chybná investice.

Příběh je strašně čtivě napsaný, prokládaný různými pohádkami, vzacením se do dětství Krásky a její rodiny.
Strašně se mi líbili čísti Zvířete, které nebyli dlouhé, ale i když měli jen tři slova, shrnuli vše z jeho strany. I jeho chování, které nebylo zrovna dvakrát milé.
Jen co mě na knize zabolelo byl ten konec. Na můj vkus byl moc rychle ukončený.

Tato kniha nepůjde na poličku, ale hned vedle postele, abych po ní mohla opět brzy sáhnout.

14.02.2018 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Sexy na papíře.
Tahle kniha byla skvělá... na papíře. Kniha byla zajímavá a čtivá, ale bylo v ní tolik klišé, kolik se ho tam vešlo...
Elle a Sarina jsou geniální autorky, těším se hned na všechny nové vydané knihy, ale občas sklouzávání do až nereálných situací

11.02.2021 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Už z minulé série jsem věděla, že tato kniha bude dobrá a Kennedy nezklamala.
Slovní spojení "Shltnout knihu" pro mě získalo nový rozměr poté, co jsem knihu dočetla. 2,5 hodiny.
Stránky mi utíkaly poíd rukama, poslavy byly milé, děj fajn... za mě není co vytknout.

09.05.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter, prostě klasika.
Svět, postavy, zápletka. první díl není nejlepší z celé série, ale už tento si člověk zamiluje a nedá jej z ruky.

28.12.2017

Skóre Skóre Elle Kennedy

Pro mě asi nejlepší díl série...
Allie, která studuje herectví a školní playboy...
Alliin otec byl super a rozhodně jsem se nenudila, když ho Allie byla navštívit.
Autorka ani potřetí nezklamala se svým vtipem, sarkasmem a vlastě se všemi rysy, které měli předešlé dvě knihy.

(malý spoiler)
Dost často mi bylo Deana líto, když se na něj nahrnuli páry z předcházejících knih a bránili mu, aby byl s Allie, nebo mu vyhrožovali, jestli jí ublíží
To jak se Dean popasloval s minulostí se mi taky líbilo.

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Dobrá kniha, oddechové čtení.
Hned od začátku kniha měla děj, ryhle postupovala a nemohla jsem se odtrhnout. Doslova jsem ji zhltla za 10 hodin.
Postavy byly milé, přátelské a dalo se do nich rychle zamilovat. Někde jsem četla, že tato kniha je určena především pro ty, co se jim líbilo 50 odstínů něčeho... proto jsem se knihy zezačátku bála, ale rychle mě strach přešel. Nemělo to s tím nic společnéo.
Určitě budu v sérii pokračovat.

08.04.2018 3 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Kniha je oproti prvním dvou knihám jiná a příjemnější.
Četla se rychle, Vivien byla skvělá, jak viděla sama sebe jako hrdinku z jednoho z těchto románů...
Prostě dobrá kniha, rychle se četla a konec byl krásný.

10.03.2018 4 z 5

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking

Tak tato kniha bolela... v dobrém slova smyslu. Už od začátku byla plná akce a cestování. Měla jsem ji přečtenou za den. Vrhla jsem se na ni a nemohla se odtrhnout stejně jako u druhého dílu.
Příběh mi doslova plul před očima, protože jsem je měla často - zvláště při konci - příliš zavodněné.

SPOILERY!
Ale na tuhle knihu nezapomenu. Poprvé mě zabolelo u srce, když když Bryn a Konstantina uvěznili Omtové, nebo když je napadli na plese a Konstantin byl zraněj... Ale potom? Co se tam stalo? Když byla zabita Ember, jsem si pomyslela "Dobře, nic horšího nebude...", ale ne... To nejhorší přišlo, když Konstantin políbil Bryn. Byla jsem šťastná že to udělal. A v zápětí se mé knižní srdce rozpadlo, když ho královna zabila.

Allt är mitt, och allt skall tagas från mig. inom kort skall allting tagas från mig. (Všecno je moje a o vše přicházím. Za pár okamžiků o všechno přijdu.)

03.12.2017 5 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Ach prosím, proč tato kniha nemohla být tak dobrá jako anotace?
Přišlo mi, že kniha probíhá jen tak letem světem. Tu zmíníme toto a tady toto. Přes polovinu knihy nešlo nic do hloubky a na vše se dívalo jen povrchivě.
Až ve třetí časti jsme se začali někam konečně dostávat a i to proběhlo rychle.
Musím přiznat, že po těch všech útrapách, které se staly, jsem čekala jiný konec, než který nastal.

09.07.2019 2 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Ještě lepší něž-li třetí díl s Vivien.
Chloe byla super a po přečtení této knihy mám nutkání koupit si pitbula.
Jinak Lucas byl úžasný.
Celá kniha byla úžasná stejně jako ostatní díly série.

10.03.2018 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Za mě asi nejlepší díl série.
Tento díl se mi četl nejlépe ze všech. ačkoliv je to už potřetí ta samá šablona, má tato kniha jiné prvky než ty předcházející.
Dost vtipných momentů, pár klišé, ale autorky nezklamali.

14.02.2018 5 z 5

Bláznivá Alenka a svět, který je pro mnohé z nás ukryt.
Do rukou se mi dostalo starší vydání, což bylo dosti vidět na překladu. Později jsem si přečetla i nové vydání, které už v sobě nemá to kouzlo.

28.12.2017 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Dokonalost! Na začátku si vás kniha okamžitě vtáhne, ale na konci vás až bolestivě vykopne...
Různé přeskakování od Manon k Aelin, Elide, Lorcanovi a za dalšími se mi neuvěřitelně líbilo. A to spojování dějových linek? Achh... Ono se tímto dá vyjádřit celá kniha.
S Elide a Lorcanem jsem se asi ze všeho nejvíce zasmála.
K srdci mi přirostli všichni, kteří už nejsou připoutaní k Maeve. Od ní jen vlček.
Prostě a jednoduše... POTŘEBUJI DALŠÍ DÍL!

25.09.2017 5 z 5

Takoví jsme byli Takoví jsme byli Juliet Ashton

Kniha mě vůbec nezaujala.... Trvalo mi dlouho, než jsem se ji donutila dočíst.

20.05.2017 1 z 5