4laras

Jedna noc s nímJedna noc s nímE. Kennedy

Jednoduché. Prosté. Sladké.

Pravda krvePravda krveJ. R. Ward (pseudonym)

Tohle byla zlatá dávka do krve.

SpasitelSpasitelJ. R. Ward (pseudonym)

Diamanty... Jsou večné.
Asi jako má láska k BČD. Tohle byla další skvělá kniha.
Na příběh Murhdera jsem se těšila od doby, co se o něm začalo mluvit.
Kniha doslova utíkala pod očima. Vše plynulo, vrátilo se zpět do zajetých kolejí před Zlodějem... Postavy uvažující normálně a potom Lassiter...
A ten konec? Prostě jak to má být.

05.11.2019

Ryanova pomocRyanova pomocL. Meacham

Příjemná oddechová kniha, ideální na léto.
Sluníčko, voda a sexy kovboj na koni. Ideální relax.
Už od začátku byla Cara statečná, i když jí házeli všichni klacky pod nohy.
Děj běžel a stále něco bylo. Občas jsem měla chuť křičet na knihu "Koukni se na něj, vždyť je jasný, co si Ryan přál!"
Skvělé ;)

14.07.2019

Pan slušňákPan slušňákJ. Miller

Ach prosím, proč tato kniha nemohla být tak dobrá jako anotace?
Přišlo mi, že kniha probíhá jen tak letem světem. Tu zmíníme toto a tady toto. Přes polovinu knihy nešlo nic do hloubky a na vše se dívalo jen povrchivě.
Až ve třetí časti jsme se začali někam konečně dostávat a i to proběhlo rychle.
Musím přiznat, že po těch všech útrapách, které se staly, jsem čekala jiný konec, než který nastal.

09.07.2019

ZlodějZlodějJ. R. Ward (pseudonym)

Je pravdou, že tato kniha nebyla tak dobrá, jako předchozích 15.
Po předchozím díle plném bojů a bojů za lásku byl tento díl klidný.
Mrzí mě, že se neobjevilo více bojů, když přibyli Bastardi.
Dlouho jsem se těšila na další Vishousovi problémy s Jane. A jsem ráda, jak to dopadlo

Už teď se nemůžu dočkat až vyjde v češtině The Savior

28.05.2019

BožskýBožskýC. Lauren

Překrásné zakončení série.
Jensen a Pippa byli k sežrání už od začátku. Návrat k celé skupince byl ohromně fajn.
Líbilo se mi, jak se všichni posunuli dál k zakládání rodin a že to tam autorky vkládaly, mezitím, co jsme četli, jak se spolu dává dohromady poslední pár. Epilogy všech jsem přečetla se slzami na hraně.
Prostě a jednoduše krása.

30.06.2018

Tango vášněTango vášněZ. Held

Taková spíše povídka.
Přišlo mi to takové nemastné neslané... Anotace ke knize je poměrně poutavá, ale obsah knihy je nic moc.
O postavách se dozvíme jen velmi málo. Příběh docela chybí...

27.06.2018

Těžko uvěřitelný příběhTěžko uvěřitelný příběhC. Colfer

Knihu jsem si koupila především kvůli obálce a tripu po USA.
Ovšem, když jsem se po pár stránkách začetla a poznala se se všemi postavami, knihu jsem si opravdu oblíbila.
Chvilkama mě napadalo, proč toho Cashe prostě nevyhodí...
Konec... Ten mi zlomil moje čtenářské srdíčko, ale byl to krásný konec...

19.06.2018

Hodnej klukHodnej klukE. Kennedy

Už z minulé série jsem věděla, že tato kniha bude dobrá a Kennedy nezklamala.
Slovní spojení "Shltnout knihu" pro mě získalo nový rozměr poté, co jsem knihu dočetla. 2,5 hodiny.
Stránky mi utíkaly poíd rukama, poslavy byly milé, děj fajn... za mě není co vytknout.

09.05.2018

Hrej hráčemHrej hráčemE. Hart

Anotace mi stačila abych se vrhla na tuto knihu.
Po přečtení Off-Campus jsem ráda, že jsem narazila na podobné knihy.
Branden a Maddie... Královsky jsem se bavila, jak se do sebe navzájem snažili nezamilovat...
Prostě a jednoduše: Bylo to sladké.

AlfaAlfaJ. Wilder

Nic moc,
už od začátku jsem měla pocit, že bych tu knihu měla odložit... Když byla odvezena za NÍM tak jsem měla potřebu křičet na tu kniha, aby se ONA vzpamatovala.
Asi už nebudu pokračovat k Betě...

ZtracenáZtracenáK. Taylor

Řím, barvy a láska,
tomuhle prostě nešlo odolat. Už od začátku se mi kniha líbila.
Sophia byla úžasná a Matteo dokonalý, jako každý Ital. U knihy jsem se stále spokojeně culila.
Oddechové čtení, jako i předchozí knihy.

Alfa samecAlfa samecV. Keeland

Zábavná oddechovka,
už od začátku jsem se bavila, ačkoliv mě občas zabolelo Drewovo vzpomínání. Krásné vybočující kniha z řady erotických románů.
Asi bych si knihu nevybrala podle obálky ani českému názvu, ale upouzal mě ten originální.
Samira to krásně vystihla.

NespoutanáNespoutanáK. Taylor

Tato kniha se mi dostala do rukou, jen díky přirovnání k 50 odstínů...
Pod tímto jsem tyto dvě knihy srovnávala, ale asi tak v polovině knihy mi došlo, že jsou každá jiná. Snad už nic nebude jako 50 odstínů...
Jako jo, jsou tam ty samé prvky, ale to je ve velké většině těchto knih.
Grace i Jonathan bylo jednoduché si oblíbit, ačkoliv v tom mi pomohl spíše druhý díl.
Nenáročná literatura pro fajn odpoledne.

Jamaica LaneJamaica LaneS. Young

Nejlepší díl série.
Natea jsem měla ráda už řpedešlé knize a když jsem zjistila, že další díl je i o něm, na knihu jsem se doslova vrhla.
Olivia a Nate byli od začátku úžasní. Jejich hry a i způsob vystupování byl svělý.

London RoadLondon RoadS. Young

Po přečtení prvního dílu jsem se hned vrhla na tento ačkoliv s jistým odporem.
Nelíbilo se mi, jak byla Jo představena v prvním díle a měla jsem k ní odpor. Ovšem ten přešel během prvních pár kapitol a kniha se ukázala být lepší než první díl.

Cam, Jo a Cole byli skvělí. To jak se Jo stále starala. Když se objevil nějaký zvrat, neměla jsem tušení, jak se z toho dostanou.
Jen co mě mrzí, je, jak rychle byl vyřešen "Taťka". Klidně bych to rozepsala na více stran.

Nečekané setkáníNečekané setkáníB. McMahon

Dobrá kniha,
četla se rychle, už hlavně proto, že byla tak tenoučká. Knihu z tohoto prostředí jsem ještě nečetla a ani jen romantika mi nic moc neříká, ačkoliv jsem byla mile překvapená.

16.04.2018

SkóreSkóreE. Kennedy

Pro mě asi nejlepší díl série...
Allie, která studuje herectví a školní playboy...
Alliin otec byl super a rozhodně jsem se nenudila, když ho Allie byla navštívit.
Autorka ani potřetí nezklamala se svým vtipem, sarkasmem a vlastě se všemi rysy, které měli předešlé dvě knihy.

(malý spoiler)
Dost často mi bylo Deana líto, když se na něj nahrnuli páry z předcházejících knih a bránili mu, aby byl s Allie, nebo mu vyhrožovali, jestli jí ublíží
To jak se Dean popasloval s minulostí se mi taky líbilo.

OmylOmylE. Kennedy

V některých ohledech byl tento díl slabší než ten první...
Grace, ačkovil se dost liší od Hanny v prvním díle je mi přijde ještě lepší, než Hanna. Nemá tak ostrý jazýček, ale taky se nebojí Logana.
Občas jsme potkali i staré známé z prvního dílu, což jsem uvítala.
Sarkasmu plná kniha, uštěpačné poznámky, koketování, flirtování... prostě příjemná oddychová kniha.

NávrhNávrhE. Kennedy

Jednoduché čtení z prostředí vysoké školy.
Ze začátku jsem váhala, jestli se mi tato kniha chce vůbec číst, ale po přečtení prvních dvou kapitol jsem knihu nedala z ruky. Obrala jsem se i o pár hodin spánku, jen abych ji dočetla.
Wellska byla milá hned od začátku, i přes to co se jí stalo, a jakmile se tam objevil hokejsta a fotbalitsa... Už od začátku jsem fandila Garretovi.

Dublin StreetDublin StreetS. Young

Dobrá kniha, oddechové čtení.
Hned od začátku kniha měla děj, ryhle postupovala a nemohla jsem se odtrhnout. Doslova jsem ji zhltla za 10 hodin.
Postavy byly milé, přátelské a dalo se do nich rychle zamilovat. Někde jsem četla, že tato kniha je určena především pro ty, co se jim líbilo 50 odstínů něčeho... proto jsem se knihy zezačátku bála, ale rychle mě strach přešel. Nemělo to s tím nic společnéo.
Určitě budu v sérii pokračovat.

Poslední výkřikPoslední výkřikA. Clayton

Ach ne,
Tahle kniha byla stejnou jízdou jako ty předešlé... Návrat ke Carolinině pohledu jsem uvítala.
Celá kniha byla jako jízda na horské drze avšak s rozdílem, že tady jsem jeli dlouhou dobu nahoru a potom byl najednou obrovský pád.
Co knize ubírá hvězdičku je ten konec... Chápu, že všem mělo dojít, co se tam děje, ale třeba ještě dvě, tři větičky by nebyli špatné.
Celá série byla fajn na čtení.

11.03.2018

SamecSamecA. Clayton

Ještě lepší něž-li třetí díl s Vivien.
Chloe byla super a po přečtení této knihy mám nutkání koupit si pitbula.
Jinak Lucas byl úžasný.
Celá kniha byla úžasná stejně jako ostatní díly série.

10.03.2018

HřebecHřebecA. Clayton

Kniha je oproti prvním dvou knihám jiná a příjemnější.
Četla se rychle, Vivien byla skvělá, jak viděla sama sebe jako hrdinku z jednoho z těchto románů...
Prostě dobrá kniha, rychle se četla a konec byl krásný.

10.03.2018

Dopisy na konec světaDopisy na konec světaA. Dellaira

Knihu jsem nedočetla, protože mi byl cizí způsob psaní.
Celé je to psané rozmou dopisů, kdy děvče píše, co se jí stalo. Když jsem neznala lidi, kterým psala, nic moc mi to neřeklo.

04.03.2018

Fantastická zvířata a kde je najít – původní scénářFantastická zvířata a kde je najít – původní scénářJ. K. Rowling (pseudonym)

Mrzí mě, že je to psané jako scénář.
Protáhlé do vět, by kniha získala úplně jiný rozměr. jinak ke knize není co dodat, propracovaný New York... všechno.

04.03.2018

Deník mého stínuDeník mého stínuC. Kendal

Knihu jsem nedočetla.
Nijak na mě nezapůsobila, ani mě nevtáhla do děje, ač vypadal sebevíc zajímavě.

RoštěnkaRoštěnkaA. Clayton

Opět pohodová kniha, jen mi Caroline občas přišla jako o deset let mladší...
Clive byl v této knize za mě nejlepší postava. Líbí se mi ty Epilogi psané jeho pohledem.
Stále je tu ten můj samý problém s překladem "bychom" a "bysme", ale toho už se asi do konce příběhu nezbavím.

NabíječNabíječA. Clayton

Abych pravdu řekla, čekala jsem něco jiného a horšího.
Ale kniha mě překvapivě zaujala. Všechno mělo spád, postavy byli příjemné a nic nebylo přeplácané... Za mě fajn odpočinková kniha.
Jen jedna věc na překladu mě neskutečně rozčilovala a to bylo používání "bysme" místo "bychom", jako občas se ta první varianta asi dál, ale co je moc je moc. A když to bylo v celé knize, tak už toho bylo hodně.