Chvilkasnění Chvilkasnění komentáře u knih

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Já jsem z knihy i samotného příběhu moc nadšená. ???? Měla jsem obavy jak příběh nakonec skončí, ale naštěstí nikdo nezemřel, takže me se to líbilo moc. ????

24.05.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Přečteno za jeden den, byla to fakt jízda. Prestona bych doslova zabila za ty nálady, bylo to jako kdyby měl permanentně krámy, ale ten příběh byl krásný. ????

22.05.2020 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Já ten příběh úplně hltala. Troufám si říct, že je lepší jak první díl. :) Moc doporučuji. :)

21.05.2020 5 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Příběh zajímavý, ale u Kasie jsem měla chuť vraždit. Bohužel to není kniha ke které bych se znovu vracela.

17.05.2020 3 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Mnohem lepší jak první díl, bylo to více zajímavé a napínavé. Vůbec jsem to rozuzlení nečekala a ten konec? jako wau, chtěla jsem skočit do knihy a vyškrábat ji oči a nebylo potřeba. :D Mohl by být i třetí díl. ☺

11.05.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Moc se mi líbila. Celou dobu me zajímalo co stojí za Sawieriným chováním a jako páni, párkrát mi hrozilo že se rozbrečím. A Isaac byl sluníčko, jsem ráda že to dopadlo takhle. ☺ Jen je škoda, že autorka nepsala i z pohledu Isaaca několikrát me zajímalo co se v něm vlastně děje. ☺
Doporučuji. ☺

08.05.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Elle Kennedy ví jak napsat úžasnou knihu. Moje představivost jela na plné obrátky.
Musím uznat, že se Hunter opravdu snažil odolat, ale nešlo mu to. :D
Doporučuji. ????

24.04.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

I když jsem konec knihy předvídala, tak se mi moc líbila. Je to pohodové čtení na klidné večery. ????

22.04.2020 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Byla to čitelná oddechovka. Žádné překvapení, ani nic nečekaného, něco jako normální život. Myslím si, že už ji znovu číst nebudu, ale určitě ji můžu doporučit. ????

20.04.2020 3 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Krásná kniha a ještě lepší příběh. Taková ta oddychovka na dlouhé večery. ☺ Mě se to líbilo a těším se na další díly. ♥

08.04.2020 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Zajímavý příběh. ☺

Nádech Nádech Penelope Douglas

Zajímavý příběh. Dva lidi co by pro sebe v minulosti udělali vše a kvůli jednomu špatně vyloženému večeru se vše změní.. Doporučuji. ☺

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Vrazila bych mu pár facek a jí taky. Ale jinak mi to přečíst trvalo přesně dva dny, až tak mě zajímalo jestli bude happy end. ♥

Zapletený Zapletený Emma Chase

Tak to byla jízda.
Ale nechápu jak chlap může vykládat, že zná ženský a opak je pravdou. Pak že jsou ženský komplikovaný. :D
Nejlepší byl asi konec, když zkoušel co mohl aby ji dostal zpátky, která z nás by to nechtěla, že? ☺

05.04.2020 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Patří mezi mé oblíbené ke kterým se moc ráda vracím. ♥

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Mě se to líbilo. Zasmála jsem se, pobrečela i se bála. Proč ne. ☺

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Zajímavé.
Takové trauma od někoho koho si kdysi cenila ze všech nejvíc.
Určitě bych si to přečetla znovu. ☺

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Dostávat šeky a ničemu se nedivit? Ze zoufalství to chápu, ale to jsme vážně tak hloupé? :D Sice jsem to teď zkritizovala, ale určitě stojí za přečtení. :)

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Začíná to být čím dál víc zajímavější a zapeklitější. ☺

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Čím dál lepší. ♥ doporučuji