zinon zinon komentáře u knih

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Druhý díl byl pro mě o malinko slabší jak první...ale i tak se mi příběh moc líbí a vřele doporučuji :) Jdu na třetí díl .)

01.02.2019 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Od knížky jsem moc neočekávala a o to větším překvapením pro mě byla. Hrozně se mi líbí nápad ohledně získaných schopností a celý ten svět je vykreslený zajímavě. Moc dobře se četla, děj knížky byl nápaditý a hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila. Vrhám se nadšeně na další díl :)

30.01.2019 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Lepší jak první díl. Dobře jsem se u toho bavila :)

24.01.2019 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Tento díl se mi líbil, ale byl o něco slabší, jak předchozí. Přeci jenom mě víc zaujaly jiné dějové linky. Nemůžu se dočkat dalšího dílu...věřím, že to bude dechberoucí.

Pozor Spoiler!!!
Nějak mi odhalení ohledně Maeve nesedí...Celé mi to připadalo málo uvěřitelné a ne moc srozumitelné.

06.11.2018 4 z 5

Milenec Milenec Nicole Jordan

Divím se vysokému hodnocení této knížky. Červenou knihovnu si občas přečtu ráda, ale toto se mi zdálo plitké, ne moc uvěřitelné...za mě slabé :)

10.09.2018 3 z 5

Sametové objetí Sametové objetí Nicole Jordan

Bylo to vážně dobré....plné vášně a temperamentu. Příběh byl krásně vykreslený a rozhodně nebyl nudný. Jen teda ke konci mi už hlavní hrdinka přišla více jak temperamentní spíš hysterka...to už bylo přehnané. Byla bych raději, kdyby si zachovala hrdost. Pro toho, kdo si rád přečte červenou knihovnu, ráda doporučuji :)

29.08.2018 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Zakončení série se mi moc líbilo. Jelikož jsem četla jako první sérii Pekelné stroje, tak jsem si tento díl velmi užila...protože jsem se dozvěděla to, co tam vysvětleno nebylo. Přijde mi lepší začít sérií Pekelné stroje a pak se pustit až do této.

Spoiler!
Magnus měl na zasedání rady pravdu ohledně trestu pro víly....lovci stínů jsou hold neponaučitelní...nechápu, že se neozval i někdo jiný ohledně Helen a Marka. To mě vážně vytočilo.

19.08.2018 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Za mě asi nejhorší díl ze série...moc mě nenadchl :( Ale i tak dávám 4 hvězdy, protože svět lovců stínů mám ráda a nemůžu jinak a ten konec ušel :)

16.08.2018 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Tento díl se opravdu povedl. Ale musím říct, že mě neuvěřitelně štvalo, že jsem celou dobu věděla, jak se věci mají...a oni byly tak natvrdlý, že jim to nedošlo. Jsem raději, když se nějaké tajemství v knížce rozlouskne a já jsem stejně překvapená jako hlavní hrdinové. Závěr knížky byl vážně dobrý :)

08.08.2018 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Hodnotím stejně jako první díl...zatím stále něco postrádám. Nemůžu si pomoct, ale Pekelné stroje byly lepší. Mnohem lepší atmosféra, sympatické a charakterově zajímavé postavy, wau efekt. Tady to zatím nenacházím. Možná je to i proto, že je tady cítit, že je to pro náctileté a já už do této kategorie nepatřím...Mechanické stroje mi přišly více i pro starší čtenáře. To ale nic nemění na tom, že si chci přečíst další díl a zjistit, jak to bude celé pokračovat.

spoiler!
Ale je fakt, že scéna ze Zakletého dvora a pak to co následovalo se Simonem bylo dost dobré...pak i ta scéna na lodi mezi Simonem a Jacem...no a to co se stalo při východu slunce jsem nečekala. Takže i tady se nějaké to wau najde :)

04.08.2018 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Nebylo to špatné, ale v porovnání s Pekelnými stroji se mi to zdá slabší. Uvidím, jak budou pokračovat další díly.

02.08.2018 4 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Tak to bylo něco...právě jsem dočetla a musím říct, že nemám slov. Nemám ráda, když někdo říká, že něco bylo epické....Pokud někdo chce tyto slova použít, tak by to mělo být u této knížky. Člověk si říká, že je to celé předvídatelné a ejhle...autorka mě u každé z knížek této série dokázala převézt a překvapit. To jak vyřešila konec hlavního padoucha bylo geniální.
No a ten Epilog!!! Zase šok :) Paráda a já jsem vyřízená a klaním se autorce a řadím se mezi její velké fandy. Musím se vrhnout na další její knížky...toto byla moje premiéra.

28.07.2018 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Začátek knihy mě příliš neoslovil...ale čím déle jsem četla, tím více se mi knížka líbila....a věřím, že to tak bude pokračovat až do konce série :)

24.07.2018 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Tato série se mi líbila...ale tento poslední díl mně přišel nejslabší, což je škoda. Nebylo to prostě to pravé ořechové, co jsem si přála dostat.
SPOILER
Možná je to i tím, že bych si více uměla představit vývoj vztahu s Kadenem...než prakticky stejný vývoj s Rafem. Ale musím říct, že v tomto díle už mi byl Rafe bližší a uvěřitelnější, že jsem toto zakončení vzala dobře :) Po tom, jak se neustále obětoval to ani jinak nejde :)

18.07.2018 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Tento díl se mi líbil více, jak předchozí. Velmi jsem si oblíbila Kadena...a jsem ráda, že velká část knihy byla psána právě z jeho pohledu, což mě bavilo nejvíce.

15.07.2018 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Opět velmi povedené...jsem zvědavá na poslední díl :)

02.07.2018 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Tato knížka byla lepší, jak Cinder....alespoň mě více oslovila osobnost Scarlet. Vlk taky nebyl k zahození.) Cinder už byla trochu průbojnější a Thorne tam přináší humor a to já můžu.) Jdu na další díl :)

30.06.2018 5 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Uff, tak jsem v rozpacích. Knížky od této autorky mám ráda...ale toto? Humor za každou cenu snad úplně v každé větě....to pak ty skutečně vtipné chvíle ani nevyniknou a ani se nezasměji. Znáte takové ty lidi, co se snaží být vtipní za každou cenu a snaží se vám vymluvit díru do hlavy? Tak takto jsem si při čtení připadala. Takhle prosím neee!

24.06.2018 3 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Paráda....tolik nových osob, které jsem si oblíbila...teď hlavně ty ženské :) Zase o něco lepší díl, jak předchozí. Už se těším na další.

22.04.2018 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Čtení opravdu pěkné, ale pořád mi v této sérii něco schází....asi to bude tím, že zatím mám problém oblíbit si hlavní postavy. Jediný koho jsem si zatím oblíbila je princ Dorian. Rozuzlení v závěru knihy mě mile překvapilo, i když jsem to tak trochu tušila :) Každopádně je to náběh na skvělé pokračování :)

16.04.2018 4 z 5