Milenec

Milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20108/milenec-20108.jpg 4 112 9

Erotická romance ze skotské Vysočiny odehrávající se v polovině 18. století. Naill McLaren, vyhlášený krasavec a svůdník, kterému neodolá žádná žena, je postaven před pro něj nepříjemný fakt - musí dostát svým rodovým povinnostem a oženit se s vnučkou náčelníka klanu. Půvabná a chytrá Sabrina je Naillem na první pohled okouzlena, avšak vidina předem smluveného sňatku v ní vyvolá vzdor, nechce být jen lacinou kořistí záletníka, chce být opravdu milována. Nepokorná kráska však probouzí v Naillovi dosud nepoznané - poprvé se zamiluje. Podaří se mu o upřímnosti svých citů přesvědčit i Sabrinu? ... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

12.01.2021 5 z 5

Skvělá knížka

janqa410
14.08.2020 3 z 5

Příběh nezkrotného svůdníka a miláčka všech sukní Niella a plaché nenápadné Sabriny. Od prvopočátku bylo jasné, jak to všechno dopadne, ale od románu přece nic jiného ani nečekáme, že. Líbilo se mi, jak to mezi nimi fungovalo, jak se neustále škádlili. Jen on to trochu pokazil, když to znovu zkusil s milenkou přesto, že mu vlastně i tento jeho nefér počin, vlastně pomohl uvědomit si, jak Sab miluje a potřebuje. I tak si to pěkně rozlil, a líbilo se mi, jak mu to Sabrina nakonec nedala tak lehce, pěkně ho potrápila, ale jak jinak si ověřit slova, kterými neplýtval. Největší radost mě však udělala samotná Sabrina, protože se z plaché a bojácné dívky a tiché nenápadné myšky proměnila v neohroženou a odvážnou ženu, to se k ní hodilo dle mě daleko víc.

zinon
10.09.2018 3 z 5

Divím se vysokému hodnocení této knížky. Červenou knihovnu si občas přečtu ráda, ale toto se mi zdálo plitké, ne moc uvěřitelné...za mě slabé :)

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Občas takovéto knihy čtu a nikdy mě nezklamali, nesmí jich být ale moc a musím to proložit jiným žánrem. Skvělé.

havrmoni
02.05.2016 5 z 5

Já prostě miluju horaly z Vysočiny. Opět povedený příběh,nenechal mě oddychnout. Cítila jsem skoro stejné emoce jako hrdinka,to mě baví,být vtáhnutá do děje.

moudivlacek
20.08.2015 5 z 5

Ze začátku jsem se trošku přemáhala, najednou se začetla a jedním dechem byla na konci, dostalo to spád, romantika na úrovni, prostě to bylo fajn. Byla jsem mile překvapena.

miruska1
16.10.2014 5 z 5

Zaujimava kniha,mne sa pačila

DendaRA
15.07.2013 4 z 5

Nejdříve jsem se bála tuhle knížku přečíst, protože jsem žádnou odehrávající se na Vysočině dosud nečetla. Ale potom jsem po ní sáhla a nelituji. Děj si mě získal.

18. století Skotsko romance historické romance

Nicole Jordan